Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

To nazywa się gazebo i jest to coś takiego jak namiot tylko akurat w tej wersji bez ścianek bocznych. Ten akurat z najtańszych ma 2.4 m na 2.4 m i jest wystarczający. Składa się w futerał i prawie nie zajmuje miejsca. Swój ze zlotu w Kronach zostawiłem w moim kołobrzeskim ogródku :tongue4: W takim razie kupię również i ja i będą już dwa. Jeszcze jedna sprawa o której zapomniałem powiedzieć to sprawa oświetlenia jak słońce zajdzie. Będziemy potrzebowali coś co oświeci nasze buziaki, bo umysły na pewno będą świeże :wink4:- w RFN :wink4: mieliśmy pochodnie, ale każde światło się przyda. Może jakieś pomysły ?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przecierz jest lato,do pozna bedzie jasno... :tongue4::wink4:

ja zabiore mocna latarke z podlaczeniem do gniazdka zapalniczki, moge tez wziac mocny reflektor ale nie mam przejsciowki z 12VDC/230VAC. moze ktos inny bedzie mial (bo beda laptopy i VAG). tylko pewnie przy takiej duze lampie bedzie trzeba od czasu do czasu odpalic silnik :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja kurcze niestety takowej lampki i rpzejsciowki nie posiadam ...a wiec naładuje laptopa i oby wytrzymal jak najdluzej :) ale ladowarke zabiore w razie czego ... Grill Zabierać czy raczej nie?? Nie mam jakiegos zbytio wielkiego ale cos tam zawsze sie upichci ... [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 10:08_________________________________________________Paw1972- wracając do filmiku to jest dobry nie ma co ukrywać ale widać tez ze było kilka kamer a wiec i montowac było co ... Ale my tez damy radę przecież:) szkoda tylko ze u nas ne będzie albo będzie mało fur na polerowanych rantach :(

HUAN- mam nadzieje ze nie masz za wiele pracy po spocie?!?:). Chyba tylko ty zawodowo ogarniasz filmo temat w ekipie,hmm. CZy są inni lubiący się w to bawić? Ja kiedyś się bawilem w obrabiane kilku DVD wiec jak coś w razie potrzeby mogę sprubowac.

Przy okazji- ilu z was chłopaki zabierze jakieś kamerki żeby coś filmowac do montazu? Ja mam jedynie DVD ale chyba cyfrowe były by lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge zabrac aparat cyfrowy, na 2 kartach bede mogl nagrac ok 20 min filmu ale tylko 640x480 rozdzielczosc (AVI). moze sie przyda pare klatek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie :tongue4: damy radę nawet jak mielibyśmy się zalać, tzn. jabyśmy mieli być zalani :wink4:

Zobaczcie jak VW i Audi bawi się w USA - jak macie jakieś 7:30 minut to polecam odpalić zimne Tyskie i obejrzeć - może kogoś zainspiruje i wykona film w podobnym stylu. Przy okazji to ciekawe, kto ma jeszcze taką zawiechę jak ten złoty Avant A6.

http://www.wagenwerks.net/video/h208.html

Podpowiem, że jak jechaliśmy na Kronach 2008 to wielu z nas miało coś takiego:

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/6502210/c_1/2%7Ccategory_root%7CGarden+and+DIY%7C12107492/c_2/3%7Ccat_12107492%7CGarden+furniture%7C12107509/c_3/4%7Ccat_12107509%7CGazebos+and+garden+awnings%7C12107512.htm?Price+Cut=1

Takie Gazeba stawia się obok siebie i nawet dowiązuje do siebie - czym więcej tym lepiej. Można pod tym robić wszystko bez względu na warunki atmosferyczne a najfajniej pali się grilla, pije piwko siedząc na foteliku itp. Sprawdzone w RFN - mieliśmy jakieś 5 szt. Zmieściły się wszystkie Audikluby z PL - reszta zajmowała się polerowaniem i oglądaniem niuniek. Wtedy były upały 36-38 st. C :wink4: Jeśli byłoby więcej deklarujących osób to mogę taki jeden nabyć. Przydało by się z 4-5 szt. Cena w Argosie (na przykład) jak widać w wysokości 0.7 Grants bez promocji :wink4: Jest jeszcze trochę czasu - namyślcie się i dajcie znać - naprawdę warto.

Na koniec dla wytrwałych i posiadaczy większej ilości Tyskiego niż 1 szt. - moja galeria zdjęć z Kronach:

http://picasaweb.google.pl/AKPpaw1972/KronachAKPUKDivision - największy Zlot w Europie - były wszystkie kluby. Przy okazji moja niuńka jest , np. na zdjęcieu nr. 14 a ja, np. na nr. 143, 215 - to za wasze zdrówko :cool1: Wyjechała ekipa 5-ciu PL/UK Audi i ponad 15 osób. Następny zlot w maju 2010 - i będzie chyba największy - mam nadzieję, że ktoś pojedzie za mną.

pozdr.

