Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zgadzam się co do kondomów na fotelikach

wywal i to czym prędzej

:a4fan:

Opublikowano

No lampy z tylu duzo daly :smile: nastepnym krokiem niech bedzie zmiana lampek z przodu na ori. Valeo z rocznika 99-00 bedzie naprawde elegancko sie prezentowac :wink: a czy ona nie jest ciut obnizona??

Opublikowano
  • Autor

te pokrowce to tymczasowo, a załozyłem je bo tapicerka jest w stanie plama na plamie ,plamą pogania. Jak zrobi sie ciut cieplej to odrazu wylatują (nie cierpię ich) bo zrobie pranko wnętrza. spokojnie jeszcze z głową mam okej i takie modyfikacje to u mnie na stałe nigdy nie zagoszczą!! a obnizana to troszkę jest, zobacze jak będą 17" na niej wygladały , jak ładnie w miarę to tak zostawię a jak nie to jeszcze w dół!

Opublikowano

No no Kolego teraz to jest dupka jak się patrzy!!!!!! :a4fan:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe alusy BTE 17" + opony Dunlop SP Sport Maxx 225x45x17" założone w czwartek.

DSCN2000.jpg,DSCN1998.jpg,DSCN1995.jpg,DSCN1999.jpg

Opublikowano
Mam pytanie, bo chciałem założyć sobie radio pionnera DEH-6800 MP, radi beta jest duże i przydałoby się jakieś zaslepki zamotać, tylko skąd takie drewno podobne!!?? Wiecie coś na ten temat koledzy!! :D

Koledzy coś się nie wypowiedzieli na temat (albo już na starość ślepnę : ), ale koleżanka doda coś od siebie :twisted:

Ogólnie jeżeli już się zdecydujesz na zaślepki przy radiu, to możesz zawsze zastosować na nich okleinę "drewnopodobną", ale trzeba się liczyć z tym, że nie będzie to wyglądało super elegancko.

Opublikowano

Felgi fajne i ten rozmiar :exclaim:

Opublikowano

Fele super!!! co sezon do prostowania :cool:

Opublikowano

elegancko wygląda :smile:

Opublikowano

w "17 fele wyglądają bardzo ładnie :exclaim:

Opublikowano

bardzo piknie sie prezentuje :twisted:

Opublikowano

widzialem dzis auto na nowych felach na zywo - prezentuje sie duzo lepiej niz na fotkach! ogolnie zadbane autko, no i ten czarny lakier... :)

Opublikowano

ladniuska :lol:

Opublikowano

wczoraj podziwialismy na zywo - i zacytuje kabaret ani mru mru - zabeczka - ladna sztunia!!!!!!!!!

Opublikowano

ładne alu, ładna maszynka :wink::a4fan:

Opublikowano

Gril gleba i felgi pierwsza klasa. No i fajne wypasy ma :a4fan:

Opublikowano

po prostu ładna czarna niunia - czekoladka :biggrin: , gratuluje :a4fan:

Opublikowano
Mam pytanie, bo chciałem założyć sobie radio pionnera DEH-6800 MP, radi beta jest duże i przydałoby się jakieś zaslepki zamotać, tylko skąd takie drewno podobne!!?? Wiecie coś na ten temat koledzy!! :D

Koledzy coś się nie wypowiedzieli na temat (albo już na starość ślepnę : ), ale koleżanka doda coś od siebie :twisted:

Ogólnie jeżeli już się zdecydujesz na zaślepki przy radiu, to możesz zawsze zastosować na nich okleinę "drewnopodobną", ale trzeba się liczyć z tym, że nie będzie to wyglądało super elegancko.

Zaślepki takie można znaleźć na różnych szrotach albo gadaj z tymi co montują radia w samochodach napewno można to kupić u nich, sam ostatnio takie zakładałem. Nie wiem czy akurat drewnopodobne znajdziesz ale myślę że tak.

Natomiast co do montażu Pionka to możesz mieć problem bo ja znalazłem sobie fajnego Kenwooda ale okazało się że instalacja w Audi bez przerabiania nadaje się tylko pod Blaupunkta, bo są jakieś wzmacniacze tylnich głośników które po podpięciu innego radia i dołożeniu do pieca mogą spowodować uszkodzenie tych głośników. Przynajmniej tak mi to wyjaśnił gość który montuje Car Audio, no i musiałem znależć Blaupunkta. Ale swoją drogą nawet się cieszę bo mam podświetlenie takie jak deski rozdzielczej.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Domagamy sie zdjec po przerobkach i modach!!! a wiemy ze byly!! :rant::evil:

Opublikowano
  • Autor

Marcin jak lampki zmienię to wtedy, może w Poznaniu jakąś sesyjkę się zrobi po spocie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.