Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kończy się abonament play - szukam ciekawszej oferty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W połowie stycznia kończy mi się abonament - PLAY UNLIMITED 4.0 - 35,98zł + 10zł (pakiet nielimitowanych SMS) = 45,98zł/mies

Połączenia na komórki: nielimitowane

Połączenia na stacjonarne: 29gr/min - raczej nie dzwonię, bo mam w domu jeszcze telefon stacjonarny

SMS: j.w (z pakietem nielimitowane)

-------------------------------------------------

Znaleziona przeze mnie oferta - PLAY UNLIMITED 4.0 - 2 razy więcej internetu - 40zł/mies:

Połączenia na komórki: nielimitowane

Połączenia na stacjonarne: 29gr/min

SMS: nielimitowane

Internet: 1GB + 1GB - nie korzystam

Znajdę jakąś ciekawszą ofertę w innej sieci do 50zł/mies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troszkę ponad bo 59 zł ale... sprawdź FM Mobile :) Marka głównie znana z mlm marketingu ale weszli z telefonami na rynek. Mama ma, chwali sobie, Ja przejdę jak umowa z orange mi się kończy. Bez tel masz 29 zł na msc.

Edytowane przez cptolgierd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam osobiscie nju mobile i jestem zadowolony wiadomo w tej sieci nie daja telefonów tylko sam abonament a co ważne umowa nie jest podpisywana na okres rok czy dwa tylko umowa nie ma określonego czasu możesz podpisać umowe i za 4 miesiace np zerwać ja oczywiście z wypowiedzeniem 30 dni i bez ponoszenia jakich kolwiek kar i ja płacę miesięcznie 39 zł maksymalnie i mam nielimitowane rozmowy do komórek i stacjonarnych do tego sms i mms też nie limitowane oraz 2gb internetu z którego korzystam praktycznie cały czas i jeszcze nie zdarzyło mi się aby mi tego limitu brakło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w heyah za 20zl masz 300min do wszystkich, mi to wystarcza na caly miesiac. Z Smsow nie korzystam, ale tez sa pakiety pewnie za ok 30zl/mc wyjdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj w PLAY za 49.99 mam połączenia komórka i stacjonarny bez limitu, SMS bez limitu i 2GB neta od tego -4.99 zł za e-fakture chyba nic wiecej nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nju mobile

za 38 pln są rozmowy i smsy bez limitu.

to samo w play, 38zł

http://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/formula-minimax-na-karte/

płacisz za max 100smsów i max 100min, jak wypiszesz np 50sms i wydzwonisz 50min to płacisz za 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuje alternatywę, z której skorzystałem rok temu :)

Szukałem czegoś do +/- 60zł z telefonem i dzień przed pójściem do salonu i przedłużeniem umowy w playu uznałem, że jak ludzie trafiają jakies super oferty to może też mi się uda i zacząłem szukać. Znalazłem groupon za 29zł upoważniający do zakupu abonamentu w Orange 30% taniej przez cały okres trwania umowy + po podpisaniu umowy 200zł rabat na paliwo na BP.

Takim sposobem kupiłem abonament za 89zł - płacę 62zł i wybrałem telefon, który najlepiej chodził w komisach. Efekt taki, że mam za darmo rozmowy i smsy + 2,5gb internetu, telefon sprzedałem za 950zł + 2 tyg po podpisaniu umowy przesłali mi pocztą voucher na 200zł na BP.

Także polecam takie kombinowanie, właśnie w święta są takie promocje, ostatnio kolega szukał to było na grouponie -30% na abonament. Teraz widze, że jest na gruperze.

Pozdrawiam i wesołych świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuje alternatywę, z której skorzystałem rok temu :)

Szukałem czegoś do +/- 60zł z telefonem i dzień przed pójściem do salonu i przedłużeniem umowy w playu uznałem, że jak ludzie trafiają jakies super oferty to może też mi się uda i zacząłem szukać. Znalazłem groupon za 29zł upoważniający do zakupu abonamentu w Orange 30% taniej przez cały okres trwania umowy + po podpisaniu umowy 200zł rabat na paliwo na BP.

