Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, szykuje sie jakiś spocik widze ?

chciałbym was w końcu zobaczyć, moze znajdzie sie jakis specjalista od waga :) co by mi doradzil bo troche sie z tym wszystkim gubie, ale to przy okazji

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra dziewczyny!! sobota coraz bliżej, czas przejść do konkretów. Ja mówie 12.04.2008 o 17.00 na skwerku

Opublikowano

Dobra dziewczyny!! sobota coraz bliżej, czas przejść do konkretów. Ja mówie 12.04.2008 o 17.00 na skwerku

Ty mówisz my słuchamy i do dopasować się postaramy.

O pasuje nawet sobotę załatwiłem sobie wolną.

A mydło koleżanko będzie wizytacja ze Słupska?

Opublikowano

grafi

A mydło koleżanko

Ty Mateusz zmieniłeś płeć ??? :polew:

Opublikowano

grafi

A mydło koleżanko

Ty Mateusz zmieniłeś płeć ??? :polew:

Nic mi na ten temat nie wiadomo :polew:

Zdeniu mówi że bedzie.

Opublikowano

A coś myśleliście nad zmianą miejscówki w okresie letnim?

Opublikowano

A czy może być lepsze miejsce jak nad samym morzem i obserwować turystki w skompym odzieniu :naughty:

Opublikowano

A czy może być lepsze miejsce jak nad samym morzem i obserwować turystki w skompym odzieniu :naughty:

Może być, gdyż w pełni sezonu jest strasznie ciasno na Sqerku.

Adadur co do miejsca jeszcze się nie zastanawialiśmy.

Opublikowano

Witam,

Widzę, że się szykuje spocik w sobotę 12.04 o godz 17 na Skwerku.

Jeszcze nie doprowadziłem autka do porządku (dopiero 3 warstwy wosku położyłem), ale przyjadę i się pokażę.

Pozdro

Opublikowano

czyli co edytować już pierwszego posta ? dane please ! sobota 17.00 na skwerku ?

Opublikowano

Jestem jak najbardziej za i z chęcią przyjade.

Opublikowano

czyli co edytować już pierwszego posta ? dane please ! sobota 17.00 na skwerku ?

Dokładnie tak jak piszesz. A nasz VIP pomorski się w końcu pokaże???

Opublikowano

Ja tez chętnie przyjadę, poznać innych posiadaczy a4.

Opublikowano

mydlo postaram się być ale jak będzie ładna pogoda to pewnie będę robotał w polu no ale zobaczymy :wink4:

Opublikowano

Spoko Alv. Podobno ma padać :wink4:

Ps. Jak byś był to jak byś mógł weź VAG-a

Opublikowano

Ja bym bardzo chętnie wpadł i zapoznał się, ale autko odmawia posłuszeństwa ;(

Jednak mam nadzieję, że uda się jutro naprawić i w sobotę zawitam :th:

Opublikowano

No prosze to się szykuje kampania nowych ludzików. Tylko ciekawe czy się tylko szykuje czy bedzie w rzeczywistości tak jak piszą? :mysli:

Opublikowano

Ja bym chciał przyjechać ale niewiem czy dam radę, bo mnie noga boli :polew: Ble ble ble, zobaczymy w sobotę :disgust:

Opublikowano

Ja bym chciał przyjechać ale niewiem czy dam radę, bo mnie noga boli :polew: Ble ble ble, zobaczymy w sobotę :disgust:

A moja teściowa ma urodziny i też nie wiem czy dam rade :polew:

Opublikowano

mydlo

A moja teściowa ma urodziny

zaśpiewasz jej "Teściowo Ty stary rowerze" i rura na spota :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.