Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM


wodz

Rekomendowane odpowiedzi

Kot!!! Nie brakuje Ci tylnej wycieraczki?

O to właśnie chodzi, nie wiem czemu jeszcze swojej nie wybebeszyłeś :kox:

ja tam w życiu nie usunę fakt może i wygląda lepiej ale w avancie cały syf na klapę leci i w obecnych warunkach po tygodniu nie mycia widoczność z tylu bez pióra zerowa bo wsio zagnojone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot!!! Nie brakuje Ci tylnej wycieraczki?

O to właśnie chodzi, nie wiem czemu jeszcze swojej nie wybebeszyłeś :kox:

ja tam w życiu nie usunę fakt może i wygląda lepiej ale w avancie cały syf na klapę leci i w obecnych warunkach po tygodniu nie mycia widoczność z tylu bez pióra zerowa bo wsio zagnojone

Wszyscy tak sie tlumaczycie, w sedanie też mam zawaloną szybe i jakoś daje rade a dwa sa jeszcze lusterka boczne :decayed: Juz pomine fakt ze z tylu wycieraczka mi nie dziala w daily wlasnie w kombiaku i jakos zyje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot!!! Nie brakuje Ci tylnej wycieraczki?

O to właśnie chodzi, nie wiem czemu jeszcze swojej nie wybebeszyłeś :kox:

ja tam w życiu nie usunę fakt może i wygląda lepiej ale w avancie cały syf na klapę leci i w obecnych warunkach po tygodniu nie mycia widoczność z tylu bez pióra zerowa bo wsio zagnojone

Wszyscy tak sie tlumaczycie, w sedanie też mam zawaloną szybe i jakoś daje rade a dwa sa jeszcze lusterka boczne :decayed: Juz pomine fakt ze z tylu wycieraczka mi nie dziala w daily wlasnie w kombiaku i jakos zyje :kox:

sedana miałem poprzednio nie brudziła się jakoś specjalnie większość klapa zbierała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie brakuje Ci tylnej wycieraczki?

Nie, jak dla mnie jest zbędna i zresztą od czego są lusterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie razi cię to żółte światło z tyłu...

Uwierz mi że jest czerwone,efekt fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kur... Rejka,ebni ze tam ze dwa Ledy i będzie 10 lat do przodu

Hehe,o rejke chodzi :facepalm: Im mniej widoczna tym lepiej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzu autko bardzo dobrze wygląda na żywca :D dzisiaj na Popiełuszki koło Animusza za Tesco się mijaliśmy :) za późno się zorientowalem że jakieś znajome audi jedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód robi wrażenie i to ogromne ,widziałem w na podpromiu po pasterce Stałeś niedaleko mojej a6c6 czarnej na USA pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzu autko bardzo dobrze wygląda na żywca :D

Samochód robi wrażenie i to ogromne ,widziałem w na podpromiu po pasterce

Dzięki Panowie.

Powiem szczerzę że "Grób" robi pozytywne wrażenie,osobiście mnie to cieszy.Dzień w dzień na parkingach czy na światłach "paparazzi" pstrykają foty,hehe.

Ci którzy widzieli auto na fotkach,po zobaczeniu w realu twierdzą że fotki nawet w połowie nie odzwierciedlają wyglądu. A co mi tam po cukruje sobie w temacie :grin:

Edytowane przez wodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzu jaki olej lejesz do groba ?? Może testowałeś różne ? Szukałem ale nie widziałem info ..:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna rolka. :thumbup1:

Polowałem wiosną 2k16 na ten wzór ale nie były jeszcze dostępne i padło na inne.

Pozdro. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Neskas napisał:

Wodzu jaki olej lejesz do groba ??

W Grobie od zawsze mobil1. Obecnie od ostatniego stage już prawie 50tyś mobil1 5w50. Zmieniam co około 7tyś,bo Grobik nie ma lekko :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Setap(235/450) zrobił już 50tyś i jak na razie nic złego się nie wydarzyło :D Pancerny(1Z,AFN) znosi dzielnie zadawane mu "męki i bóle" :wink:. Od ostatniej wymiany uszczelki głowicy i "dachu nad stajnią"  zero problemów z serduchem. Olej wymieniany co 6-7tyś (Mobil1 5w50),odpalał nawet przy -24* bez jakichkolwiek problemów. Mała awaria spływu oleju z turbo ale zauważona przed narobieniem szkody.Wymieniony jeden przegub zewnętrzny,jeździłem z tydzień na rozerwanej gumie :facepalm: .Skrzynia jak huczała tak huczy,nic mniej nic więcej :grin: Sprzęgło o dziwo jeszcze dobrze klei chodź już pedał "bierze" u samej góry.Kolejne relacje zdam po następnych miejmy nadzieje tyś.kilometrach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzu, jaką masz skrzynke? Wozisz się na 5b czy 6b?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...