Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak prądu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

przekaźniki wiem ze znajdują się przy ECU w podszybiu, na pewno za skrzynka bezpieczników na dole pod podstopnicą, za zegarami. gdzieś jeszcze?

Opublikowano

Tylko tam.

Opublikowano
  • Autor

Panowie dziwna sprawa, dziś przypadkowo okazłao się ze ojca znajomy ma skaner vscan i ku mojemu zdziwieniu okazało się że dalej występują błędy komunikacji z modułem w drzwiach kierowcy, jako że miałem czas rozebrałem drzwi z wiązki i została ona polutowana na profesjonalnym stanowisku u ojca w firmie, czekam teraz na kolegę aby podpiął mnie pod vaga w celu zobaczenia czy te błędy dalej są, jeśli tak z czym może być problem jeśli wiązka jest cała?? dodatkowo nie zaobserwowałem żadnego problemu z elektryką w samochodzie, centralny działa głośniki w każdych drzwiach też, fis pokazuje wszystkie drzwi prawidłowo, lampki w drzwiach tak samo, szyby również. tracę już rozum z tym samochodem :P

2 sprawa bo juz mam dość czekania na diagnostyke czy vag mini 505 starczy do podwórkowych potrzeb? czy lepiej sam kabel co ma większe możliwości ale przydatne

Edytowane przez mariuszbyd

Opublikowano

A przewodowo najtańszy chinol za ok.20-30zł, też viaken.pl

Opublikowano

Jak pisze erchi. Kable kkl 30 zł potem vag-com 311.2 i zrobisz odczyt błędów, adaptacje. I wszystko co potrzebujesz.

Edytowane przez maq

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mógłby ktoś pomóc w rozszyfrowaniu i napisać co mam zrobić aku dalej ciągnie w super szybkim tempie, kable luty wszystkie ok.

ktoś może coś doda do dyskusji film po uzbrojeniu centralnego http://www29.zippyshare.com/v/xAZxQ4Zi/file.html

Edytowane przez mariuszbyd

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam

Podepnę się pod temat, otóż u mnie także rozładowuje akumulator ale trwa to dłużej, zaczęło się od ostrego hamowania następnie migały jednocześnie kontrolki ABS i ESP podczas jazdy a gdy na drugi dzień chciałem odpalić to słabo kręcił ale odpalił lecz po powrocie z pracy chcąc jechać do sklepu już nie odpalił (za mało prądu) dzisiaj kupiłem nowy akumulator i odpaliłem (na desce świeciła kontrolka ESP) więc sprawdziłem miernikiem czy jest ładowanie na aku i pokazywało 12,3 a na alternatorze 14,6 nie znalazłem żadnej przerwy w przewodzie ani przetarć, po podłączeniu VAG pokazało:

16946- system voltage too low P056-002-lower limit exceeded-intermittent

18010-power supply terminal 30: voltage too low P1602-002-lower limit exceeded-intermittent

01826-sensor for steering angle (G85)- supply voltage terminal 30 35-00--

00532-supply voltage B+ 35-10---intermittent

jedyne co mi do głowy przychodzi to sprawdzić jakie jest napięcie na rozruszniku może tam jest problem tylko dlaczego pokazuje błąd ESP

Pozdrawiam

Opublikowano

00532-supply voltage B+ 35-10---intermittent

jedyne co mi do głowy przychodzi to sprawdzić jakie jest napięcie na rozruszniku może tam jest problem tylko dlaczego pokazuje błąd ESP

Pozdrawiam

Błąd esp pojawia się po braku odpowiedniego napięcia. Pojedziesz kawałek i błąd powinien zniknąć. Mam od jakiegoś czasu problem z aku (mam nadzieję, ze to tylko aku). Po dłuższym uruchomieniu radia akumulator się rozładował (radio było włączone ok godziny). Od tej pory auto po podładowaniu i przejażdżce stało 4 dni. Po tym czasie nie odpaliło. Po odpaleniu na przewody rozruchowe od innego auta odpaliło, ale po przejażdżce, zgaszeniu i ok 30 minutach postoju znów rozrusznik nie obrócił... Czy to wina aku? Ostatnio czyściłem laser w rnse, ale nic nie odpinałem i nie ma możliwości, abym coś tam schrzanił. Jaki akumulator powinien być zamontowany w audi a4 b 1.9 tdi, 130km, avf?

