Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 minut temu, Kowi87 napisał:

nawiazanie do felg z mietka, prościej tego wytłumaczyć sie nie da

Super muszę powiedzieć kumplowi co ma Mercedesa żeby sobie dał emblemat S-line

P.S. Jak już ktoś ma koło z Merca i zostawia emblemat to jescze obleci ale ten hamulec nawet nie widział Mercedesa.

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano
2 minuty temu, kamelus_ napisał:

Super muszę powiedzieć kumplowi co ma Mercedesa żeby sobie dał emblemat S-line

A po co? przecież do merca nie pasują felgi z audi... chyba że je rozstoczy, to wtedy polecam do emblematu dokleić logo zakładu ślusarskiego

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe mody w 2019 ?

Kierownica Audi a4 b7

20190108_121617.jpg

20190108_121756.jpg

Składane lusterka ?

Edytowane przez BARTEKAUDI

Opublikowano

Bartek czas na FP :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Duzo zachodu zeby ogarnac prawe duze lustro jak mam male el skladane?

Opublikowano

Nie.

Musisz znajsc w kolorze z angola na tyle samo pinow.

Niby przeklada sie cos co by lustro tak sie nie odchylalo ale ja jakos tego nie zauwazylem.

Opublikowano
14 godzin temu, wesz82 napisał:

Nie.

Musisz znajsc w kolorze z angola na tyle samo pinow.

Niby przeklada sie cos co by lustro tak sie nie odchylalo ale ja jakos tego nie zauwazylem.

Z tym że stelaż dużego lusterka jest 2 opcjach, z miejscem i bez miejsca na silniczek, takze kupuje sie na oko. A przekłada sie trójkąt mocujący, jak go nie przełozysz to lusterko jest pod innym kątem, bardziej rozwartym wzgledem budy niz powinno, symetrii brak i po ustawieniu szkła jak nie siedzisz na tylnej kanapie fotelem masz lusterko poza obrysem obudowy(wystaje)

Opublikowano
54 minuty temu, Kowi87 napisał:

Z tym że stelaż dużego lusterka jest 2 opcjach, z miejscem i bez miejsca na silniczek, takze kupuje sie na oko. A przekłada sie trójkąt mocujący, jak go nie przełozysz to lusterko jest pod innym kątem, bardziej rozwartym wzgledem budy niz powinno, symetrii brak i po ustawieniu szkła jak nie siedzisz na tylnej kanapie fotelem masz lusterko poza obrysem obudowy(wystaje)

Ja kupilem lustro nic nie przekladalem i widac cacy.

Nie wiem ocb.

Jest szpara ok 1.3mm po zew czesci między  szklem a obudowa i to wszystko.

Opublikowano
53 minuty temu, wesz82 napisał:

Ja kupilem lustro nic nie przekladalem i widac cacy.

Nie wiem ocb.

Jest szpara ok 1.3mm po zew czesci między  szklem a obudowa i to wszystko.

Musiałbyś zobaczyć na zywo zmontowane lusterko na trójkącie EU, wtedy byś dosztrzegł róznice.

Opublikowano

Pietrek zeby juz nie isc dalej ta droga w kolegi watku podrzuc foty jakies na priv a ja zrobie to samo?

Opublikowano
2 godziny temu, wesz82 napisał:

Pietrek zeby juz nie isc dalej ta droga w kolegi watku podrzuc foty jakies na priv a ja zrobie to samo?

Bartek wstawi, ma tak samo zrobione jak u mnie, fotka z góry lusterka po obu stronach i fotka prawego lusterka z pozycji kierowcy :) Ja swojego auta nie mam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dekle felg i napis na zaciskach to pomyłka .?

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie osobiście było by pomyłką zmiana dekli na takie z logiem Audi... Felga mercedesa z logiem AMG i dekiel Audi nie widzę tego... 

Co do zacisków to temat poruszany wyżej. 

Nie każdy musi mieć nalepki "S4" lub "S-line" ???

 

Opublikowano

Fajnie modzisz :D Felgi idealnie pasują do samochodu :) Pozdrawiam

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja :

- Lampy przód ori USA 

- Zaślepka tablicy ori USA 

- Cmfa

- Czarny sufit 

- Hamulce tyl 320mm

- Recaro półskóra

 

 

received_1178944068955958.jpeg

received_1054137921595611.jpeg

received_489673285133569.jpeg

received_1567984276669444.jpeg

received_440136813384244.jpeg

20190626_094505.jpg

20191228_185005.jpg

Edytowane przez BARTEKAUDI

Opublikowano

Piękna sztuka ?

Mody z gustem porobione,

Pozdrawiam ?

Opublikowano

Poleciałeś z tematem ?

Opublikowano

Cieszy oko, chętnie bym wrócił do tego modelu, daj znać jak wyczerpie się lista modów (czytaj. będziesz chciał sprzedać) ?

Opublikowano

fajniutka ta be piątka:oklasky:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ale to poszło do przodu, zaje..... sztuka :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.