Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten z prawej??? a nie każdy ma tą "karteczke" obok Cytuj? :przebiegly:

:polew: :polew: :polew: :polew: :bag:

Opublikowano

ten z prawej??? a nie każdy ma tą "karteczke" obok Cytuj? :przebiegly:

:polew: :polew: :polew: :polew: :bag:

ja mam :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam i zapraszam :wink4:

STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!!

Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

:hi:

19.03.2011 - spot w Zamościu

Zawita ktoś z LC...?

Opublikowano

:hi:

19.03.2011 - spot w Zamościu

Zawita ktoś z LC...?

wpadajcie do LBN :naughty:

Opublikowano

witam panowie

czy moze ktos ma podreka ten oto egzemplarz , jakos dziwnie tani jest http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-1999-lift-oplacony-i1507461454.html#gallery, ale jak macie niedaleko mozna go sprawdzic bede wdzieczny , moze ktos zna sprzedawce:)

Opublikowano

siemka panowie :notworthy:

moze ktos mi doradzi gdzie w chelmie lub w okolicach dobrze montuja instalacje LPG :> i nie zalezy mi zeby bylo tani ale zeby dobrze mi zamontowali zeby sie nie jebala :no:

pozdro :quattro:

Opublikowano

siemka panowie :notworthy:

moze ktos mi doradzi gdzie w chelmie lub w okolicach dobrze montuja instalacje LPG :> i nie zalezy mi zeby bylo tani ale zeby dobrze mi zamontowali zeby sie nie jebala :no:

pozdro :quattro:

nie montuj instalacji 2.8 mało pali :decayed:

Opublikowano

wiem ze duzo nie pali :polew: :>

przy tej cenie bp95 badziej sie oplaca zmontować lpg chyba :)

a juz kase nazbieralem :lol1: :lol1:

Opublikowano

Po co szukasz w chełmie w krasnym Koszowski jest dobry..... no chyba ze był :kox:

Opublikowano

o dzieki a na jakiej ulicy ma ten warsztat :>

Opublikowano
  • Autor

:hi:

19.03.2011 - spot w Zamościu

Zawita ktoś z LC...?

26 to bym mógł zawitac ale 19 byłem w polszy :kwasny:
Opublikowano

może w Chełmie by co zorganizował na weekend jakiś mały spot zapoznawczy :>

bo jestem nowy może ktoś się pisze :a4fan:

Opublikowano

może w Chełmie by co zorganizował na weekend jakiś mały spot zapoznawczy :>

bo jestem nowy może ktoś się pisze :a4fan:

do zamościa Ci nie bliżej z LKS?
Opublikowano

tak sama droga bo jestem z pod krasnego a kiedy w Zamościu coś się dzieje może paput coś się orientujesz :quattro:

Opublikowano

tak sama droga bo jestem z pod krasnego a kiedy w Zamościu coś się dzieje może paput coś się orientujesz :quattro:

co quattro? :decayed:

przecież jest dział o spotach zamojskich, a najlepiej na wojewódzki przyjedź 3 kwietnia :cool1:

Opublikowano

a tak sobie napisałem bo I love :quattro:

w zamojski to chyba sie nic nie dzieje a w Chełmie jestem prawie teraz codzienie wiec pisze tutaj :>

3kwietnia na wojewodzkito ja juz pisałem ze będę i to 100% pozdro

Opublikowano

a tak sobie napisałem bo I love :quattro:

w zamojski to chyba sie nic nie dzieje a w Chełmie jestem prawie teraz codzienie wiec pisze tutaj :>

3kwietnia na wojewodzkito ja juz pisałem ze będę i to 100% pozdro

dzis byl mini spot vag chelm z 17 fur bylo pod carefourem o 20

Opublikowano
  • Autor

david22 co Tydzień w Czwartki o 20 pod carefourem sa mini spoty wiec smiało wbijaj :good: a jak bys chciał sie z kims spotkac z LC to pisz ja to mam na chwile obecna kupe czasu wiec moge sie zespotowac i pobajerzyć bo mrogal czy puertoss to tez chetnie by sie pisali ale oni trochu sa zapracowani :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.