Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B5 2.7 Avant Quattro


qba_lle

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w postojowkach mam allegrowe ledy , kupilem wiecej na zapas ale jak narazie nie chca sie palic takze polecam :) u mnie przy ori xenonie razem wygladaja jak jednosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregor10, fajnie że wpadłeś do mojego tematu. Powiedz mi proszę co warto zrobić w tym aucie przed strojeniem żeby wyciągnąć absolutny max na seryjnych K03kach ;)

quattro_1991 podeślesz mi namiar na dobre ledy, może być na PW lub w temacie. Przeglądam allegro i kompletnie nie wiem, które wziąć jest ich tyle i w tak rozbieżnych cenach że głowa boli od przeglądania.

Tak "kropelkuje" Collinite 915 w połączeniu z cleanerem DODO Juice Lime Prime, fotka ustrzelona przed chwilą auto od soboty nie myte a zrobiło już z 500km.

kCzPQe6.jpg

Edytowane przez qba_lle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregor10, fajnie że wpadłeś do mojego tematu. Powiedz mi proszę co warto zrobić w tym aucie przed strojeniem żeby wyciągnąć absolutny max na seryjnych K03kach ;)

Przede wszystkim wymień rozrząd jak nie ma pewności co do niego, wycieki pewno jakieś się znajdą to w końcu 2.7 :D , zajrzyj do podciśnień i dv-ek, wymień N75, jak wszystko mechanicznie sprawne można bawić się w moc i tu tez standardowo, wydech, fmic i tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan z rozrządem i resztą pakietu startowego czekam w kolejce w zaprzyjaźnionym warsztacie od razu wpadnie wydech i fmic.

Prawdopodobnie kończy mi sie przepływka o czym pisałem w temacie diagnostyka ale nikt tam nie odpowiada.

Log na mojej przepływce: http://vaglog.pl/log_200417.html

Log na pożyczonej http://vaglog.pl/log_200411.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawaj opony 235/40 tylko 225/40, wiem bo mialem i mam. Felgi musisz miec takie aby ogarnely Ci zaciski z prosiaka czyli ET35, dystanse sa bez sensu. Xenony przerób na BIXy.

To nie tylko przeplywka jest uwalona, na innej przeplywce tez szalu nie ma.

na początek szczelnosc, DVki, N75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie aktualizowałem w aucie cały czas się coś zmienia, jak będzie odebrane to zrobię porządną aktualizacje.

Takie małe "spy foto" z telefonu

PS: Do sprzedania są seryjne zaciski S4 z polifta przód razem z tarczami, na tył też mam tarcze całkiem niezły stan, seryjny zawias, boczne IC

Jak nazbiera mi się możliwość ogłoszenia w dziale sprzedam to wszystko dokładnie opiszę.

P_20151122_192358.jpg

Edytowane przez qba_lle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużym skrócie auto stoi u mojego znajomego magika i dostało parę zabawek, które zbierałem już jakiś czas

Hamulce przód:

Brembo 18Z 6 tłoczkowe, tarcze 345mm

Tył zacisk na adapterze od SIDa i tarcza 300mm

Sprzęgło kompletne RS4 + tarcza nabita kevlarem

Hybrydy K03 od TurboTom

Wtryski 430ccm

Pompa RS6 C5

Gwint AP

Centralny FMIC

Wydech RS4 B5

Chłodnica oleju 19 rzędowa z podstawką Mocal

Na dniach auto będzie do odebrania pozostaje jechać na strojenie :) przy okazji będzie aktualizacja fotek

Aha i co do tych ET35 przy 18calach i zaciskach 18Z to bujda, że pasuje idealnie ! Wszystko zależy od kształtu ramion felgi, u mnie przy AEZ Radon 18x8.5 ET32 trzeba było i tak dołożyć dystans bo niestety zacisk dotykał o ramiona, teraz trochę to wystaje, więc felgi będą do zmiany.

Edytowane przez qba_lle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od wypelnienia felgi.

Mialem te zaciski na felgach 8"x18" ET35 i bylo ok 4-5 mm luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Super autko!

Czekam na więcej zdjęci żeby się napatrzeć! Może nawet sie uda zobaczyć auto na jakimś rozpoczęciu sezonu w LU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...