Z tego co widze to goscie krecili kamerkami HD i pozniej obrabiali w after effects...dokadrowywanie i stabilizacja...stad nie widac jakiegos duzego trzesienia przy przejazdach dookola samochodow (albo jechali na stedicamach, ktorych niestety nie wyciagne z firmy...)...poza tym jak ktos wspomnial bylo tam pare kamerek...i wiekszosc to profesjonalne male kamerki typu SONY Z1 itd...

Jak mowilem wczensiej sprobuje taka jedna wziac z pracy...ale niestety nie jest ona w HD...HD leza niestety w innym biurze w stanach i do tego czasu raczej tam nie polece zeby je wziac :/

Sprobujemy cos ladnego z tego co bedzie dostepne zmontowac...

no ja kurcze niestety takowej lampki i rpzejsciowki nie posiadam ...a wiec naładuje laptopa i oby wytrzymal jak najdluzej :) ale ladowarke zabiore w razie czego ... Grill Zabierać czy raczej nie?? Nie mam jakiegos zbytio wielkiego ale cos tam zawsze sie upichci ... [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 10:08_________________________________________________Paw1972- wracając do filmiku to jest dobry nie ma co ukrywać ale widać tez ze było kilka kamer a wiec i montowac było co ... Ale my tez damy radę przecież:) szkoda tylko ze u nas ne będzie albo będzie mało fur na polerowanych rantach :(

HUAN- mam nadzieje ze nie masz za wiele pracy po spocie?!?:). Chyba tylko ty zawodowo ogarniasz filmo temat w ekipie,hmm. CZy są inni lubiący się w to bawić? Ja kiedyś się bawilem w obrabiane kilku DVD wiec jak coś w razie potrzeby mogę sprubowac.

Przy okazji- ilu z was chłopaki zabierze jakieś kamerki żeby coś filmowac do montazu? Ja mam jedynie DVD ale chyba cyfrowe były by lepsze...

Roboty mam od cholery...ale mysle ze znajde chwile zeby sie tym zajac...:) A co do twojej kamerki zapisujacej na DVD...to wlasnie jest to cyfrowka :) Bierz ja musowo! Jakos bedzie o niebo lepsza niz np film nakrecony telefonem czy jakims aparatem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge zabrac aparat cyfrowy, na 2 kartach bede mogl nagrac ok 20 min filmu ale tylko 640x480 rozdzielczosc (AVI). moze sie przyda pare klatek :)

Bierz wacpan! im wiecej tym lepiej....640x480 powinno byc w miare ok...finalna rozdzialka bedzie okolo 512x380...wiec mysle ze i z tego cos sie da zrobic :)[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 13:48_________________________________________________

ja tez wezme kamerke, cos nakrece :wink4:

Musowo! :) Im wiecej surowki i zdjec tym wieksze pole manewru dla montazysty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi ... Kilka słów od specjalisty i od razu temat nabrał kolorów i sensu. Dobrze ze się zjawiles HUAN ... No i ok , zabiore swojego Sony DVD, szału obrazu nie robi ale fakt, lepsY od aparatów czy telefonów to jest wkorza tylko mała pojemność małych płyt DVD ... Zajeb****e byłoby gdybyśmy mieli kamerki hd ale cóż, może na kolejnym spocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam juz mam neta tak ze jestem znowu na bierząco[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 14:49_________________________________________________ahaa dzwonił do mnie jesen chetny i ma taki problem ze nie ma juz miejsc wolnych w hotelu ?? moze jak ktos bedzie sam w pokoju to go przygarnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wolnych miejsc w hotelu?? Co ty gadasz... Mały jakiś chyba :) wogule to tak pomyślałem ze może kolejny spocik pod gołym niebem, hmm?? W sensie ze namioty i te sprawy?? Co wy na to... Dobra ok, o tym w sobotę :) powodzenia z tym pokojem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wlasnie dostalem strasznie ciulowa informacje...przyslali mi rozpiske delegacji na kolejne 2 miesiace...i najgorsze jest to ze jedna z nich wlasnie pokrywa sie z data spotu (grrrrr :shocked:)...powrot do Londynu w sobote wieczorem...jeszcze postaram sie pogadac z moim managerem jutro bo dzisiaj gdzies go wywialo...mam nadzieje, ze uda mi sie daty zmienic...!!!!

...fingers crossed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w delegacje Cię chcą wysłać?? Nie daj się, jak chcesz to możemy ci zwolnienie napisać :) [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 15:15_________________________________________________Rozumiem ze jak będziesz jechał to wracasz w sobotę wieczorem? Ciekawe czy chciałoby ci się do nas dojechać, hmm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w delegacje Cię chcą wysłać?? Nie daj się, jak chcesz to możemy ci zwolnienie napisać :)

Poprosze o calkowite zwolnienie z pracy! co za wkurw...

Jak pojade to wyladuje w sobote wieczorem na Heathrow...+ dojazd do domu...jakbym nawet sie zebral szybko to dojechalbym na 3-4 w nocy....a to troche bez sensu...ale jak mowilem...musze pogadac jeszcze z managerem..mam nadzieje, ze kadry nie zabukowaly jeszcze biletow, hoteli itd...farfocel jeden nie odbiera...zamecze go dzisiaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...