Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO


RicS3

Rekomendowane odpowiedzi

Zes sie widze rozpedzil z fantami. :)

Długo siedziałem i nic nie robiłem a teraz staram się zrobić to co planowałem. Już w garażu czeka zderzak s-line pod spryski. Zastanawiam się tylko czy czekać aż się pojawi dokładka tył s-line na dwa wydechy I dopiero oddać do lakierowania czy lecieć z tematem już teraz [emoji58]

fajny sedan :good::good:

Dzięki :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma czekac przod na tylną, dzialaj z przodem i zakladaj, a jak pyknie z tylem to pomalujesz i zalozysz troche pozniej. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak już u lakiernika więc niedługo będę montował a tymczasem parę gratów z ASO, zaślepki spryskiwaczy, kratki i trójnik bo czeka mnie też montaż zbiorniczka i spryskiwaczy a wcześniejszej instalacji brak :(

nu4YxqL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w końcu audiola doczekała się zmiany mordki...z racji braku czasu rozłożyłem to sobie na dwa etapy :decayed:

montaż samego zderzaka żeby w końcu nacieszyć się z nowego wyglądu :grin:

QooJcYG.jpg

D5AnwBf.jpg

a tu już po założeniu :banan:

EM4nWSE.jpg?1

16toJy9.jpg?1

MGCsTlT.jpg?1

i na koniec już mniejsza rozbiórka żeby dołożyć spryskiwacze, a raczej połączyć je wężykami i założyć zbiorniczek na dwie pompki :banan:

dk27o02.jpg

wKnHmdu.jpg

jak go umyję to wrzucę lepsze fotki po woskowaniu i prawdopodobnie już z lotką s-line na klapie :)


Lotka s-line doczekała lepszych czasów i wylądowała na aucie, wyszła taka improwizacja :decayed:

3B5yefo.jpg?1

W międzyczasie szukałem zderzaka s-line na tył na dwa kominy ale Wandej wykreował w mojej głowie chęć posiadania złotych zacisków 320mm i tak o to w końcu A4 zaczęła hamować :decayed:

dWDB5e7.jpg

1XlPpLM.jpg

Po krótkiej rozmowie z Rafal1988Lodz wylądował u mojego taty w garażu podwójny wydech z 1.8T w super stanie i za małe pieniądze. Na szybko oczyściłem go szczotką drucianą, pomalowałem srebrzanką i wygląda jak nowy :hi:Na koniec wisienka na torcie, montaż wydechu i zderzaka tył s-line. Tak wyglądał jak do mnie przyjechał :grin:

Lph5jpx.jpg

Znowu rozbebeszanie auta :facepalm:

jWFeIgZ.jpg

Tutaj wydech na trytkach czeka na osłonę prawego wydechu :grin:

ssN1Rcf.jpg?2

Gorsze jakościowo fotki które robił tata przy montażu imadłem :facepalm:

8V26ZdQ.jpg?1

QSFJ4Uc.jpg

i efekt finalny :banan:

KyscNDT.jpg

ybcYXK9.jpg

Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki większe wrzuć i będzie :kox:

Zaciski gdzie malowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki większe wrzuć i będzie :kox:

Zaciski gdzie malowałeś?

:guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki większe wrzuć i będzie :kox:

Zaciski gdzie malowałeś?

Zaciski robił dla mnie majster Wandej:D jak widać super robota, polecam :decayed:

A końcówki swoją drogą, wypłata wpadnie to będzie pierwszą rzecz jaką kupię :kox:

Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panie teraz to wygląda a wydechu to nie poznaje tak wygląda:) jeszcze listwy od eski bądź s Line i będzie pieknie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki większe wrzuć i będzie :kox:

Zaciski gdzie malowałeś?

:guma:

Profi malowanie. :thumbup1:

Powiem Ci, że złoty kolor tutaj wygląda jak należy, co nie jest łatwe i często wychodzi jakiś taki żółty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki większe wrzuć i będzie :kox:

Zaciski gdzie malowałeś?

:guma:

Profi malowanie. [emoji106]1:

Powiem Ci, że złoty kolor tutaj wygląda jak należy, co nie jest łatwe i często wychodzi jakiś taki żółty.

No tu się zgodzę, odwalił kawał dobrej roboty :hi:

Z racji tego, że lakiernik zwalił tylny zderzak (kompletnie niedopasowany kolor) byłem zmuszony znowu go zdjąć [emoji24] ale na pocieszenie przyszedł taki mały pakunek od kaju

2TVQSOe.jpg

w końcu będę mógł podłączyć PDC z tylnego zderzaka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lecisz z tematem :wink4::good: Tak jak wyżej było powiedziane - inne końcówki i będzie git!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no porobiłeś trochę przy niej gratulacje :hi: hamulce to podstawa modów :naughty: jakie końcówki będziesz dawał 90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no porobiłeś trochę przy niej gratulacje :hi: hamulce to podstawa modów :naughty: jakie końcówki będziesz dawał 90?

90 to tak optymalnie, niby ktoś 100 zakładał ale nie wiem czy to już nie za dużo. A Ty już masz czy planujesz też dopiero?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100mm to już raczej wyłącznie do zderzaka S4. Do s-line 90 jest optymalnie IMHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...