Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

no dokładnie :gwizdanie:

miejmy nadzieję, że to cisza przed burząi że przyjedzie sporo osób :wink4: [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 20:28_________________________________________________Pany, jak jutro będzie tak padać to niestety ale spocik trzeba będzie odwołać :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1.Pulpit

2.Skovroon

3.Malin

4.paulo

5.sebastian_marat

6.misiek (mogliscie mnie wpisac bo dostepu do neta nie mam komp padł :wallbash: )

[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 13:13_________________________________________________ jak by nie było spotu to niech mi ktoś sms wysle zebym nie gnal na bez sesu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Pulpit

2.Skovroon

3.Malin

4.paulo

5.sebastian_marat

6.misiek (mogliscie mnie wpisac bo dostepu do neta nie mam komp padł :wallbash: )

[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 13:13_________________________________________________ jak by nie było spotu to niech mi ktoś sms wysle zebym nie gnal na bez sesu..

jesli bysmy wiedzieli ze bedziesz na 100% to napewno ktos by Cie wpisal.... :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przywieziesz nam na nastepnego spota jakas fajna mulatke ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 16:39_________________________________________________http://pogoda.interia.pl/miasta?id=11916 teoretycznie w godzianch spota powinno byc elegancko.... :mysli: zobaczymy.

nikt wiecej nie sie nie zapisuje na liste?? :disgust: panowieco jest z wami??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam prace od 17 akurat więc mi zupełnie nie pasuje termin tego spota, takze mnie przez najbliższe półtora, dwa miesiące nie zobaczycie na spocie, dopiero pod koniec sierpnia, wrzesien maybe :wink4:

no chyba, że będzie jakas niedziela wolna np i zrobicie spota w niedziele, albo poprostu o wczesniejszej porze, choc wiem lepiej jest wieczorkiem zrobic spota

pozdronx :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dotrzeć chociaż na chwilkę.

P.s. Tobi pracujesz jako ksiądz, czy co? :kox:

pudło :tongue4: poza tym jestem zaobrączkowany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po kolejnym spociku :>

Dużo nas nie było, ale za to pokręciliśmy się po mieście i byliśmy zauważeni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po kolejnym spociku :>

Dużo nas nie było, ale za to pokręciliśmy się po mieście i byliśmy zauważeni :naughty:

tak jest spot udany :> :> :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ustaliliśmy, że data kolejnego spociku to sobota 11 lipca, godz. 17.00 :hi:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 09:14_________________________________________________Aha, padła propozycja co do spociku integracyjnego.

Wymyśliliśmy, że łatwiej będzie to zrobić gdzies na wyjezdzie np. nad Zalewem w Sulejowie.

Wyjechało by się w piątek i wróciło w sobote lub niedzielę. Pytanie tylko jak zwykle o termin, żeby pasował jak najwiekszej liczbie osób.

Co do miejsca to nie musi być koniecznie Sulejów, z tego co wiem kiedys w Budach Grabskich były drewniane domki do wynajęcia.

Jak ktoś ma inne propozycje to proszę wrzucać i pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ustaliliśmy, że data kolejnego spociku to sobota 11 lipca, godz. 17.00 :hi:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 09:14_________________________________________________Aha, padła propozycja co do spociku integracyjnego.

Wymyśliliśmy, że łatwiej będzie to zrobić gdzies na wyjezdzie np. nad Zalewem w Sulejowie.

Wyjechało by się w piątek i wróciło w sobote lub niedzielę. Pytanie tylko jak zwykle o termin, żeby pasował jak najwiekszej liczbie osób.

Co do miejsca to nie musi być koniecznie Sulejów, z tego co wiem kiedys w Budach Grabskich były drewniane domki do wynajęcia.

Jak ktoś ma inne propozycje to proszę wrzucać i pisać.

:good: Z chęcią się przejadę, teraz niestety nie mogłem dobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jutro wylatuje na kawę po turecku do zobaczenia za dwa tygodnie :hi:

Mam nadzieję, że przez czas mojej nieobecności forum będzie żyło i bedziecie się udzielać Pany.

Po powrocie sprawdzę, kto ile razy się odezwał i "olewacze" dostaną reprymendę a najgorszy dostanie :bicz:

A dla najaktywniejszego "chlopoka" będzie przewidziana nagroda (może przytargam jakąś fajną mulatkę :banan3: )

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest o co walczyć :decayed:

to do boju chłopaki :D

Po powrocie sprawdzę, kto ile razy się odezwał i "olewacze" dostaną reprymendę a najgorszy dostanie :bicz:

pzdr

Nie ma to jak twarda reka PREZESA :naughty: :naughty:

Miłego wypoczynku Paweł :hi: :hi: :beach::pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też chętnie powalczę :decayed:no i przez ten czas postaramy się przebić łódź :kox::naughty:

i tak trzymać :good:

mają przewagę ledwie 198 postów a jakieś dwa miechy temu było ponad 300 :cool1:

może zaproponujcie koledze Tobi_one, żeby tutaj zrobił ankiete jakie ma kupić fele to wątek się rozrusza konkretnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ambitnie stolyce przebijemy, ale wtedy to chyba by przenieść całe forum na ten wątek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...