Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Można się jeszcze dopisać? DP + uszczelki. Da się czy muszę czekać na następną turę?

Wysłane z mojego Xperia J przy użyciu Tapatalka

Jeśli uda Ci się zrobić przelew jeszcze dziś i wysłać mi potwierdzenie to tak, podaj na priv dane do wysyłki oraz info czy odbierasz osobiście czy DPD (+20zł)

Na priv wysłałem Ci dane do przelewu.

Opublikowano

Załatwione.

Opublikowano

Witam jest mozliwosc dopisania mnie jeszcze ?

Edytowane przez ?agi

Opublikowano

kurcze ja też się nie załapałem :( f*ck

Opublikowano

To róbmy juz 2 ga ture haha

Opublikowano

Moze i ja sie załapie na 2 turę

Opublikowano

No to ja też do drugiej tury :)

Opublikowano

No to ja juz odpadam dzis kupilem kpl za 500zl :) bez czekania :)

Opublikowano
  • Autor

Mały update: Materiały na DP zostały już zamówione, flansze trafiły do cięcia i czekają w swojej kolejce.

Jeśli pojawią się nowe informację, będę aktualizował.

Opublikowano

Będzie druga tura?

Opublikowano

Witam

jak będziecie startować z drugim zamówieniem to się piszę

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Duży update: Do końca przyszłego tygodnia DP powinny być gotowe, prawdopodobnie wszystkie zostaną rozesłane w ciągu jednego dnia kurierem DPD.

Proszę aby osoby które wpłaciły zaliczki, dopłaciły pozostałą cześć kwoty tak aby można było od razu wysłać do was DP bez czekania na resztę przelewu. Proszę pamiętać aby do kwoty doliczyć koszt wysyłki DPD 20zł, ewentualnie istnieje możliwość odbioru osobistego na spocie w Trójmieście.


Kolejny duży update (17.02.2014): DP będą gotowe szybciej ;) Prawdopodobnie uda się rozesłać je kurierem już w ten czwartek o ile nie pojawia się jakieś losowe opóźnienia, strajk kurierów, trzęsienia ziemi itp.

Opublikowano

Dobre wieści. Dzięki za update.

Opublikowano

czekamy z niecierpliwością ;)

Opublikowano
  • Autor

Dziś odebrałem swoje DP, wygląda godnie :D Teraz tylko zamontować i ogień :D

Jutro paczki zostaną rozesłane więc cierpliwości :)

DP na żywo wygląda tak:

IMG_20150218_210145.jpg

20150218_205812.jpg

20150218_205623.jpg

20150218_205734.jpg

20150218_205932.jpg

Opublikowano

Ładnie to wygląda :D

Będziecie owijać taśmą? Chyba szkoda, bo ładnie sie świecą... do pierwszego przepalowania... :grin:

Edytowane przez pacioracing

Opublikowano

edit

Edytowane przez viteq

Opublikowano

wszystkie DP dzisiaj rozesłane kurierem, jutro powinny być u was.

Co do kolejnej tury, potrzeba by zebrać co najmniej 5 chętnych osób aby utrzymać cenę,

jak ktoś jest chętny to niech piszę w tym temacie, później założy się oddzielny

Opublikowano

Jupi. Gadałem wczoraj z chłopakami z TurboElity i mówili, że byłeś wczoraj z zabawkami.

To się nie mogę doczekać. Do końca tygodnia mam urlop, więc jak tylko przyjdzie to od razu montaż. Szkoda, że nie pomyślałem o kupnie bandażu to zawczasu bym owinął przed montażem. A tak to albo będę musiał wymontować, albo owijać pod maską.

Opublikowano

podjedź do Carstaff'u chłopaki mają taśmę od ręki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.