Mam szukać na wlepce? :v

Edytowane przez easymoonrider

Opublikowano

00532-supply voltage B+ 35-10---intermittent

jedyne co mi do głowy przychodzi to sprawdzić jakie jest napięcie na rozruszniku może tam jest problem tylko dlaczego pokazuje błąd ESP

Pozdrawiam

Błąd esp pojawia się po braku odpowiedniego napięcia. Pojedziesz kawałek i błąd powinien zniknąć. Mam od jakiegoś czasu problem z aku (mam nadzieję, ze to tylko aku). Po dłuższym uruchomieniu radia akumulator się rozładował (radio było włączone ok godziny). Od tej pory auto po podładowaniu i przejażdżce stało 4 dni. Po tym czasie nie odpaliło. Po odpaleniu na przewody rozruchowe od innego auta odpaliło, ale po przejażdżce, zgaszeniu i ok 30 minutach postoju znów rozrusznik nie obrócił... Czy to wina aku? Ostatnio czyściłem laser w rnse, ale nic nie odpinałem i nie ma możliwości, abym coś tam schrzanił. Jaki akumulator powinien być zamontowany w audi a4 b 1.9 tdi, 130km, avf?

Mam szukać na wlepce? :v

Tak we wlepce znajdziesz kod akumulatora.
Opublikowano

00532-supply voltage B+ 35-10---intermittent

jedyne co mi do głowy przychodzi to sprawdzić jakie jest napięcie na rozruszniku może tam jest problem tylko dlaczego pokazuje błąd ESP

Pozdrawiam

Błąd esp pojawia się po braku odpowiedniego napięcia. Pojedziesz kawałek i błąd powinien zniknąć. Mam od jakiegoś czasu problem z aku (mam nadzieję, ze to tylko aku). Po dłuższym uruchomieniu radia akumulator się rozładował (radio było włączone ok godziny). Od tej pory auto po podładowaniu i przejażdżce stało 4 dni. Po tym czasie nie odpaliło. Po odpaleniu na przewody rozruchowe od innego auta odpaliło, ale po przejażdżce, zgaszeniu i ok 30 minutach postoju znów rozrusznik nie obrócił... Czy to wina aku? Ostatnio czyściłem laser w rnse, ale nic nie odpinałem i nie ma możliwości, abym coś tam schrzanił. Jaki akumulator powinien być zamontowany w audi a4 b 1.9 tdi, 130km, avf?

Mam szukać na wlepce? :v

Tak we wlepce znajdziesz kod akumulatora.

J1D

Opublikowano

J1D ==> 72Ah

Opublikowano

Coś konkretnego polecacie?

Opublikowano

Miałem w ADR Exide. Produkuje je ta sama firma co Centre. 6 zim wytrzymał ( garaż pod chmurką)

Opublikowano

Jeszcze jedno: skoro wiemy, że powinien mieć 72 Ah to ile powinien mieć amperów? :huh:

Edytowane przez easymoonrider

Opublikowano

Weź przynajmniej 77Ah i będziesz Pan zadowolony.

Mam 3 lata 85 i zero problemów, a muza na wycieczkach wali po 12 godzin na łące.

Opublikowano

Jeszcze jedno: skoro wiemy, że powinien mieć 72 Ah to ile powinien mieć amperów? :huh:

Im więcej tym lepiej.

Opublikowano

Z tym, że im większym prąd rozruchowy tym lepiej, to nie jest tak do końca . Akumulatory, które mają wysokie prądy rozruchowe gorzej znoszą głębokie rozładowania.

Opublikowano

Akumulatory, które mają wysokie prądy rozruchowe gorzej znoszą głębokie rozładowania.

Te dwie zależności zostały już dawno pogodzone ze sobą w momencie pojawienia się akumulatorów typu AGM. Ich ceny ostatnio spadły o 20-30% w stosunku do zeszłego roku, choć mimo tego i tak sa za drogie dla większości uzytkowników starszych modeli.

Opublikowano

Hej. Założyłem nowy akumulator 72Ah 680 A. Jakie ładowanie powinno mieć auto? Przy dużym obciążeniu w tej chwili ma ok 13,2, bez obciążenia ok 13,8.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.