Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 by Sanczes-ka


Sanczes-ka

Rekomendowane odpowiedzi

Haha :grin: miło, miło :) ponoć auto to wizytówka właściciela ;)

Audi klasa premium=właściciel na poziomie [emoji2] [emoji16]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis prawodopodobnie bedzie test Audi na trasie Szczecin -> Lubin (dolnośląskie), zobaczymy czy podoła i z jakim wynikiem spalania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać,że spalanie będzie pewnie w granicach 6 litrów w zimę ale dopiero zorientowałem się,że to 1.6. Zmień koleżanko w profilu Paliwo z On na PB :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać,że spalanie będzie pewnie w granicach 6 litrów w zimę ale dopiero zorientowałem się,że to 1.6. Zmień koleżanko w profilu Paliwo z On na PB :P

Ups :) zaraz zmieniam :) w miescie spalanie w granicach 9-10 litrów, zobaczymy jak na trasie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać,że spalanie będzie pewnie w granicach 6 litrów w zimę ale dopiero zorientowałem się,że to 1.6. Zmień koleżanko w profilu Paliwo z On na PB [emoji14]

Ups :) zaraz zmieniam :) w miescie spalanie w granicach 9-10 litrów, zobaczymy jak na trasie wyjdzie.
9-10??? Ja na Pb poniżej 12 nie potrafię zejść :-p...LPG ratuje sprawe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankowalam raz 10 litrów, wyszlo 98km, pozniej 30 litrów wyszlo 320 km tylko po miescie wiec mysle ze jest całkiem przyzwoicie. Polo miałam 1.4 i potrafiła palic 8 litrów na mieście, ale to był mały rajdowóz haha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serii " Sesja z młodszym bratem" ładnie się prezentują gdyby b5 miała xenony poliftowe i grill polifta to było by już miodzio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez mysle, ze znaczek bedzie srebrny :-) Lamp i grilla bede szukac niedlugo :-) dzis je woskowalismy, a przy okazji cyknelismy troche fotek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie to się wszystko zapowiada. Mam nadzieję, że koleżanka będzie nam co jakiś czas przedstawiać nowe mody :) Zawsze miło mi się ogląda jak ktoś coś robi pozytywnego z poczciwym 1.6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrym pomysłem jest zakładanie sportowych sprężyn obniżających plus felg 18-19' . Jedno jak i drugie źle wpływa na zawieszenie, i to nie ważne że oryginalne itd. Ja jak kupiłem swoje miałem założone 17' i pierwsze co zrobiłem zmieniłem je na 15. Teraz planuję założenie oryginalnych sprężyn bo na obniżonych już zgubiłem zderzak zjeżdzając powoli z chodnika. Zrobisz jak uważasz ale takie jest moje zdanie, auto super,no ale wiadomo, w końcu to Audi A4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mam doswiadczenie z "gleba", w poprzednim aucie (vw polo 6n) mialam sprezyny -40 przod i tyl na sportowych amorach i felgi 15', dawalam rade :-) wiadomo ze zawiecha dostaje przy obnizeniu, ale cos za cos niestety. Teraz przy wymienionych przednich sprezynach seryjnych wyglada strasznie jak koza :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj mts technics i sprężyny -40mm i będzie git ja tak jezdzę koło 17 i raz w roku wymieniam tylko łączniki stabilzatora i nie nażekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrym pomysłem jest zakładanie sportowych sprężyn obniżających plus felg 18-19' . Jedno jak i drugie źle wpływa na zawieszenie, i to nie ważne że oryginalne itd. Ja jak kupiłem swoje miałem założone 17' i pierwsze co zrobiłem zmieniłem je na 15. Teraz planuję założenie oryginalnych sprężyn bo na obniżonych już zgubiłem zderzak zjeżdzając powoli z chodnika. Zrobisz jak uważasz ale takie jest moje zdanie, auto super,no ale wiadomo, w końcu to Audi A4 :D

Oj tam oj tam, to wywalmy od razu xenony, skóry i inne bajery bo jedno oślepia, drugie parzy a resztę ktoś ukradnie...

Ja podziwiam ludzi którzy jeżdżą na 19 i totalnej glebie bo ja sam na moich 18 i dość mocnej glebie potrzebowałem czasu żeby nauczyć się jeździć od nowa :kox:

Koleżanka może mieć jedynie problem z mocą po założeniu takich dużych kół, a właściwie to z jej brakiem. 1.6 demonem niestety nie jest.

Ogólnie to będę śledził temacik bo zapowiada się ciekawie, a rzadko się zdarza żeby kobieta miała taką pasję i smykałkę do modzenia samochodu :wink:

Normalnie bym się ożenił :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak czy to 1.6 czy to 1.8 to przy felgach 18' + 225/40 ani ten ani ten demonem prędkości nie będzie.

Zresztą sam mam 18' + gwint i czy to były wczesniej stalówki 15 czy teraz 18 to kosmicznej różnicy nie ma , zresztą nikt takimi silnikami nie będzie prężył mięśni.

Ludzie do 1.9tdi 90km też zakładają 18' a na papierze też lichutko wypada:) także najważniejsze dbać i jeszcze raz dbać o samochodzik ,a napewno się odwdzięczy bezawaryjnością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...