Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spawanie felgi co sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam do kupienia felgi. Jedna jest spawana i wygląda to jak na poniższych zdjęciach. Proszę o opinie co myślicie o spawaniu, pojeździ to trochę jeszcze?

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Opublikowano

ja sie bałem 17' spawanych kupić a co dopiero 19', ja bym nie ryzykował

Opublikowano

Odpuść

Opublikowano
  • Autor

A miało byc tak pięknie :(

Opublikowano

Dla własnego bezpieczeństwa daj sobie spokój, takiej felgi na przednią oś nie mógłbyś już założyć.

Opublikowano

powiem ci tak nie pakuj się w to kiedyś spawałem 18 pękła obok zmęczenie materiału i tyle

Opublikowano

Tak jak mówią. Niestety podczas spawania materiał traci trochę ze swoich właściwości. A tutaj ten spaw nie wygląda na zbyt profesjonalny w dodatku.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki , panowie , poszukam moze sie trafi pojedyncza taka do tego kompletu, wtedy wziąłbym 3

Opublikowano

Pokaż co to za wzór

Opublikowano

Fajne, mi zawsze podobały sie 7-ramienne z małymi otworami przy rantach

tylko nie pamietam nazwy, wzoru i oznaczenia.

te felgi byly bardzo popularne 20lat temu ale wg mnie to najładniejsxy wzor a jak juz auto jechało to wymiatały wszystko

Opublikowano

Dzięki , panowie , poszukam moze sie trafi pojedyncza taka do tego kompletu, wtedy wziąłbym 3

A nie lepiej kompletu poszukać? Trochę cie znam i czuje ze były by problemy ze snem, bo przypomnisz se że jedna nie od kompletu i takie tam. ;-)
Opublikowano
  • Autor

Dzięki , panowie , poszukam moze sie trafi pojedyncza taka do tego kompletu, wtedy wziąłbym 3

A nie lepiej kompletu poszukać? Trochę cie znam i czuje ze były by problemy ze snem, bo przypomnisz se że jedna nie od kompletu i takie tam. ;-)

chyba całkiem odpuszczę bo koleś zaczyna się coś motać

Opublikowano

Spawane widziałem ale wyglądały zupełnie inaczej. Te są posmarkane i ze sprawami to coś nic niema wspólnego, tam w ogóle niema przetopu. Takie to odpuść, no chyba ze za małą kasę to można się pobawić. Ale u solidnego spawacza co umie spadać alu.

Opublikowano

Spawanych bym chyba nie kupił, za dużo jest ludzi, którym wydaje się, że umieją spawać. Osobiście jedną felgę oddawałem w tamtym roku do spawania, ale do znajomego, porządnego spawacza. Tutaj nie wiadomo czy felga była podgrzewana, nacięta, czy po prostu jakiś partacz nalał na wierzch bez przetopu.. :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.