Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
zdeniu jedno autko z Gdańska było na parkingu cpn-a (czarny avancik w automacie) wszyscy go podziwiali i nikt nie pamięta??? :D

to fakt , było

ale to sie nie liczy :diabel: bo sie spóźniło i nie stało razem z nami :619:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajnie było śię spotkać troch nas mało było, może następnym razem będzie więcej tylko trzeba zmienić miejsce .Aco do autek z Gdańska tylko moje było czarny avant przy Lotosie stal koło Autka Bronsona

[ Dodano: 14-01-2007, 17:45 ]

Nie stałem razem z wami ponieważ trochę się nie dogadaliśmy co do miejsca spotkania ja i Bronson myśleliśmy że spotkamy się na placu a nie w podziemiu . No ale przecież nic się nie stało bo się spotkaliśmy.

Opublikowano
  • Autor

zdjęcia mydla :

sta45005on2.th.jpg 02tb4.th.jpg 02uq8.th.jpg

02iu9.th.jpg 02vw0.th.jpg 02jen1.th.jpg

sta45015fk6.th.jpg 02ag2.th.jpg sta45018hf4.th.jpg

Opublikowano

Dzięki Przemas że wkleiłeś foty na forum bo ja jakoś nie bardzo jestem w tym temacie :D

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze należy dodać, że był przejazd 5 A4-czek z Gdyni do Gdańska, bardzo miły widok :)

Opublikowano
Jeszcze należy dodać, że był przejazd 5 A4-czek z Gdyni do Gdańska, bardzo miły widok :)

I 2 z powrotem :)

Opublikowano

no ładnie ładnie A4 rulezz :!: :a4fan:

Opublikowano

witam wszystkich i bardzo przepraszam za nieobecnosc ale niestety mialem wrocic ze statku w piatek a wrocilem dopiero dzis :< mam nadzieje ze nastepne spotkanie bedzie niebawem bo bardzo chce sie zrehabilitowac

pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

witam wiosna tuz tuz czy kos mysli o wyjezdzie na majówke vw 2007 do warszawy?? szukam ekipy :D

Opublikowano

Kiedy next spocik w 3m ?? Może już niebawem ? :564:

Opublikowano

moze jak przestanie wiac ;) spadnie troche sniegu :D

Opublikowano
  • Autor

ja myśle, że ani nie spadnie śnieg, ani nie przestanie wiać :diabel:

Chyba musi mróz "zelżeć"

:649:

Opublikowano

Do wiosny na pewno pogoda sie zmieni.... Chyba hehe

Opublikowano

No dobra to nie wieje ale pada snieg..... to kiedy Panowie?

Opublikowano

Tylko nie wymyślajcie że jutro - proszę!

Płynę na Bałtyk na mały połów dorsza więc znowu bym nie mógł a tym razem nie odpuszczę spociku!

Fajnie się dzisaj jezdzi po śniegu , nie? :D

Opublikowano

pewnie ze fajnie.... ehhh szkoda ze nie mam quattro :(

Opublikowano

no fanie fajnie sie jezdzi dla zabawy:) ale jak dostawczym trzeba gdzies podjechac juz sie nie robi wesolo czasami:) ale to jest nic bo u nas ( trojmiasto ) nie tak zle a nawet lekko:)

Opublikowano

Panowie jest sprawa

kto z trojmiasta lub okolic leci do Wisły na urodzinki w piątek

chodzi o pomoc jednemu użytkownikowi forum

szczegóły podam na PW zainteresowanym pomocą (nic Was to nie będzie kosztowało)

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Opublikowano

A ja ma takią prośbę dla zainteresowanych grillem na wiosnę. Jeśli znacie w bliskiej okolicy - może mierzeja może wyspa sobieszewska jakies miejsce na grilla to dajcie znać. Jak się ociepli warto by któregoś pięknego dnia zjechac sie z rodzinkami i spędzić trochę czasu na powietrzu. Co wy na to?

ps. na wyspie Sobieszewskiej jest taki ośrodek z wielką wiatą (i deszcz nie straszny by był) parking tuż obok tylko że to na terenie ośrodka i nie wiadomo czy by nie chcieli czegoś za udostępnienie miejsca.

Znam bardzo fajne miejsce na wyżynie Elbląskiej ale z Trójmiasta pewnie co niektórym może być za daleko.

Opublikowano

Jestem za i za i za :564: również. Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.