Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

naprawa wyswietlacza fis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty masz najstarszy typ 95-97 , inna budowa , niech koledzy potwierdza

Opublikowano

Banan dobrze pisze.

W licznikach Full Fis z analogowym zegarkiem, wyświetlacz jest połączony z płytą główną poprzez taśmę która ma na łączeniach napylony grafit a pomiędzy ścieżkami jest klej.

Taki licznik wysyłasz do serwisu który zajmuje się naprawą liczników lub regenerujesz sam wg. pierwszego posta.

Opublikowano

No chyba że już sam LCD wypalony

Opublikowano

Dokładnie tak jak koledzy piszą. Jak masz licznik z zegarkiem z samymi kreseczkami (bez cyferek) to tylko naprawa taśmy wchodzi w grę. Do tego licznika Nie ma zamienników wyświetlaczy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cze,

dobrze zrozumiałem ze jeśli tylko linie się pokazują na wyświetlaczu to znaczy ze tylko połączenie jest lipne?

jeśli blaknie przy wysokich temp to do wymiany jest cały wyświetlacz?

mój licznik to full fis vdo lift

jaki wyświetlacz kupić jak coś ?

 

Opublikowano

Dokładnie. 

Możesz kupić ori ale to koszt jakieś 400zł plus montaż lub zamiennik sprzedawany na allegro lub Aliexpress 

Opublikowano

Ja swój naprawiłem tylko chyba nie potrzebnie wskazówki ruszalem i muszę je poprawić bo mam za nisko po przekreceniu kluczyka w jakiej pozycji powinny być np aku mam 12 z hakiem a jak odpale to prawie 16

20170218170622.jpg

Edytowane przez kichy

Opublikowano
  • Autor

Ja po odpaleniu mam między 14 a 15 po stacyjce kolo 12 czasem minimalnie przed.

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Czyli muszę poprawić chociaż miałem napewno nisko ta wskazówkę martwi mnie ta od temp płynu bo po włączeniu zapłonu nie chce spaść  do zera dopiero jak pykam w zegary to opada a jak jest włączony zapłon jak pykam to się dźwiga :( aha przy okazji nie polecam żarówek Led, 70% moich zegarow to te zarowki:(

 

20170220185050.jpg

20170220185023.jpg

Edytowane przez kichy

Opublikowano
  • Autor

A jak rozbierales nie wpadlo Ci nic w mechanizm silniczka. Mi wpadl jakis paproszek do silniczka obrotomierza i tez dziwnie działał. Wolno reagowal itp. Po rozbiórce i wyczyszczeniu ustapilo możliwe ze wskazowka o cos haczy. Sprawdź na spokojnie. Jakby sie okazalo, że masz uszkodzony jednak silniczek odezwij sie na pw ale najpierw posprawdzaj na spokojnie czy złożone poprawnie.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Kurcze jeszcze tego brakuje, może za mocno je docisnalem :( dzięki za info w weekend go wyciągnę i posprawdzam

PS tak sobie myślę że jak wkladalem te ledowe żarówki to używałem do tego trochę papieru bo nie miałem jak ich zamontować przy włączonych zegarach i możliwe że przy kręceniu żarówka coś tam polecialo :(

Edytowane przez kichy

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie nie martw sie na zapas. U mnie jakis okruch w trybach byl i po 3 dniach dopiero rozebralem i naprawilem. Ja nigdy nie dociskam tylko wkrecam w lewa stronę az ustale pozycję jak przeleci to krece az bedzie dobrze :-) siła optymalna żeby nic nie pękło

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A dostawałes się aż do silniczka? Jak go czysciles? Nie wiem po co te wskazówki ruszalem chociaż wydaje mi się działały wcześniej to chyba wina tych paproci 

Opublikowano
  • Autor

Zeby dostac sie do silniczka musialem go wylutowac i rozebrac ale te od temp i malych zegarków sa wysuwane. Tak czy inaczej zeby sie dostac lucznik trzeba rozebrać. W tej metalowej obudowie jest silniczek i przekladnia. Wymylem trybiki nasmarowalem delikatnie wazelina techniczna bo tylko to mialem pod ręką zlozylem na nowo i jest ok.

 

Zamiast panikowac rozbierz licznik i zobacz czy wskazówka nie zawadza o coś. A jak nie to spróbuj rozebrac. U mnie tez reagowal na pukanie w szybke [emoji16]

 

 

 

 

 

Opublikowano

Ok dzięki za info zobaczę co się będzie działo do piątku 

Opublikowano

Może jsst tak jak osa pisze, że coś wpadło do silniczka.
Jeśli silniczek czysty a po puknięciu prawidłowo pracuje to obstawiam zimny lut na masie stabilizatora napięcia.

Opublikowano

Witam rozkręcilem licznik no i okazało się że wskazówki były za mocno docisniete jeszcze trochę potestuje i zobaczę czy jest faktycznie ok 

Opublikowano
  • Autor

No widzisz a Ty martwiles sie na zapas [emoji16]

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.