Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chip 1.9 BRB 116PS w GOODHOPE co myślicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie największą bolączką są słabe pompki i turbo. Jak się chce coś więcej to najlepiej wymienić te obie rzeczy i zrobić FMIC.
Ja mam wyjęty katalizator i wyłączony EGR (po uszczelnieniu zaczął puszczać w innym miejscu :facepalm: ) i po programie jest nie całe 140KM, ale auto dużo żywsze się zrobiło. Dalej w planach turbo, pompki, DP, fmic i wywalenie chłodnicy spalin.

Opublikowano

Ok dzięki wielkie za odpowiedzi, na razie pytałem tak z ciekawości :)

Czyli program ~140km bez problemu mogę robić?
Trochę słabo to brzmi, że są 'słabe pompki', tzn czy te 140km to nie będzie dla nich za dużo ?

Dowiadywałem się o podnoszenie mocy w Kreatorze Mocy, oferują 150km, dalej w normie ?

Opublikowano

Polecam GoodHope!!! Profi robota robiłem tam kilka aut , zawsze 100% zadowolenia

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja posiadam 1.9 BRB po programie pisanym pod auto wyszlo 147km i 350Nm odjechane okolo 20kkm. Bez ingerencji w osprzet i na spokojnie wszystko smiga. Naprawde polecam, taka powinna byc seria! I co najwazniejsze to regularny serwis co max 10kkm. Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Ja w tej chwili jestem na etapie zmiany hamulcy na większe takze troche kasiory ucieka ale coś czuje ze na wiosne w moim kalendarzu pojawi sie wizyta u tunera :decayed:

Opublikowano

"Czy oprócz chip-tuningu jest jeszcze jakiś sposób, żeby wyrwać parę koni?"

Mozesz zmienic turbosprezarke na ta od AWX/AVF + strojenie i celowac w 165-170 PS i 360-370 Nm .

W BRB będzie ciężko o taki wynik, choc mozliwy ale sa tam za cienkie wtryski

A BKE tez ma takie słabe pompki?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam przymierzam sie takze do czipa nie daleko kalisza Good Hope, , ;)

Opublikowano
  • Autor

Okolice Kalisza to wszyscy aby GOOD HOPE własnie chwalą, ja wciąż nie zrobiłem programu cały czas kusi ale martwie sie co bedzie ze sprzęgłem i czy wtryski po tyłku nie dostaną :kwasny:

Opublikowano

.

Opublikowano

widze ze nie tylko ja nie wiem xD
jaka jest roznica i czy wogole jest w wtryskach czy pompkach
miedzy
BRB BKE i BRD???

xD


a jak jest gdzies temat na forum to mozna prosic o linka??

Edytowane przez kokoswojtek

Opublikowano

Polecam kolegę spankiego z forum.

Wymieniłem turbo na turbo z AWX włoszkiego garetta na grubym wałku (400zł) i założyłem DP. Oto wykres dzisiaj wykonany. 167,3km 364Nm.

Oto wykres na hamowni:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03c5409b77853133.html

Po 1 sofcie miałem 145koni wymiana turbo się opłaca tym bardziej, że w BRB siedzi rumuński Garrett który nie ma dołu.

Edytowane przez VTG

Opublikowano

Witam, byłem ostatnio na hamowni i taki oto wyszedł wynik. Wgrany soft z wersji 130 konnej.

Seria: 1.9 TDI 116hp BRB

15g71vs.jpg

Opublikowano

Witam, byłem ostatnio na hamowni i taki oto wyszedł wynik. Wgrany soft z wersji 130 konnej.

Seria: 1.9 TDI 116hp BRB

15g71vs.jpg

Nie ma tekiej mozliwosci zeby byl wgrany soft od wersji 130 ps ( dwa zupelnie inne sterowniki ;-) )

Wykres - troszke za mocny Niuton z dolu .

Opublikowano

Ktos sie chyba uczył...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A jednak istnieje taka możliwość :)

Opublikowano

Witam, też zastanawiam się nad chipem w moim bke 220 tyś, km, znacie może kogoś dobrego w świętokrzyskim??I tak w ogóle kto tutaj mógłby mi sprawdzić stan silnika i reszty sprzetu czy nadaje się do czipowania??

Opublikowano

kolego gabalo , dawno temu swojego TDI podkręciłem o prawie 100% i do dzisiaj jeździ bezproblemowo, a od tamtej chwili przejechane coś ponad 200 tys km.

Opublikowano
  • Autor

100%??? no to ładnie :)

tak na marginsie mam znajomego który zczipował audike swoją i twierdzi ze po chipie ciszej mu silnik chodzi..Możliwe to?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam! też bym chciał podnieść moc chipem w 1.9 BRB najlepiej w Poznaniu. Ktoś coś?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

BRB 116hp seria:

2d9dzpe.jpg

Po autorskim programie ze sterownika wyszło 149.9 wiec można powiedzieć ze 150 kucy

Trzeba było jeszcze wyszkiełkować turbawkę bo się przycinała.

Edytowane przez W_I_T_E_K

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.