Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

silnik nie odpala opiłki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Współczuje kosztów i nerwów...

Opublikowano

Pokaz jak to wyglada.

Opublikowano

Pokaz jak to wyglada.

tak wygląda

771b3a5bc91393e2m.jpg

Opublikowano

:suicide_anim:

Współczuję !

Opublikowano

ciekawe jak sie ma olej Monzol 5c jako dodatek do ropy uzywał ktoś od nas ???

Edytowane przez lukas309

Opublikowano

Pokaz jak to wyglada.

tak wygląda

771b3a5bc91393e2m.jpg

Nie Ciebie pytam.

Opublikowano

Może poprzedni właściciel zalał mu benzynę? A Tobie sprzedał problem...

Opublikowano

Możesz kolego trochę przybliżyć temat, tzn. Jaki silnik (oznaczenie) przebieg, rocznik auta itp. Ciekaw jestem czy to przypadłość wszystkich 2.0 tdi,

Opublikowano
  • Autor

Pokaz jak to wyglada.

tak wygląda

771b3a5bc91393e2m.jpg

Nie Ciebie pytam.

2.jpg?screen

tak to wyglądało... jestem już po naprawie i wymianie pompy CR, filtrów paliwa, wtrysków, listwy wtryskowej z czujnikami i regulatorami - dzisiaj auto odpaliło u mechanika :D

Możesz kolego trochę przybliżyć temat, tzn. Jaki silnik (oznaczenie) przebieg, rocznik auta itp. Ciekaw jestem czy to przypadłość wszystkich 2.0 tdi,

silnik 2.0 TDI CAGB 136KM, 2009r. niecałe 187kk km...

Opublikowano

Jakie koszta ?

Opublikowano

Pytanie z czego biorą się te opiłki. Można temu jakoś zaradzić. Chyba w wolnej chwili sam zerknę pod pompę jak tam sytuacja :/

Opublikowano

Pompa wysokiego cisnienia sie luszczy, stad tez biora sie opilki. Aby temu zapobiec trzeba stosowac dobrej jakosci paliwo ktore jest odpowiednio tluste (nie mam tutaj na mysli paliw premium) lub odpowiednie dodatki.

Opublikowano

Pompa wysokiego cisnienia sie luszczy, stad tez biora sie opilki. Aby temu zapobiec trzeba stosowac dobrej jakosci paliwo ktore jest odpowiednio tluste (nie mam tutaj na mysli paliw premium) lub odpowiednie dodatki.

W paliwach premium zachwalają że przystosowane są do najnowszych silników diesla i chroni także wtryskiwacze (opis poniżej) :) czyżby to była lipa?? - jakie tłuste dodatki masz na myśli ? jakiś przykład?

http://www.statoil.pl/pl_PL/pg1334082031662/klient-indywidualny/paliwa/paliwa-premium/dieselgold.html

Edytowane przez RALF76

Opublikowano

Masz dwa rodzaje dodatkow:

- drozsze: wszelkie plyny poprawiajace smarnosc znanych marek (Pro-Tec, Skydd itp itd)

- tansze: olej 2T

Opublikowano

Masz dwa rodzaje dodatkow:

- drozsze: wszelkie plyny poprawiajace smarnosc znanych marek (Pro-Tec, Skydd itp itd)

- tansze: olej 2T

Dzieki za info - Skydd masz na myśli taki żółty który nazywa się black arrow??

Opublikowano

Nie orientuje sie w srodkach Skydd, wiem tylko ze ma jakis taki srodek.

Opublikowano

Np. olej 2T źle wpływa na DPF-a.

Opublikowano

Stosuje ktoś LIQUI MOLY 2185 lub 5122 w celu poprawy właściwości smarnych ON?- może warto?

Edytowane przez RALF76

Opublikowano

Np. olej 2T źle wpływa na DPF-a.

Na rynku jest cala gama oleji 2T, niektore nadaja sie bardziej (i maja bardzo niski wplyw na DPF, kilka miejsc po przecinku za zerem), inne mniej, inne wogole (mozna faktycznie zabic DPFa). Nie ma co generalizowac, trzeba poczytac i zaznajomic sie konkretnie z tematem.

W przypadku stosowania dobrych i sprawdzonych oleji 2T mozna wydluzyc okres miedzy wypalaniem sie filtra dwukrotnie.

Opublikowano

Pokaz jak to wyglada.

tak wygląda

771b3a5bc91393e2m.jpg

Nie Ciebie pytam.

2.jpg?screen

tak to wyglądało... jestem już po naprawie i wymianie pompy CR, filtrów paliwa, wtrysków, listwy wtryskowej z czujnikami i regulatorami - dzisiaj auto odpaliło u mechanika :D

Możesz kolego trochę przybliżyć temat, tzn. Jaki silnik (oznaczenie) przebieg, rocznik auta itp. Ciekaw jestem czy to przypadłość wszystkich 2.0 tdi,

silnik 2.0 TDI CAGB 136KM, 2009r. niecałe 187kk km...

Możesz podać numer opiłkującej pompy bo z tego co wiem to było ich kilka

Nie widzę sitka w otworze wyjąłeś je czy go nie było, bo u mnie np. jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.