Takim sposobem kupiłem abonament za 89zł - płacę 62zł i wybrałem telefon, który najlepiej chodził w komisach. Efekt taki, że mam za darmo rozmowy i smsy + 2,5gb internetu, telefon sprzedałem za 950zł + 2 tyg po podpisaniu umowy przesłali mi pocztą voucher na 200zł na BP.

Także polecam takie kombinowanie, właśnie w święta są takie promocje, ostatnio kolega szukał to było na grouponie -30% na abonament. Teraz widze, że jest na gruperze.

Pozdrawiam i wesołych świąt!

Ja tylko dodam, że te grupony często się pojawiając także jak ktoś nie ma parcia to polecam. 30% zniżki na 24 miesiące + dodatkowe korzyści przy przedłużaniu umowy. Ja skorzystałem już 2 raz. Kiedyś na fejsie orange podesłało mi za free zniżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Play za nielimitowane połączenia na wszystkie komórki, nielimitowane sms-y i pakiet 750MB internetu płacę 34,99zł. Umowa na 12 m-cy, oferta bez telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam nju mobile. Za 39zl nielimitowane wszystko i 2gb internetu. Bardzo fajny system obslugi konta, wszystko czarno na bialym. Nie musisz pakowac sie w dlugoterminowe umowy bo odnawia się sama co miesiąc

jesli ktoś nie potrzebuje neta to spoko oferta :)

W tych 39 jest 2gb internetu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam nju mobile. Za 39zl nielimitowane wszystko i 2gb internetu. Bardzo fajny system obslugi konta, wszystko czarno na bialym. Nie musisz pakowac sie w dlugoterminowe umowy bo odnawia się sama co miesiąc

jesli ktoś nie potrzebuje neta to spoko oferta :)

W tych 39 jest 2gb internetu

do marca LTE bez limitu ! Czyli 39zł i niczym się nie martwisz. Dla osób indywidualnych nie ma obecnie korzystniejszej oferty.

Edytowane przez ChilliPalmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym tygodniu podpisywałem (przedłużałem umowę z play - jedna z moich dwóch obecnych umów).

Za 34,99zł mam:

- umowę na 15 miesięcy;

- e-fakturę;

- sms-y nielimitowane do wszystkich sieci;

- rozmowy nielimitowane do wszystkich sieci;

- internet 500mb;

- przez pierwsze 3 miesiące płacę tylko 5zł (czyli 3 miesiące kosztują mnie razem 15zł);

- przez pierwsze 6 miesięcy internet LTE za darmo i mielimitowany (poźniej mam te 500 mb)

Myślę, że dobrą opcję wyrwałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 cienko, mi min 2 trza.

Np. moje ostatnie zuzycie.

0d2a44f72d947e1a385f68241f410b53.jpg

12 GB[emoji12]

Średnio 3GB kosztuje w Play 20 zeta.

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To abonament dla dziewczyny - kupiłem jej rok temu S4, ale neta nie używa, dlatego tylko 500mb. Ja osobiście mam 2GB i starcza. Zależy co kto robi :)

Przy LTE to 12GB można zrobić w 1 dzień xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, czy w Play funkcjonują jeszcze umowy na 12 m-cy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio żonie przedłużaliśmy umowę w Plusie za 49 zł - dostaliśmy nielimitowane sms, rozmowy do wszystkich sieci komórkowych oraz coś ponad 3 gb neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziękuję za pomoc.

Właśnie jestem po złożeniu wniosku do nju mobile na ofertę z rachunkiem:
Min. 9zł

Max: 29 zł (nielimitowane rozmowy na komórki, stacjonarne)

Max: 9 zł (nielimitowane SMS)
Aktywacja: 0zł z e-fakturami (trzeba uważać, bo bez e-faktur aktywacja kosztuję 200zł)

Po pierwszym miesiącu nie zapłacę więcej niż 38zł.

Od drugiego miesiąca mogę aktywować ofertę jeden na wszystko:
Min. 9zł

Max 39zł - jak wyżej + nielimitowane MMS i 2GB internetu

P.S. w Play wypowiedzenie umowy to 30dni od początku miesięcznego okresu rozliczeniowego) więc w praktyce to więcej niż 30dni ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...