Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie róbcie tego ja się mogę spóżnić i jak was wtedy znajdę :no:

Zostawimy Tobie wiadomość na automacie z kawą :tongue4:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie róbcie tego ja się mogę spóżnić i jak was wtedy znajdę :no:

Zostawimy Tobie wiadomość na automacie z kawą :tongue4:

Zostawcie jakieś drobne na kawę chociaż :gwizdanie:

Opublikowano

Jednak będę, tylko się troche spóźnie :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

był szpot ?

Ja byłem na urodzinach chrześniaka żony, ale koks... Tyle dzieciarni, że łeb może rozboleć :kox:

Opublikowano

Był i nawet byłem i mi się spodobało :naughty: szkoda że tak niewielu było a tylu się zapowiadało.

Opublikowano

Podziękował :hi:[br]Dopisany: 23 Luty 2008, 21:51 _________________________________________________

był szpot ?

Ja byłem na urodzinach chrześniaka żony, ale koks... Tyle dzieciarni, że łeb może rozboleć :kox:

Dzięki Bogu Przemek, bo już się martwiliśmy o Ciebie.....

Nawet nikt nam tematu nie zmoderował, ale lipa.

Opublikowano

A widzieliście mini delegacje z TKA ?

Opublikowano

no wiary od nas było że niech to szlag trafi :wallbash:

tyle wiary miało być a tu dooopa :kox:

ale co tam, ja załatwiłem co miałem załatwić :naughty: dzieki Mateusz :wink4:

Opublikowano

pre_pl to Ty żyjesz ???? :decayed:

Opublikowano

Spoko Daras, ważne żeby się dobrze sprawowało :wink4:

pre_pl[/color][/b] to Ty żyjesz ????

to samo pytanie do Ciebie Alv można skierować :wink4:

No spot że tak powiem mini mini, no ale cóż...całe 3-M :angry:

Opublikowano

No i... d*pa dla mnie dopiero się włączyłem a tu już po spocie :wallbash: kiedy następny no i gdzie?

Opublikowano

Kiedy macie następny spocik,czesto jestem w trójmiescie..

Opublikowano

kiedy następny no i gdzie?

Kiedy macie następny spocik,czesto jestem w trójmiescie..

Wstępnie ustaliliśmy 29.03.2008 w Słupsku :cool:, a w 3M zobaczymy czy się ktoś wychyli z propozycją. W międzyczasie Wisła, święta więc...

Opublikowano

to ja się pisze wstępnie na słupsk :a4fan: no chyba ze starszych się nie wpuszcza ;)

Opublikowano

... starszych ...

Spoko, spoko Panie Czesiu :cool:

Opublikowano

no to już jestem :>

Opublikowano

Może i ja się do Słupska wybiorę :naughty:

Opublikowano

czeslaw555 a co Ty masz 555 lat że uważasz się za starszego ?? :polew:

Opublikowano

kiedy następny no i gdzie?

Kiedy macie następny spocik,czesto jestem w trójmiescie..

Wstępnie ustaliliśmy 29.03.2008 w Słupsku :cool:, a w 3M zobaczymy czy się ktoś wychyli z propozycją. W międzyczasie Wisła, święta więc...

łojezusu ale mnie goście najadą :>

będę musiał się przygotować :mysli:

hmm, to jakby co to ja kupię musztardę, ktoś niech weźmie kiełbaske :kox:

Opublikowano

hmm, to jakby co to ja kupię musztardę, ktoś niech weźmie kiełbaske

Ja wezme widelec :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.