Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Alona,szukaj ori,po 600 za szt można znaleźć,wystarczy śledzić aukcje,może nawet taniej znajdziesz,a ori to ori :cool1:

http://moto.allegro.pl/reflektor-xenon-skretny-seat-leon-ii-lift-10-11-i2036870468.html

po liftowa i skrętna

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Alona,szukaj ori,po 600 za szt można znaleźć,wystarczy śledzić aukcje,może nawet taniej znajdziesz,a ori to ori :cool1:

http://moto.allegro.pl/reflektor-xenon-skretny-seat-leon-ii-lift-10-11-i2036870468.html

po liftowa i skrętna

no dobra, a przetwornice? :cool1:

Opublikowano

niektóre sa kompletne,a jak nie,to hidy i wyjdzie cie taniej jakbys musiała ori żarniki kupować [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 14:57_________________________________________________http://moto.allegro.pl/seat-leon-xenon-ciemny-lewy-kompletny-i2030089104.html kompletny

Opublikowano

Panowie chcecie Alone na minę wrzucić:) tylko nie Hidy porażka na maxa miałem kiedyś i w Bmw i w Audi nie polecam:)

Opublikowano

Panowie chcecie Alone na minę wrzucić:) tylko nie Hidy porażka na maxa miałem kiedyś i w Bmw i w Audi nie polecam:)

hidy w soczewce są git :cool1:

Opublikowano

No w sumie masz rację Tomeks ja miałem lampy podróbki chyba Depo więc pewnie dlatego kibel był, ale jeszcze tylko dodam że też różnie bywa z tymi przetwornicami Hid-a bo ciągle mi się wieszały i wydawały dziwne dźwięki :wallbash:

Opublikowano

antonio,jak tam wypsiowe B6,wyklepane :naughty:

gdzie je trzymasz?

...bo bym podjechał i kukulaka zasadził na maske......................zresztą niepierwszy raz :kox:

Opublikowano

antonio,jak tam wypsiowe B6,wyklepane :naughty:

gdzie je trzymasz?

...bo bym podjechał i kukulaka zasadził na maske......................zresztą niepierwszy raz :kox:

ocb??? :decayed:

PANY, kto sie wybiera do Bukowiny?

Opublikowano

nic jeszcze nie robiłem tylko wygrzebałem fotele i rozebrałem słupki od wewnątrz

Opublikowano

antonio,jak tam wypsiowe B6,wyklepane :naughty:

gdzie je trzymasz?

...bo bym podjechał i kukulaka zasadził na maske......................zresztą niepierwszy raz :kox:

a jednak się wydało

Opublikowano

To też mogę puścić parę jak się Pumex wysypał - Antonina to się nieźle opierdalasz... :kox::decayed: Pyry nie idą że nie ma sosu na części czy jak ?? :decayed:

Alona trzeba było kupić B8 a nie je udawać... Albo ori xenon albo ... ori xenon... :decayed::kox:

Opublikowano

To też mogę puścić parę jak się Pumex wysypał - Antonina to się nieźle opierdalasz... :kox::decayed: Pyry nie idą że nie ma sosu na części czy jak ?? :decayed:

Alona trzeba było kupić B8 a nie je udawać... Albo ori xenon albo ... ori xenon... :decayed::kox:

Albo H7 :polew:
Opublikowano

Nie zakladaj jakis depo lamp czy cos tego typu...Strasznie kiepska jakosc.Na tyl mozna wrzucic,ale do przodu tylko porzadne!

Opublikowano

Antonina to się nieźle opierdalasz... :kox::decayed:

chwilowo załapałem dobrą, kasiastą robotę w związku z tym A4 "ma czas"

Opublikowano

chwilowo załapałem dobrą, kasiastą robotę w związku z tym A4 "ma czas"

no tak,zima lekka,to możesz se dorobić :naughty:

...bo tak,to o tej porze raczej tirówki nie stoją :polew:

Opublikowano

palant :polew:

Opublikowano

Antonio do wojska sprzedaje ziemniaki... ale obrane stąd ta "praca"... :kox::decayed:

Opublikowano

jeszcze słowo gówniarze :baseball:

Opublikowano

Widzę tu niezłą loże szyderców:) a jak tam Panowie środowy spocik dużo was będzie bo nie wiem ile tego wkupnego mam przywieźć a grill też będzie :gwizdanie: ?

Opublikowano

jak przywieziesz kiełbachę to będzie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.