Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I co sie chwalisz :P :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I co sie chwalisz :P :gwizdanie:

nie chwale sie, wiesz jak mi się chce do Wawy jechać... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Był ktoś w końcu od nas na Rajdzie Polski ?? Było kox w d*pę za***iście :decayed::good: no i spotkałem POZIA tak normalnie z partyzanta siedzę sobie na łączce na OSie patrzę patrzę a tam Poziu kanalia z kumplami podchodzi... :kox:

Opublikowano

dziś wracałem z wawy i przed Elbląkiem miśki mnie dorwali bo zachciało mi sie ścigać z jakiśm typkiem :wallbash:

przekroczenie o 53km/h

Opublikowano

no nie no, a CB nie miałeś!!??? :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

nie miałem :wallbash:

teraz będę musiał kupić

chociaż przez ostatni tydzień zrobiłem 2500km i przed Gdańskiem musiałem sie dać złapać

mieli jakieś laserowe namierzanie czy cuś podobnego :gwizdanie:

lubie sie targować więc na małym mandacie sie skończyło

Opublikowano

no to nieźle, że tylko na małym

a CB sie mega przydaje, nawet ja już niedługo będę miała swoje :naughty: :naughty: :naughty:

i nie będę musiała od Jacy pożyczać... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Ostatnio za moim ojcem jechali, po gdańsku i filmowali ale na szczęście na światłach dostrzegł że mają kamerę. Wiecie jakie mieli auto ? ! czarne B7 :slina:

Opublikowano

chyba mu sie coś przewidziało :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

chyba z "kijanką" pomylił ;)

Opublikowano

mnie w Płocku Passatem B5 obklejonym jako "samochód zastępczy" :slina: złapali na kamerce... :wallbash:

także teraz wszystko może się zdażyć...

Opublikowano

oczy trzeba mieć wszędzie :cool1:

NIE DAJ SIĘ ZŁAPAC :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj zrobiłem zakup w aso na hasło a4-klub.pl - działa, aż się sprzedawca zdziwił :decayed:

Opublikowano

Jaca i Tomeks dzieki za mini spota :hi: :hi: :hi: :hi:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

chyba mu sie coś przewidziało :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Kamera zamontowana u góry za szybą, niebieski kogut stojący na środku deski rozdzielczej przy szybie i facet w białej koszuli z pagonami na ramionach. Więc chyba jednak się mu nie przywidziało :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Jaca i Tomeks dzieki za mini spota :hi: :hi: :hi: :hi:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

znowu nie wiem o co chodazi :mysli:
Opublikowano

No Fazy przeciez wszyscy wiedzą że Alona lubi trójkąciki :naughty:

Opublikowano

Jaca [/color]i Tomeks dzieki za mini spota

dzięki Alona :) do następnego :hi:

Opublikowano

Jak się ekipa zapatruje na sobotniego spota w Kościerzynie?

W naszym jeziorku już jest ciepła woda, :cool1: No i grila mogę rozpalić :gwizdanie:

Takie spotkanie przed zlotem...

Opublikowano

Jak się ekipa zapatruje na sobotniego spota w Kościerzynie?

W naszym jeziorku już jest ciepła woda, :cool1: No i grila mogę rozpalić :gwizdanie:

Takie spotkanie przed zlotem...

jak najbardziej :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.