Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Listwy Dekory LED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zdejmiesz zboczku zboczki to będziesz widział :D

Opublikowano

fajny patent, mam chęć się za to zebrać ale jakoś boję się ruszać boczki. Nie zaczną trzeszczeć jak się je tak zacznie ściągać?

Opublikowano

Nie. Wymieniasz spinki i po problemie. Polecam po każdym zdjęciu tapicerki wymienić komplet spinek.

Opublikowano

Nie. Wymieniasz spinki i po problemie. Polecam po każdym zdjęciu tapicerki wymienić komplet spinek.

Nie jest konieczna wymiana wszystkich spinek jak nie są pourywane...ja wymieniam tylko urwane i jest ok nic nie trzeszczy :wink:

Opublikowano

Nie. Wymieniasz spinki i po problemie. Polecam po każdym zdjęciu tapicerki wymienić komplet spinek.

Nie jest konieczna wymiana wszystkich spinek jak nie są pourywane...ja wymieniam tylko urwane i jest ok nic nie trzeszczy :wink:
No to spoko, pytam bo w golfie po jakimś czasie i kilku ściąganiach tapicerki zaczęło wszystko się odzywać.
Opublikowano

Audi to nie Golf :lol:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
  • Autor

No i stało się... :whistling:

ac75f8fca455b41fe65df3cdcc61b336.jpg

nadal podczas jazdy tego nie widzę, a siedzę nisko :wink:

zaktualizowany pierwszy post :hi:

Edytowane przez kaju

Opublikowano

Kaju zrob jakis filmik :kox:

Opublikowano

Świetnie to wygląda :kox: Ale u mnie by nie wypaliło bo mam po 50cm dekor podswietlony, no i jaśniej świeci więc mogłoby przeszkadzać. Po lewej stronie od kierownicy też dałeś podświetlenie? Ale muszę przyznać, że czerwone podświetlenie fajnie wygląda :)

Opublikowano
  • Autor

jest też. zaraz zrobię filmik :)

Opublikowano

Gratuluję roboty :hi: Ja kiedyś myślałem, żeby dać neon giętki ale do tego przetwornice trzeba montować no i wszystkie dekory musiały by być podłączone do jednego punktu (przetwornica) a tutaj wyszło bez większego ciągnięcia przewodów. Podoba mi się i chyba też będę się za to zabierał. Tyle, że ja mam z tyłu korby i brak pakietu light. Przód myślę by pociągnąć z przycisków do szyb a tył tak jak było pisanie dorobić piny do słupka. Ale to muszę znaleźć czas i wenę bo podnośnik szyby pasażera też mam do wymiany tak więc wszystko za jednym razem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jest i filmik:



jakby od razu ktoś pytał o nutę, to jest John O'Callaghan - Games :wink: sorry za jakość, ale iPhone nie służy do filmów :wink: przy okazji podłączyłem z przodu czerwone lampki oświetlenia na nogi - też zapalają się z światłami :decayed: to też robota bidzia, przy okazji robienia ledów dołożył mi jeden pasek czerwonych LEDów, miałem to w B5 i po prostu mi brakowało tego do pełni klimatu - teraz już mam :) został mi do podłączenia tył na nogi pasażerów, ale już dzisiaj mnie tak przepiździało, że zrezygnowałem... :facepalm: akurat filozofii tam nie będzie, fajnie mieć podświetlaną tylną popielniczkę - tam się podłączę z zasilaniem na nogi pasażera :banan2:

Edytowane przez kaju

Opublikowano

Fajne. Chyba ukradnę pomysł, ale podświetlenia na nogi podepnę pod drzwi

Opublikowano
  • Autor

to jest ta sama lampka co się zapala przy otwarciu drzwi. przy zamkniętych świeci na czerwono, po otwarciu na biało, co widać na fotkach w pierwszym poście :hi:

Opublikowano
:good: W wolnym czasie kupuje diody i rezam podswietlane dekory na boczkach :) moze pozniej tez deske
Opublikowano

no nawet nawet z tymi dekorami w konsoli:) trzeba podziałać

Opublikowano

Ja kiedyś myślałem, żeby dać neon giętki ale do tego przetwornice trzeba montować

można dać na każde drzwi przetwornice ale to zwiększa cene zestawu.

Co do spinek można smarem ciapnac ten plastik co wchodzi w otwór w drzwiach. Przy nast ściąganiu ułatwia zadanie

Opublikowano
  • Autor

drzwi to powinna fabryka montować już w tym modelu. deska to już bajer, ja za kierownicą nie widzę, ale jak siadłem z tyłu to już za***iście wygląda :naughty:

Opublikowano

drzwi to powinna fabryka montować już w tym modelu. deska to już bajer, ja za kierownicą nie widzę, ale jak siadłem z tyłu to już za***iście wygląda :naughty:

czyli teraz będziesz tylko z tyłu jeździł? :D
Opublikowano
  • Autor

drzwi to powinna fabryka montować już w tym modelu. deska to już bajer, ja za kierownicą nie widzę, ale jak siadłem z tyłu to już za***iście wygląda :naughty:

czyli teraz będziesz tylko z tyłu jeździł? :D

musze bardziej się napierdalać żebym nie miał siły z przodu wsiąść :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.