Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kino Domowe 5.1 Do Domu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Też nie żałuje. Suba z czasem się dokupi - choć teraz jest wystarcająco


Edit...

Dokupilem dzisiaj suba :kox:

Opublikowano

A nie mówiłem [emoji6]

Jakiego?

by Note2

Opublikowano

ja mam w domu kino domowe LG z jakimiś głośnikami armidowymi. Dla mnie gra super, szczególnie gdy oglądam filmy na dvd / bluray itd. Subwoofer robi niezłą robotę.

Opublikowano

Mam ten sam amplituner tylko zestaw kolumn NS-50 + subwoofer Sw030 - pokój o wymiarach 4x5 i w zupełności wystarczy :)

Fakt, fajnie byłoby mieć ampli pod zestaw 7.1, ale ceny są wciąż wysokie, a zewnętrzna karta dźwiękowa pod usb obsługująca bezstratne formaty dźwięku za 3 tysiaki nie wchodzi w grę :D

Opublikowano
  • Autor

A nie mówiłem [emoji6]

Jakiego?

by Note2

7u3yhaqa.jpg

Opublikowano

Ja rownierz niedawno szukałem zestawu kina domowego i chciałem cos kupic z ww. ale w koncu sie ogarnalem i zakupilem porzadny amplituner 7.1 Harman Kardon plus kpl.kolumn głosnikowych firmy wharfedale i jest sztos :kox:

Bardziej mi sie opłacało niz zestawy z plastyku :grin:

Ceny chyba kolego pomyliłeś, albo to jakiś sprzęt używany...

Opublikowano

Ja rownierz niedawno szukałem zestawu kina domowego i chciałem cos kupic z ww. ale w koncu sie ogarnalem i zakupilem porzadny amplituner 7.1 Harman Kardon plus kpl.kolumn głosnikowych firmy wharfedale i jest sztos :kox:

Bardziej mi sie opłacało niz zestawy z plastyku :grin:

Ceny chyba kolego pomyliłeś, albo to jakiś sprzęt używany...

Chyba logiczne ze nie nowy :facepalm:

Opublikowano

Ja rownierz niedawno szukałem zestawu kina domowego i chciałem cos kupic z ww. ale w koncu sie ogarnalem i zakupilem porzadny amplituner 7.1 Harman Kardon plus kpl.kolumn głosnikowych firmy wharfedale i jest sztos :kox:

Bardziej mi sie opłacało niz zestawy z plastyku :grin:

Ceny chyba kolego pomyliłeś, albo to jakiś sprzęt używany...

Chyba logiczne ze nie nowy :facepalm:

Nie logiczne, nigdzie tego nie napisał, że kupił sprzęt używany, tym bardziej że autor wątku podał linki z nowym sprzętem to raz, dwa zawsze mógł pomylić się z ceną, na którą nikt nie zareagował...

Trzy, coś tanio ten zestaw...używany ampli 800zl, 5 kolumn bez suba 740zł...ale jak miał farta to pogratulować dobrej ceny :)

Opublikowano

Ja rownierz niedawno szukałem zestawu kina domowego i chciałem cos kupic z ww. ale w koncu sie ogarnalem i zakupilem porzadny amplituner 7.1 Harman Kardon plus kpl.kolumn głosnikowych firmy wharfedale i jest sztos :kox:

Bardziej mi sie opłacało niz zestawy z plastyku :grin:

Ceny chyba kolego pomyliłeś, albo to jakiś sprzęt używany...

Tak jak najbardziej cały kpl.uzywka lecz bez oznak uzytkowania.

Opublikowano

do 2500 za ampli i głośniki to tylko w używce szukać ... wybór może być całkiem ciekawy, a sprzęt nawet 2 półki wyższy można kupić

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

do 2500 za ampli i głośniki to tylko w używce szukać ... wybór może być całkiem ciekawy, a sprzęt nawet 2 półki wyższy można kupić

tylko bez gwarancji i nie wiadomo jak ktoś to eksploatował. To 2 spore minusy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Napewno full od rana do wieczora, a potem woda polewal.

Opublikowano

Napewno full od rana do wieczora, a potem woda polewal.

oj znam takich co kupili zestaw i po tygodniu padł. Widocznie musiałbyć kręcony lub naprawiany. A naprawiane ampli może już nie brzmieć jak kiedyś.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Znawcy tematu, mam problem z połączeniem bezprzewodowych słuchawek.

W TV mam wyjście słuchawkowe i Digital Audio (optical)

W stacji od słuchawek mam wejście jack i chinche.

