Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

HUAN - pwiedz tylko, mam nadzieje ze jako uzytkownicy (bedzie opcja,tak?) bedziemy mogli wrzucac foty filmiki linki itd itp?? Mnie sie podoba, jedynie usunął bym R8 i zmontował zlepek ciekawych egzemplarzy z "tapety" stronki ... za***ista jestR8, ale już tak oklepana, za duzo jej wszedzie wg mnie oczywiscie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko,a mianowicie jesli bedzie padalo to jedziemy prosto do pubu czy na inny parking (kryty),tzn jaki jest plan B (bo chyba jakis jest?) Niechcial bym zeby byl chaos,(jak ostatnio przy wyjezdzie z parkingu) a ktos bedzie w deszczu latal i wszystkimi dyrygowal,itp.itd. :mysli:

Co do stronki zalozonej przez Huana :good: Tylko hmm...smutno by bylo gdyby podzielila losy AKP-Uk Division,dlatego wypadalo by sie zarejestrowac i moze z czasem sie tam przeniesiemy (niewiem jakie bylo zalozenie autora), MY ekipa z Uk ponad podzialami (klubowymi).Wydaje mi sie ze warto temat potraktowac powaznie skoro chlopak sie tak napracowal :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huan stronka OK, mam nadzieje, ze pozyje dlugo:) moze wysle Ci zdjecia z Audi International gdzie bylem tydzien temu to je uploadniesz? ja jakos nie moge sie zebrac, zeby zrobic album i wystawic link. troche czasu brak...

hehehe, przypadkowo zaczalem 100 strone tego tematu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się o 16-ej na parkingu Tesco i myśle że godzine należy poczekać żeby inni dojechali,następnie przejazd do Hotelu .Zakwaterowanie i szybko do pubu .Na 18-tą będzie podany obiad.Wtedy już wszyscy musimy tam być. Chyba większość zostaje na noc i co za tym idzie auta zostaną na parkingu w hotelu.Więc trzeba będzie przewieżć pare osób z hotelu do pubu.Wiele czasu na to nie będzie.Wydaje mi się że tak będzie ok.Dla spóżnialskich wcześniej podałem post code do pubu że jakby mieli się spóżnić to żeby jechali prosto tam i dołączyli do nas.To chyba jest plan A i B. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się o 16-ej na parkingu Tesco i myśle że godzine należy poczekać żeby inni dojechali,następnie przejazd do Hotelu .Zakwaterowanie i szybko do pubu .Na 18-tą będzie poydany obiad.Wtedy już wszyscy musimy tam być. Chyba większość zostaje na noc i co za tym idzie auta zostaną na parkingu w hotelu.Więc trzeba będzie przewieżć pare osób z hotelu do pubu.Wiele czasu na to nie będzie.Wydaje mi się że tak będzie ok.Dla spóżnialskich wcześniej podałem post code do pubu że jakby mieli się spóżnić to żeby jechali prosto tam i dołączyli do nas.To chyba jest plan A i B. :)

tylko zeby nie było tak jak ostatnio zanim my dojechalismy z okolic londynu to nie zdazyłem obejrzec wszytkich aut i pogadac a juz sie zmywalismy .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będzie można je obejrzeć na parkingu hotelowym :rolleyes:.Wiem że macie daleko ,mam nadzieje że wszyscy zjedziemy się na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne, ze sie w miare podoba! Rejestrowac sie i mazac cokolwiek na forum, dodawac foty itd....to narazie testy! Strona jest i bedzie w pelni intteraktywna....czyli budowana przez klubowiczow i uzytkownikow....samodzielnie bedziemy dodawac zdjecia do swoich galerii.....i kazdy kto bedzie mial zdjecia ze spotow bedzie mogl je dodac sam do odpowiedniego dzialu....o reszcie pogadamy na zlocie! bo troche mam pomyslow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe po rejestracji jest komunikat wyswietlany...(a przynajmniej mi wyswietlilo:D) ze wlasnie zostal wyslany email z linkiem aktywujacym konto....musisz kliknac na ten wlasnie link:)

musi dochodzic email z linkiem aktywacyjnym...bo wlasnie widze ze mario sobie poradzil...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spiknelismy sie tutaj...

Motorway: M1

Where: Between Junctions 11 and 12

Postcode: LU5 6HR

Operator: Moto

Contact Phone: 01525 878400

Eat-In Food: Little Chef, Cafe Ritazza, Burger King, EDC, Upper Crust

Takeaway Food / General: M&S Simply Food, Moto Shop, WH Smith

Other Non-Food Shops: Ladbrokes, Barber Shop, WH Smith

Children's Playground: Yes

Cash Machines in main building: Yes (transaction charge applies)

Parking Charges: Free for 2 hours, charges apply for longer stays. HGV with food voucher: ¦pound;18 (without voucher: ¦pound;16) - Car: ¦pound;8

Motel: Travelodge Toddington M1 Southbound

Fuel Brand: BP

Wiecie cos moze o ludziskach z AKP? Rower? Paw? Mikev? Bo nie widze ich na liscie!

EDIT: rower jest! sorry, nie zauwazylem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dla mnie obiadek proszę dla dwóch osób jeśli nie jest za późno :(

Huan, jest jakieś umówione miejsce i czas spotkania jadących z Londynu

sorki jeżeli przeoczyłem ale nie mogłem się doczytać :(

Pare osób odleciało ,tak więc jest dla Ciebie miejsce wśród objadożerców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...