Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak będzie padać to będzie dużo więcej zabawy,będziemy się kręcić jak na karuzeli :tongue4:. Jak tam samopoczucie u reszty ekipy ,coś cicho się zrobiło :mysli:

ja wciaz pod wrazeniem imprezy Audi Driver International, takiej ilosci S i RS jeszcze w zyciu nie widzialem :shocked: postaram sie niedlugo wrzucic pare zdjec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan mamy następujący od 16-18 spotkanie na Tesco jak ostatnim razem,wiadomo prezentacja aut .Będą achy i ochy :).Następnie ci którzy zostają na noc jadą do hotelu się zakwaterować .I teraz plan ulega lekkiej zmianie w związku z tym że w hotelu jest mini barek który nie zrobił na nas dobrego wrażenia (Ja i Krystian Lysaglaca tam byliśmy) i miejsca przy nim niewiele ponadto wybór trunków żaden,przemieszczamy się do Pubu w którym zarezerwowaliśmy bardzo przytulną sale.Z hotelu do pubu jest niedaleko ale przewieziemy wszystkich.Powrót do Hotelu w związku ze spożyciem na nogach lub Taxi (koszt 3 funty max.)Jak pojadą 4 osoby to na jednego wychodzi 75p.Ci którzy nie zostają na noc o ile tacy są jadą z Tesco do pubu bezpośrednio.Następny dzień wyścig na gokartach rozpoczęcie o godz.10.00 :> .Wszystkie adresy ,post code Dominik zamieści .[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 23:45_________________________________________________Z zapisami na gokarty i resztą to piszcie bezpośrednio do Domjenick on tym wszystkim kręci będzie dobrze mamy jeszcze miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak,jak Andrzej napisal dopisuje chetnych na bierzaco do listy,z gokartami-jest lista otwarta... :wink4:

misiek -przyjedziesz,zobaczysz-bedziesz miec kase-ok,a jak nie to popatrzymy z trybun na wariatow.... :wink4: ,ktos zdjecia musi robic.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ktos musi robic :D:P Ja będę z koleżką w niedziele najprawdopodobniej gdyż ponieważ iz niewiem czy się wyrobie na sobote wieczór, bycmoze najprawdopodobniej będziemy z dziewczętami naszymi chyba ... a więc szykujcie sie wszyscy na ostrą walke przy niedzielnym poranku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wiara.

Wszystko super,tylko szkoda,że imprezka bedzie w innym miejscu niż hotel.

Bede z Panią i synkiem 4 miesiące i raczej nie teges tak zostawić rodzinke w hotelu i do pubu sobie czmychnąć.

Teraz mała propozycja do uczestników z okolic Manchester,Wigan,Bolton,Skermensdale.

Ostatnio mieliśmy spotkać się w jednym miejscu i do samego Bradford jechać razem.

Nie wypaliło bo owe miejsce to było rondo z brakiem parkingów itp w koło do zatrzymania się,dlatego proponuje spotkać się w serwisie na M62 -prosze wpisać w google--> M62 Birch Motorway Service Area Westbound, Rochdale OL10 2 UK

Czekam na propozycje o której plus minus możemy się spiknąć i dalej miło w przyjaznej atmosferze polecieć razem :)

grecco30 ja mam kontakt z cwiekiem,bedzie jechał z nami.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic1977 my ostatnio spotykalismy sie TU: http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Blackpool&daddr=Clyde+Ave+to:bradford&geocode=%3BFX74MAMdmxHd_w%3B&hl=pl&mra=ls&sll=53.64664,-2.057175&sspn=0.481915,1.454315&ie=UTF8&ll=53.54099,-2.289253&spn=0.03045,0.090895&z=14

Miejscowka byla idealna,bo jest latwy zjazd z autostrady i latwy wyjazd.Trzeba sie zgadac.Z tamtad jest ok40 min do celu wiec mozna sie spotkac o 14:30 zeby i poczekac do 15tej zeby kazdy zdazyl,przywitac sie,pogadac itp.Ilu nas pojedzie wpisywac ksywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic jak urwiesz się na godz.to twoja pani chyba ci głowy nie urwie.Zresztą w hotelu było by podobnie .Będzie dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widze to jeszcze inaczej-najpierw pub,a potem i tak przeniesiemy sie do hotelu-jednak zostaje na noc-wiec na pewno napije sie jakiegos piwka przed snem,nie wydaje mi sie ,ze bede osamotniony w mym postanowieniu... :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magic, nie wiedzialem ze ty to ty :D dryndnij do mnie jutro i powiedz co i jak z tym m62 i o ktorej bysmy wybywali.

btw, hotel trzeba rezerwowac teraz, czy bez problemu sie 'zadokuje' na miejscu bez uprzedniej rezerwacji ?

pozdro i do zlociku ;) juz niedlugo

btw2: troche lipa mi jechac bo audice mam strasznie sfatygowana, ale coz, przynajmniej ludzi sie pozna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...