Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej.

Jako, że do przyszlej soboty trwa żałoba narodowa myślę, że spocik trzeba odpuścić i zrobić w innyn terminie.

zgadzam się w pełni. Trudno tu wyrazić cokolwiek :( Cześć pamięci poległym.

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

podskoczę nowym furakiem :tongue4:

jaką furke kupiłeś ??

Opublikowano

podskoczę nowym furakiem :tongue4:

jaką furke kupiłeś ??

tak jak pisalem wczesniej.. :) e60 530d.
Opublikowano

no to jest kox, a jakieś foty już masz ?? :kox:

Opublikowano

no to jest kox, a jakieś foty już masz ?? :kox:

niee jeszcze nic nie cykałem :wink4:

ale jak cos bede mial to wrzuce..

Opublikowano

Chłopaki nie wiem czy uda mi się pojawić na spocie :disgust:

Żonka już mi zapowiedziała asystę przy zakupach przed komunijnych.

Oczywiście jak zbierzecie się w pare osób to róbcie spocik, tylko w razie co ta BeeMka niech jedzie na końcu :wink4:

Pozdrawiam.

Opublikowano

tylko w razie co ta BeeMka niech jedzie na końcu :wink4:

spokojnie :tongue4:
Opublikowano

to robimy czy nie robimy? Zgłaszać się :tongue4:

Opublikowano

to robimy czy nie robimy? Zgłaszać się :tongue4:

ja NO PROBLEM... bo akurat bym Kobite do kosmetyczki podrzucil i przyjechal do was :wink4:
Opublikowano

no ja raczej tez, ale we dwóch to możemy sie spotować w Lipcach :naughty:

Opublikowano

mnie nie będzie :no: jeśli chodzi o tą sobote najbliższą

Opublikowano

skovroon czekam cały czas na zdjęcia Beemki :) Jesteś może gdzieś na forum BMW? :)

Opublikowano

skovroon czekam cały czas na zdjęcia Beemki :) Jesteś może gdzieś na forum BMW? :)

taa na bmw-klub.pl juz sie zarejstrowalem :tongue4:

zdjecia beda jak wrzuce na kompa... :)

Opublikowano
:hi: co do spotu podajcie date jak ogarne swoja a4 :gwizdanie: to terz podjade..
Opublikowano

zdjecia beda jak wrzuce na kompa... :)

No tak na razie trzeba się nacieszyć nowym autem i nie ma czasu na wrzucanie zdjęć :decayed:

Opublikowano

zdjecia beda jak wrzuce na kompa... :)

No tak na razie trzeba się nacieszyć nowym autem i nie ma czasu na wrzucanie zdjęć :decayed:

bezz kitu :>
Opublikowano

Jakie wrażenia z jazdy? Czym się lepiej jeździ? Audi czy BMW? :)

Opublikowano

Jakie wrażenia z jazdy? Czym się lepiej jeździ? Audi czy BMW? :)

na wstepie powiem ze A4 i 530tka to dwa zupełnie inne auta... (inne klasy) po przesiadce muszę stwierdzić że różnica jest i to kolosalna.. komfort, dynamika, ergonomia, prowadzenie... bajka... :slina: :slina: na seryjnym zawiasie w a4 nie miałem takiego komfortu jak mam na obniżonym 15mm ORI M-PAKIET w Betce..

aczkolwiek.. A4 w kilku drobnostkach przewyższa Piątkę... choćby w seryjnym nagłośnieniu.. ale to jest kropla w morzu :tongue4:

kilka zdjęć na szybko...

9cb7e5b7ca06c935med.jpg

51c754d831843e07med.jpg

bce63f112e76181amed.jpg

e38e78ee9e3905cbmed.jpg

oczywiście nie obejdzie się bez modzenia :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

no jest ładna kosa <szacunek>

Opublikowano

Auto bajka. BMW trzyma się drogi jak przyklejona. Oby się dobrze sprawowała :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.