Oczywiste jest że jak się podłącze do gniazda słuchawkowego to wszystko gra, tylko to muszę za każdym razem robić ręcznie, więc pozostaje drugie wyjście, bo w menu TV można wybrać zew. głośniki.

Więc jak lub czym połączyć TV z stacją od słuchawek?

Żeby po wyborze wyjścia dźwięku w menu TV grały słuchawki zamiast głośników.

Edytowane przez H4mm3R

Opublikowano

Znawcy tematu, mam problem z połączeniem bezprzewodowych słuchawek.

W TV mam wyjście słuchawkowe i Digital Audio (optical)

W stacji od słuchawek mam wejście jack i chinche.

Oczywiste jest że jak się podłącze do gniazda słuchawkowego to wszystko gra, tylko to muszę za każdym razem robić ręcznie, więc pozostaje drugie wyjście, bo w menu TV można wybrać zew. głośniki.

Więc jak lub czym połączyć TV z stacją od słuchawek?

Żeby po wyborze wyjścia dźwięku w menu TV grały słuchawki zamiast głośników.

Witaj!

Zerknij jeszce z tyłu wTV czy na pewno nie masz wyjścia audio po chinch-ach (2 kolory np. żółty i biały)

Ewentualnie podepnij słuchawki pod amplituner (jeśli posiadasz).

np. yamaha ma fajne tryby słuchawkowe virualne 5.1 itp

Pozdrawiam!

Opublikowano

Mam chinch ale tylko IN, może jest jakiś emulator z optical do analog? Jeszcze nie posiadam amplitunera ;-)

Opublikowano

Może poszukaj przewodu Euro z wyjściem na jack.Lub przez to spróbuj

e3587df1864f042a76cd3973a8824526.jpg1577e1b576b85148ceba1d5f05044ba8.jpg

Jak pamiętam to tylko jedno wejście/wyjście euro ma dźwięk.

Oczywiście jak kasa jest to profi rozwiązanie

http://www.pasaz.v10.pl/cyp-dac-au-d3-konwerter-audio-coaxial-optical-do-lr,p13001207.html

Jest tego sporo. Pamiętaj tylko że potrzebny ci Digital to Analog, nie odwrotnie

https://www.google.pl/search?q=konwerter+audio&client=ms-android-sonymobile&espv=1&source=lnms&tbm=isch&sboxchip=Grafika&sa=X&ei=GL7LVPn9MoaHPd3rgJAL&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=320&bih=440

Opublikowano

Może poszukaj przewodu Euro z wyjściem na jack.Lub przez to spróbuj

e3587df1864f042a76cd3973a8824526.jpg1577e1b576b85148ceba1d5f05044ba8.jpg

Jak pamiętam to tylko jedno wejście/wyjście euro ma dźwięk.

Oczywiście jak kasa jest to profi rozwiązanie

http://www.pasaz.v10.pl/cyp-dac-au-d3-konwerter-audio-coaxial-optical-do-lr,p13001207.html

Euro niema w moim TV już też sprawdzałem, chyba jedyne rozwiązanie to http://allegro.pl/konwerter-optyczny-toslink-coaxial-na-2x-cinch-rca-i4965369989.html

Opublikowano

Mam chinch ale tylko IN, może jest jakiś emulator z optical do analog? Jeszcze nie posiadam amplitunera ;-)

Witaj,

Niestety z konwerterami optical na analog są kłopoty.

Spróbuj użyć czegoś takiego:

http://allegro.pl/adapter-przejsciowka-euro-3x-rca-s-video-i5009454911.html

Podpinasz pod euro złącze w TV (pewnie masz) ustawiasz w adapterze na out i wychodzisz z audio na 2 chinche,

Pozdrawiam!

Mam chinch ale tylko IN, może jest jakiś emulator z optical do analog? Jeszcze nie posiadam amplitunera ;-)

Witaj,

Niestety z konwerterami optical na analog są kłopoty.

Spróbuj użyć czegoś takiego:

http://allegro.pl/adapter-przejsciowka-euro-3x-rca-s-video-i5009454911.html

Podpinasz pod euro złącze w TV (pewnie masz) ustawiasz w adapterze na out i wychodzisz z audio na 2 chinche,

Pozdrawiam!

To może spróbuj z tym konwerterem Toslink.

Dotychczas podłączałem jedynie konwerter ze SPIDIF na optical i działa pięknie,

Pozdrawiam!

Opublikowano

Niestety mój samsung UE40ES6800 niema euro...


Innego wyjścia chyba niema, dzięki.

Edytowane przez H4mm3R

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.