Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Policja strzela do wariata


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolenia na to wszystko :polew::decayed::wink:

Jutro z rana wpadną pany w kominiarkach na kawę:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolenia na to wszystko :polew::decayed::wink:

Jutro z rana wpadną pany w kominiarkach na kawę:decayed::decayed:

:polew:

dooobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby mial takie gadzety to by chyba o tym nie pisał na cały kraj:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby mial takie gadzety to by chyba o tym nie pisał na cały kraj:wink:

A kto znajdzie te zelastwo wsrod ciul go wie ilu zaciskow,jarzm itd:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolenia na to wszystko :polew::decayed::wink:

Pozwolenie na bron mysliwska mam od 22 lat z tym ze od od 4 nie łażę do lasu mordowac bo juz przestało mnie to interesowac. Owszem, lubie postrzelac ale tylko na strzelnicy do rzutek do kozła itd itp.

Kiedy mialem jeszcze kumpli w wojsku to często strzelałem z SWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy kiedyśna strzelnicy w wojsku, zbyt mocno przyłożył głowę do lunety. Po strzale miał okrąg wokół oka. Jak przyjechał na przepustkę wszyscy wołali na niego "Panda" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99 procent ludzi kiedy pierwszy raz strzela z ak-47 popełnia błąd polegający na zbytnim przutuleniu mordy do kolby co skutkuje przy strzale rozcięciem policzka od środka o zeby, przynajmniej na mojej kompani tak było :decayed: ale panda dobra :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ta Policja nasza nie zrobiła to źle, albo za wolno przyjechali albo za agresywni a jak coś to czemu tylko tak słabo reagowali :kwasny: dobrze zrobili bandziorowi, ktoś tyra na samochód a tu przyjdzie bandzior i go rozje.ie a z niego napewno nie ściągną na pokrycie szkody :facepalm: dziadostwo się zrobiło teraz nie boją się CI PORZĄDNI OBYWATELE, kwiat naszego narodu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedna i druga, Remington tez sie znajdzie :wink:

Hmmm to teraz kiedy ja mam urlop :eusathink:

Macie jakieś otwarte strzelnice u Was?

:decayed:

---------- Post dopisany at 07:02 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ----------

99 procent ludzi kiedy pierwszy raz strzela z ak-47 popełnia błąd polegający na zbytnim przutuleniu mordy do kolby co skutkuje przy strzale rozcięciem policzka od środka o zeby, przynajmniej na mojej kompani tak było :decayed: ale panda dobra :grin:

To co to za młokosy były :decayed:

---------- Post dopisany at 07:02 ---------- Poprzedni post napisany at 07:02 ----------

Jak by ta Policja nasza nie zrobiła to źle, albo za wolno przyjechali albo za agresywni a jak coś to czemu tylko tak słabo reagowali :kwasny: dobrze zrobili bandziorowi, ktoś tyra na samochód a tu przyjdzie bandzior i go rozje.ie a z niego napewno nie ściągną na pokrycie szkody :facepalm: dziadostwo się zrobiło teraz nie boją się CI PORZĄDNI OBYWATELE, kwiat naszego narodu :decayed:

Nie rób OT

:polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...