Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI B7 S-Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowy nabytek....

Poszukuje instrukcji obslugi w j.polskim (w trojmiejskim serwisie beda za 1,5 miesiaca :shocked:), i plyty do z mapa polski do rns-e.

dsc00330bx8.jpgdscf2631frontkl7.jpgdscf2627ou6.jpgdscf2628eu3.jpgdscf2629tylvl5.jpgdscf2629tylvl5.jpgdscf2630pk7.jpgdscf2631frontkl7.jpg

Opublikowano

Bardzo ladny kolor, sluszny silnik i napęd.

Opublikowano

śliczna furka - mega avancik - jeden z ładniejszych kolorków i najlepsze z możliwych foteli :good: - jeszcze kilka detali i furacz 1 klasa :wink4:

Opublikowano

Bardzo dobry wybor :wink4::good:

Opublikowano

Nowy nabytek....

Poszukuje instrukcji obslugi w j.polskim (w trojmiejskim serwisie beda za 1,5 miesiaca :shocked:)

Instrukcji poszukaj na allegro.

Fajne auto :)

Opublikowano

Oniakowy kolor :good:

Szkoda tylko że w automacie

Opublikowano

Oniakowy kolor :good:

Szkoda tylko że w automacie

heh dokładnie chciałem to napisac ze szkoda ze aftomacik

silnik KOX

Opublikowano
  • Autor

Ale to MIAŁ byc automat!! Juz mialem dosyc ciaglego wachlowania biegami na polskich drogach....

Teraz odpoczywam i sie relaksuje jerzdzac po kaszubskich OSach :decayed: :decayed:

A poza tym jak mi sie zachce biegami pobawic to zawsze pozostaja łopatki przy kierownicy :wink4: fajna zabawa, zwlaszcza przy wyprzedzaniu.

Opublikowano

kolegom nie chodziło o to (tak myślę) że automatami się źle jeździ... to po prostu skarbonki - choć w tym roczniku powinno być ok... (od razu zmień olej w skrzyni bo Niemcy tego nie robią a masz "niby" niewielki przebieg więc warto jak najszybciej)

autko pierwsza klasa... :slina: także gratuluję zakupu...

no i jeśli wycinasz wszędzie ta rejestrację to zrób to też na 5tym zdjęciu :>

tam prawie nic nie widac... :decayed:

no ale prawie robi wielką różnice... :>

Opublikowano
  • Autor

tam prawie nic nie widac... :decayed:

Opublikowano

Kolor kiepski , silnik też kicha.... gratki :good:

Opublikowano

Super ! :good:

Niestety ale automaty nie ciesza sie duzym powodzeniem, ale skoro taki chciales to najwazniejsze, ze ty masz z tego satysfakcje.

Jakby nie bylo, to w koncu Twoja bryka i ty sie nia masz cieszyc :wink4:

Opublikowano

kolejny BeKaeNowiec wspierany przez Gekona ... gratuluję :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

(od razu zmień olej w skrzyni bo Niemcy tego nie robią a masz "niby" niewielki przebieg więc warto jak najszybciej)

Przebieg jest orginal. :naughty: Auto mam z pierwszej reki, z pelna dokumentacja. Jest w longlifie, ale przy 90 tys przechodze na wymiane co 10-15 tys. Olej w skrzyni wymienie przy 100 tys bo tak wyczytalem na forum :mysli:... Poza tym plytke z mapa polski jak i instrukcje juz mam. Tu wielkie dzieki dla alvaro

Opublikowano

Olej w skrzyni wymienie przy 100 tys bo tak wyczytalem na forum a alvaro

no ja się spotkałem tylko z 60.000 więc może nie warto oszczędzać...

Opublikowano

Autko ladne, silnik tez ,szkoda ze automat, no i w s-line dawali drewno ? To przeciez profanacja :wallbash: :>

Opublikowano
  • Autor

Autko ladne, silnik tez ,szkoda ze automat, no i w s-line dawali drewno ? To przeciez profanacja :wallbash: :>

To jeszcze nie wyglada zle :wink4: Przez ponad pol roku sledzenia niemieckiego rynku lepsze cuda widzialem :shocked: :shocked:

Opublikowano

jak na 3.0 to słaba prędkość, ja mam 1,9 i bez problemu 240 km/h wyciskam

Opublikowano
  • Autor

jak na 3.0 to słaba prędkość, ja mam 1,9 i bez problemu 240 km/h wyciskam

Zwroc uwage na obrotomierz :tongue4: i fakt ze jade na D a nie na S :naughty:. Poza tym nigdzie nie napisalem ze to juz wszystko....

Osobiscie jeszcze nie mialem okazji jechac szybciej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.