Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

18 git

Kocky, super że są naklejki, to ja już kleju nie będę przywoził :)

alvaro nicponiu, dawaj jutro... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moze i ja bym się pojawił hmmmm :tongue4:

Opublikowano

na nastepnym spociku mozna by zorganizowac jakiegos grilla i po malym piwku do smaku :kox:

jakis tani grill z hipermarketu,tak zeby mozna go bylo zostawic,co by se auta nie uswinic,

tylko jakies propozycje co do miejsca,bo skwer raczej odpada :gwizdanie:

Opublikowano

i jak tam spot ?? frekwencja dopisala??

przepraszam ze nie dojechalem ale gorski sie grubo przeciagnal, a mielismy problemy z autem i do konca byla walka z silnikiem zeby nie przerywal

Opublikowano

i jak tam spot ?? frekwencja dopisala??

Patrząc pod kątem ostatnich spotów to na wczorajszym frekwencja była większa o 50% :shocked::wink4:

Opublikowano
  • Autor

i jak tam spot ?? frekwencja dopisala??

przepraszam ze nie dojechalem ale gorski sie grubo przeciagnal, a mielismy problemy z autem i do konca byla walka z silnikiem zeby nie przerywal

no było nieźle, tak poza tym alvaro nie dał znaku życia..... :gwizdanie:

heh

jak masz jakieś zdjęcia fuso to wrzucaj :)

Opublikowano

kurde... ja sie opuscilem w spotach :wink4: trzeba nadrobić ale ostatnio nawet na forum czasu brakuje...

z tym grillem nie jest zły pomysł :) jeżeli tak to proponuje polanke redłowską w Gdyni.

Opublikowano
  • Autor

no Daras... nawet Cię obgadaliśmy na ostatnim spocie :naughty:

No jakbyś wyczuł krew :sarcastic:

Opublikowano

Ma ktoś wolne ramki (napewno 1 sztukę a może 2-e) "starego" typu?

Opublikowano
  • Autor

pewnie Adam :) ma mateogda, mam ja ... sporo ich mamy :cool1:

Opublikowano

To rezerwuje na napewno jedną!!! zobacze później jak z drugą ... widzieliście te nowe, moim zdanime to takie lipne co w marketech sprzedają te stare są sztywniejsze i solidnej wyglądają - przy muzie tak nie łupią.

Opublikowano

jak coś to ja też mam jedną szt :decayed::wink4:

Opublikowano

Eeee to super!!! panowie z Czadu ;)

Nie zostanę na lodzie ;)

Panowie z Trójmiasta mam pytanko CZY MA KTOŚ KONTAKT/DOJŚCIE DO OSÓB PRACYJĄCYCH W ASO AUDI NA TERENIE TRÓJMIASTA??? Potrzebne dojście do osoby zajmującej się sprzedażą nowych aut czy marketing'iem.

Ewentualnie podobne dojścia do VW, Skody lub Seata.

Opublikowano

panowie mam pytanie nie zwiazane ze zlotami wiec bedzie ot :gwizdanie:

jezeli niewiem jakim olejem byl zalany silnik do tej pory i przy spuszczaniu starego oleju uzyje motorclean liqui moly to czy nawet jezeli byl mineral bede mogl odrazu wlac full syntetic czy lepiej wlac pol syntetyk a dopiero przy nastepnej wymianie full

probowalem sie doczytac w temacie o olejach w dizlu ale nie moge przez niego przebrnac

z gory dzieki za odp :hi:

ps:

a co do tematyki spotkan to czyje jest to granatowe a4 b5 sedan ktoremu w zeszlym tygodzniu swiecilem awariami ??

skumalem ze z forum po podkladce pod tablice

Opublikowano

a co do tematyki spotkan to czyje jest to granatowe a4 b5 sedan ktoremu w zeszlym tygodzniu swiecilem awariami ??

Zapewne moja siostra sobie jechała ;) jezeli chodzi o taki jasny granat

Opublikowano

Adaś ja znam chłopaków od części w Gajosie to może jakoś "po nitce do kłębka" dotrzemy :polew:

Opublikowano

za kierownica siedzial pan nie pani :tongue4: wiec zgadujmy dalej

a auto bylo tak jak piszesz jasno granatowe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.