Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mydlo[/color][/font] nie bądź pupa będziesz jechał sam do Bukowiny

że jak słucham??

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mydlo[/color][/font] nie bądź pupa będziesz jechał sam do Bukowiny

że jak słucham??

no właśnie :mysli:,o co kaman :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Fajnie bylo :polew: :polew:

Pokazcie wiecej zdjec i ten filmik jak wyjezdzamy :naughty: :naughty:

Mydlo ile jechales po obwodowej,ze nie mogle CIe dogonic?Momentami mialem 210 i nic a nic wiecej bestia nie chce :kwasny:

Opublikowano

Pokazcie ten filmik jak wyjezdzamy :naughty: :naughty:

No nie, teraz żałuję, że nie zostałam do końca, hehe

wspólne wyjazdy są na pewno bezcenne :kox:

Opublikowano

Fajnie bylo :polew: :polew:

Pokazcie wiecej zdjec i ten filmik jak wyjezdzamy :naughty: :naughty:

Mydlo ile jechales po obwodowej,ze nie mogle CIe dogonic?Momentami mialem 210 i nic a nic wiecej bestia nie chce :kwasny:

klisza mi sie przeswietlila :polew: :polew:

a mydło leciał chyba kolo 220 bo przy 240 zaczynałem tracic go z oczu w lusterku :polew:

Opublikowano

Fajnie bylo :polew: :polew:

Pokazcie wiecej zdjec i ten filmik jak wyjezdzamy :naughty: :naughty:

Mydlo ile jechales po obwodowej,ze nie mogle CIe dogonic?Momentami mialem 210 i nic a nic wiecej bestia nie chce :kwasny:

klisza mi sie przeswietlila :polew: :polew:

a mydło leciał chyba kolo 220 bo przy 240 zaczynałem tracic go z oczu w lusterku :polew:

tak go wkorwilismy,że musiał odreagować :decayed:,a nic tak nie dostarcza adrenaliny,jak jazda 220 na zimówkach dębicy bez indeksu prędkości :gwizdanie:

Opublikowano

i po co na niego tak jedziecie potem chlopak sobie krzywde zrobi :wink4::tongue4:

olo poka foty :naughty:

Opublikowano

dobra wywolalem klisze i przykleilem do monitora. widac foty??

18f70f865125161dm.jpg

7c522f9facc957e7m.jpg

Opublikowano

Widac :good: :good: :good:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 15:19_________________________________________________Dzieki OLO za ustawienie swiatel na vagu :hi:

Opublikowano
  • Autor

no ładnie panie i chopoki :good:

Opublikowano

spot2jk0.jpg

panowie w kółeczkach,mógłbym prosić o przypomnienie nicków :rolleyes:

Opublikowano

jakie panie ja tam widzę tylko jedną... :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 15:38_________________________________________________co powiecie na fotę w pierwszym poście ?? Tylko by ją może jakoś fajnie obrobić :naughty: ( nie okraść) :polew:

Opublikowano

jakie panie ja tam widzę tylko jedną... :decayed:

no jak :decayed:

sss2xn4.jpg

:decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

jakie panie ja tam widzę tylko jedną... :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 15:38_________________________________________________co powiecie na fotę w pierwszym poście ?? Tylko by ją może jakoś fajnie obrobić :naughty: ( nie okraść) :polew:

Panom z pierwszego planu pare cm do gory :polew: :polew:

Opublikowano

Panom z pierwszego planu pare cm do gory :polew: :polew:

bieniek,co ty chcesz od brata :cool1:

Opublikowano

Panom z pierwszego planu pare cm do gory :polew: :polew:

bieniek,co ty chcesz od brata :cool1:

Ty wzrostem tez nie grzeszysz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panom z pierwszego planu pare cm do gory :polew: :polew:

bieniek,co ty chcesz od brata :cool1:

Ty wzrostem tez nie grzeszysz :polew: :polew: :polew:

ale za to jaka urada :rolleyes: :gwizdanie:

Opublikowano

Powalajaca :shocked: :shocked:

Alona wiecej kolezanek sprowadzi specjalnie dla Ciebie :evil:

Opublikowano

Panom z pierwszego planu pare cm do gory :polew: :polew:

bieniek,co ty chcesz od brata :cool1:

Jakiś antyrodzinny się zrobił :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.