Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Olo co ja taki zamazany na tej fotce :kwasny:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

proste sie ruszyles panie a przy takiej cienmoci pomieszczenia musial byc dlugi czas naswietlania klatki i dlatego tak wyszlo :wink4:

nie przejmuj sie ja ma zdeformowana twarz :polew:

Opublikowano
  • Autor

Olo, a mnie dlaczego nie ma na zdjęciu, hę ? :cool1:

Opublikowano

Olo, a mnie dlaczego nie ma na zdjęciu, hę ? :cool1:

aż tak długo klatka się nie naświetla. :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

aż tak długo klatka się nie naświetla. :gwizdanie:

:laghing2:

:good:

Opublikowano

no ale zawsze można wkleić :naughty:

Opublikowano

chłopaki, ja za to nie ogarniam prawie w ogóle kto jest kto :P

Może ktoś chce wypisać mi wszystkich od lewej do prawej jak stoją na zdjeciu?? :kox:

Oczywiście kojarze który to MYDŁO :evil:, Tomek, Cristoforo, Olo, Jaca no i brat Mydła :P

chyba sie nie gniewacie?? :embarrassed:

Alona wiecej kolezanek sprowadzi specjalnie dla Ciebie :evil:

No ja nie wiem, czy po wczorajszym jeszcze będą chciały :tongue4:

Opublikowano
no ale zawsze można wkleić

najlepiej z jakiegos albumu rodzinnego np: z pierwszej komunii :polew:

edit

No ja nie wiem, czy po wczorajszym jeszcze będą chciały

a cos sie wczoraj stalo ze mialy by nie chciec?? :rolleyes:

Opublikowano

fuso

a cos sie wczoraj stalo ze mialy by nie chciec?? rolleyes

No o to właśnie chodzi że nic się nie stało... :decayed::polew:

Opublikowano

No ja nie wiem, czy po wczorajszym jeszcze będą chciały :tongue4:

Tomka zobaczyły i spierdzieliły :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

fuso

No o to właśnie chodzi że nic się nie stało... :decayed::polew:

dokładnie Alvaro, dokładnie :D

No ja nie wiem, czy po wczorajszym jeszcze będą chciały :tongue4:

Tomka zobaczyły i spierdzieliły :polew: :polew: :polew:

Nie no Tomek to akurat się im spodobał :kox:

Opublikowano

Mydlo jako rodzina kupilbys mlodszemu bratu RNS :kox: :kox:

Opublikowano

Olo co ja taki zamazany na tej fotce :kwasny:

bo zes sie wiercil kurna to jestes... kobite zobaczyl i juz ustac w miejscu nie moze :polew:

na drugim tez tak masz, a na trzecim ja jestem w formie ducha ktory probuje byc szybszy od migawki :kox: :gwizdanie:

moznaby powiedziec ze COS NIEWYRAZNIE WYGLADASZ :D:D:D - łykaj rutinoskorbin ;]

Opublikowano

Widzę, że nikt nie podejmie się próby spisania dla mnie wszystkich nicków?? :P

Damie się nie odmawia!!

Może Mydełko?? :evil:

Opublikowano

ja też wyszedłem jakiś rozmazany i żółty w tej zielonej bluzie :mysli:

a już wiem..

najadłem sie rutinacea, bo pod filarami są przeciągi :decayed:

Opublikowano

1. Fuso

2. ......

3. Piotrek

4. Jaca.13

5. Kamil

6. Alona

7. Tomeks32

8. Bartas

9. Mydło

10.Bieniek

11.Gilli

12.Kocky

13.Cristoforo

14.Resztek

15. .....

16.Olo_Gda

17.Mateogda

18.Booster

Opublikowano

ten pan w czerwoonym koleczku,to chyba bede ja :hi:

Opublikowano

1. Fuso

2. ......

3. Piotrek

4. Jaca.13

5. Kamil

6. Alona

7. Tomeks32

8. Bartas

9. Mydło

10.Bieniek

11.Gilli

12.Kocky

13.Cristoforo

14.Resztek

15. .....

16.Olo_Gda

17.Mateogda

18.Booster

DZIĘKOWAĆ :)

Opublikowano

Wracajac do rozmowy na spocie.CO myslicie o pomysle odwiedzenia np. poznaniakow??

Opublikowano

Wracajac do rozmowy na spocie.CO myslicie o pomysle odwiedzenia np. poznaniakow??

:good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.