Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Takie tam B5 quattro... :)


Linarr

Rekomendowane odpowiedzi

Co tym razem sie zesralo? [emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnego turbo w tym aucie nie będzie mówiłem już 100 razy :P


Więcej w warsztacie stoi niż jeździ :) dlatego eska lepsza :P

nie wiesz nie gadaj głupot, auto jest w ciągłej eksploatacji :naughty: eska to dopiero porażka :grin:


fura dostała nowe panewki korbowe, stare miały jakieś tam ryski

WP_20151111_002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem :P co chwile silnik wyjęty jest :P a mój awaryjny 2,0 TDI ma ponad 200 tyś i tłuke nim 400 km tygodniowo i silnika ani raz nie wyciągałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że będę, jak tylko odpalę :)



co chwile silnik wyjęty jest

byłby wyjęty tylko raz, przy awarii rozrządu, ale po co :P seryjna moc mi nie wystarcza :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że będę, jak tylko odpalę :)

No to trzymam kciuki zeby do 400PS zabrakło juz tylko zamontowac magnetyzer i sportowa gałke zmiany biegów.

Ja na poczatku grudnia swojego tez chyba rozbieram :grin:

Miałem stroic po wymianie nierzadu ale jak tak sobie mysle, i tak nie jezdze to moze sciagnac zderzak, wymienic rozrzad i zamontowac dmuchawke i wtedy udac sie do CP Tuning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olkusz?

Tak. Cale zycie tu mieszkam. :naughty:

już w DE nie siedzisz?

I tu tak jakby tez :thumbup1:
Oo witam kolegę, ja też z Olk :D

Aaa tak btw. Jaak patrze na wątek too powiem tyle, podziwiam na prawde podziwiam za cierpliwość i całokształt tego co tu sie wyprawia :D

Edytowane przez Nextpeace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głowica po planowaniu, wymyta

WP_20151114_001.jpg

nowe uszczelniacze zaworowe

WP_20151114_003.jpg

i zestaw zaworowy: podkładka, 2 sprężyny hmm.gif górny talerzyk i zawór z trzonkiem 7mm. Będzie można podnieść odcinkę bez ryzyka kolizji skromny.gif

WP_20151114_004.jpg


a oto gwóźdź programu! to z tego powodu całe zamieszanie z silnikiem hehe.gif

WP_20151116_002.jpg

WP_20151116_003.jpg

piękne eleganckie wałeczki o czasie otwarcia 276 stopni zarówno ssące jak i wydechy skromny.gifskromny.gifskromny.gif bardzo jesteśmy ciekawi z guziorem efektu i zastanawiamy się czy wolne obroty będą falować czy jeszcze nie zakrecony.gif planowany termin strojenia 28 listopada


No dobra czas odkurzyć nieco temat. Gdybym miał seryjną uszczelkę głowicy to wałeczki siadłyby elegancko ale przecież nie będę odprężał doprężonego silnika bo to bez sensu jaja.gif tak więc trzeba było przemodzić nieco czapki. Czekałem na odbiór ponad 3tyg boshe.gifboshe.gifboshe.gif dlatego jest taka obsuwa. No ale trudno, głowice siedzą już na aucie, zostało założyć rozrząd, chłodnicę i wydech i odpalamy lol5.gif zależy jak się będę ruszał hehe.gif ale w poniedziałek powinno się udać


a to taki spóźniony prezent na święta, radyjko alpine i zmieniarka 6cd :D

WP_20160110_001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem do projektu, ale radio okropne :D Ni jak nie będzie pasować do B5, za tą kasę byś kupił RNS-e, jedyny problem to wyrezać ramkę :) Wygląd by był 1000 razy lepiej, a bajery jak BT już są na pokładzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pffff :P nie ma aineta ani wyjścia optycznego a to konieczne :wink:

operacja się powiodła, pacjent żyje :) silnik równo, cicho pracuje, do odcinki się wkręca zakrecony.gif tylko pasek klinowy coś zaczął piszczeć smash.gif psiknięcie wd40 pomaga na kilkanaście sekund. Będę musiał chłodnicę zdjąć i zobaczyć co tam się wyprawia.






a tu taki mały bonus



serce.gifgreenpeace.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...