Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

no to zobacz,czy jeszcze sa bilety na prom ,na 16-chociarz kawalek polecielibysmy razem... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ja juz mam bilety na 16 kupione-wiec jade o tej porze na pewno-z rana fizycznie nie dam rady,bo bede z 6 godzin i tak jechal na prom...a z dzieciakami,to wole z rana wyjechac i na prom,potem mi zasna i mam ich z glowy we francji i niemcach...a w nocy ich budzic,zeby dojechac na rano na prom,potem caly dzien sie meczyc... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko kto przyjechal tym cudem R8

szef Rower'a AKP,nota bene audi maniak,a co do spotkania-przyjedziesz na nastepne :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to tak,jak jabede sie angazowal w jakis spot,czy zlot dopiero po powrocie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach tam przezywacie ... podejrzewam ze wiekszosc z nas wraca lekko ogolocona na koncie, ale przeciez myslec mozna, to nie ksoztuje, a koszta dopiero sa w dniu spotu tak czy inaczej ... wiec nie ma co płakać tylko trzeba zacząć kombinować ... Londyńczykom i tak się nie uda uciec, spotykamy sie na GOKARTY i nie ma to tamto ... pytanie tylko- kiedy??

Szkopek - my chyba walimy z samego rana, okolo 6 prom, zeby w dzien sobie leciec i na wieczor byc w chacie ... lipa tylko ze pod slonce cala droge :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lazlem cos takiego- http://www.autometrix.co.uk/audidriverint08/index.htm

mozna tam sie pojawic,jako Klub,lub organizacja zrzeszajaca kilka Klubow-co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie sobie to organizujecie .... jak na te filmiki patrze aż tęsknie za domem rodzinnym ...nie wiem dlaczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...