Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no w nieborowie i arkadii jest fajnie tzn. z opowiesci slyszalem, ale musze sie tam wreszcie wybrac ;] to ponoc dobra miejscowka do zdjęć :)

Miejscówka jest super, ale najlepsze miejsca są na terenie przed Pałacem a tam niestety brykami nie wpuszczają :confused4:

No i już wszystko wiadomo padła mi jedna z cewek, i spalanie miał tylko na trzech garach.

Ale cewka już zamówiona jutro do odbioru :decayed:

I stówka w placy :confused4:

Dobrze, że tylko tyle bo moglo być znacznie więcej gdyby padło coś większego :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie moze sie wybierzemy jakas grupka gdzies w jakies fajne miejsce porobic dobre foty ?? ja wezme lustrzanke i bedzie git.. albo zaprosimy marshall'a on nam napewno fajne fotki postrzela :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie moze sie wybierzemy jakas grupka gdzies w jakies fajne miejsce porobic dobre foty ?? ja wezme lustrzanke i bedzie git.. albo zaprosimy marshall'a on nam napewno fajne fotki postrzela :kox:

jestem za a nawet przeciw :decayed:

ps. zauważyłem, że kolega skovroon ma nowy avatarek i chyba coś jakby fura mu siadła :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie moze sie wybierzemy jakas grupka gdzies w jakies fajne miejsce porobic dobre foty ?? ja wezme lustrzanke i bedzie git.. albo zaprosimy marshall'a on nam napewno fajne fotki postrzela :kox:

ja tez jestem za mozna zrobic grupowa sesje ;] tylko dajcie znac kiedy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha xD "tak się nie robi kolego, bujaj się stąd" :polew: sorki ale jakoś tak wyszło :decayed:

hahahahah :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: "no widzisz no!" :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha xD "tak się nie robi kolego, bujaj się stąd" :polew: sorki ale jakoś tak wyszło :decayed:

hahahahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: nie chciało mi się tego obrabiać i usuwac dźwięku :decayed: ale spoko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulo przerób ten filmik, bo ktoś pomyśli, że to zlot fiata pandy - trzeba furki trochę porozciągać :polew:

no własnie moze sie wybierzemy jakas grupka gdzies w jakies fajne miejsce

ja tez jestem za mozna zrobic grupowa sesje ;] tylko dajcie znac kiedy :wink4:

jak będą ładne dziewczyny to też się piszę na grupową sesję :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulo przerób ten filmik, bo ktoś pomyśli, że to zlot fiata pandy - trzeba furki trochę porozciągać :polew:

no własnie moze sie wybierzemy jakas grupka gdzies w jakies fajne miejsce

ja tez jestem za mozna zrobic grupowa sesje ;] tylko dajcie znac kiedy :wink4:

jak będą ładne dziewczyny to też się piszę na grupową sesję :naughty:

hehe bez tego ani rusz :wink4:

najpierw trzeba by sie umowic na ta grupowa sesje i potem pogadac z marshallem czy by mu pasował termin :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje filmiki będą usunięte jak tylko na kolejnym spociku nagram nowe w normalnym formacie i wrzuce na Tube

aha, dla mnie to wygląda jak zlot Lanos'ów :decayed:

miejmy nadzieję, że tym razem na spociku pęknie chociaż piętnastka :audi:

ja juz sobie tak robote ustwiłem że 16 maja mam wolne :>

a tekst z filmiku sebastiana, pierwsza klasa "tak się nie robi kolego, bujaj się stąd" :decayed::polew:

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 10:42_________________________________________________Co tu taka cisza ?

Dla przypomnienia jeszcze pare fotek z ostatniego zlotu

Nr rejestracji nie chciało mi się usuwać, więc jak komuś nie pasuje - pisać to zrobię wyjątek :wink4:

101mzz.th.jpg

102qmr.th.jpg

103q.th.jpg

104t.th.jpg

105l.th.jpg

106s.th.jpg

107hrd.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie tez zauwazylem, ze cisza jak makiem zasiał :thumbdown:

poruszenie jest jak zbliza sie spot, a takto cisza taka prawidlowosc zauwazylem, a przeciez mozemy pisac o roznych rzeczach dotyczacych naszego regionu skierniewickiego :wink4: i naszych furek :a4fan:

jeeest tu ktos?

jak robimy z ta sesja? na kiedy sie umawiamy i gdzie proponujecie jakies fajne miejsca? chetni pisac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja co do sesji jestem na tak :decayed:, ale co do miejsca to doszedłem do wniosku, że ja nie mam w głowie jakiejś fajnej lokacji także ja się zdaje na resztę

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: pany a moze jakis browar? bo sie juz ciepło robi wiec mozna piwko sobie wypic

kots za? :gwizdanie:

EE Panie a ja dzisiaj Pana widzialem na skrzyzowaniu koło borynianki Lipieckiej :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok naszego Parkingu spotowego nad zalewem rozstawił sie już pierwszy namiot ŻUBRA :naughty:

Tak więc można coś pomyślec przy nastepnym spot(kaniu). Oczywiście trzeba byłoby zabrać dodatkowego driver'a :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...