Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7] S4 V8 Supercharger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

91 to nie jest liczba oktanów

a czego :mysli:

Opublikowano

yhy ta tez rozważałem często stoi pod sportmile w piasecznie

te?? http://www.sportmile.pl/p_2.html

W tej już dawno wyrwany silnik po zbyt ostrych ruszaniach :)[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 22:15_________________________________________________

Załączam link do tekstu źródłowego http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=243434

Ja się na tym pewnie średnio znam ale w takim razie jak byś przetłumaczył "91 octane"? :)

Okatny nie są odpowiedzialne za szybkość spalania paliwa, czyli jego "moc" tylko za odporność na spalanie stukowe. Benzyna 98Pb ta zwykła na stacjach w Polsce jest słabsza od 95. Dopiero 99+V Power Racing jest natleniany i to paliwo znacznie szybciej się spala, a niżeli 95 :hi:
Opublikowano

w USA paliwa o liczbie oktanowej 91 i 94 są odpowiednikami naszych 95 i 98 tylko jako przelicznik użyto wskaźnika MON (motorowa liczba oktanowa),a w europie używa się wskaźnika RON (badawcza liczna oktanowa)

Opublikowano

malik montuj to dziadostwo :)

Opublikowano

Ja mam dwa pytania.

1. Jeżeli rezać S4 to może lepiej było kupić RS4 B7 i do niej dołożyć kompresor? a dla upartych istnieje opcja Biturbo w tym silniku :kox: :kox: ale kolega Malik chyba nie chce aż tak mocno angażować w motorownie :wink4:

2. Może lepiej pomyśleć o kompresorze MTM?

Opublikowano

2. Może lepiej pomyśleć o kompresorze MTM?

koszty kosmiczne

@ Malik: chłopie kupuj ten kompresor bo masakra wyszła :blink: :blink: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Mi się wydaje że jednak Malik się nie skusi, pojeździ roczek S4 i potem zakupi RS4 B8 jeżeli taki będzie :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie... ten film to lekki fake chyba.

Wystarczy spojrzec na przyspieszenie do 100.

Nierealne poprostu.

Opublikowano

pewnie auto na podnośniku :naughty:

Opublikowano

Nierealne... :decayed:

Opublikowano

ewidentny podnośnik :chytry:,na 38s widać lampę,która się nie przemieszcza (przy prędkości 260km/h)

Opublikowano

S4 killer ma ~9sek. do 260 przy 1000KM. Jeżeli ta górka byłaby mocno stroma to teoretycznie nie trzeba by aż takiej mocy.

Opublikowano

Usunalem zbedne OT, za kazde nastepne bedzie ostrzezenie.

Opublikowano

http://pl.youtube.com/watch?v=FBkX8GS5FoY myśle że to znacie, ale to też niezłego kopa ma :gwizdanie:

Ja tam na ich miejscu bym tak nie za***rdalał z palacym sie żółtym silniczkiem :polew::wink4:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Odświeżam temat.

PES to kolejna firma, która zaczęła oferować Supercharger do S4 4.2l w o wiele atrakcyjniejszej cenie niż GIAC.

IMG_6928.jpg

Strona producenta:

http://www.pes-tuning.com/g4_newsletter_11_25_08.html

To juz nie jest $12k tylko o połowę mniej. Zaczyna wyglądać kusząco.

Zestaw podstawowy daje kompresje +5PSI i przyrost 20%. Czyli do 408PS.

Zestaw z intercoolerem daje kompresję +8PSI i przyrost 30-40% do około 470PS.

[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 11:56_________________________________________________A tutaj już klasyczne turbo wstawione do 4.2 V8. To jest dopiero rzeźba!

n640674526_797185_3142.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.