Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Chipował ktoś już multitronica ?


biedruch

Rekomendowane odpowiedzi

...co zauważyłem, przy 140km/h obroty mniejsze o prawie 800 rpm, jest ciszej w aucie przez to

...

Witam.

Jak to? obroty spadły a prędkość nadal ta sama na niższych obrotach? to ma sie chyba tylko do multitronica? no bo przecież w manualnych skrzyniach to niemożliwe, za prędkości na poszczególnychbiegach odpowiedzialne sa przełożenia skrzyni biegów.

Jak to w końcu jest? :kox:

A przeczytałeś chociaż temat zanim tu coś napisałeś albo kilka postów czekiego? to byś wiedział że czaki ma skrzynię multitronic :facepalm:

Chyba miał... :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. przeczytałem sobie na spokojnie caly temat. Ale odpowiedzi nie mam . Wiec pytam :) sprawa wyglada tak mam a4 1.8 t AMB multitronic jak narazie jestem zadowolony z tej skrzyni chociaz cale zycie jezdzilem tiptroniciem i ciezko bylo sie przestawic. Mniejsza o to moja strzała jest zrobiona na 220 KM ogolnie do 180 km/h idzie jak burza po prostu miod a pozniej jest echo predkosc mask 210 i nic wiecej . Jak myslicie czego tu jest wina ?? Skrzynia nie wydoli czy cos z silnikiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Sopa zadnego program nie pisze bo sie na tym nie zna –modyfikuja pewnie mapki z ktorych korzysta standardowy program (to nie zarzut bo pewnie nikt w PL sie na tym nie zna)

Jakis wzorek znalazlem sobie na moc-moment

Przeliczanie mocy na moment

zakladajac, ze max moc jest w okolicy 4200 wychodzi mi ze przy 200koniach moment jest w okolicy 335

zakladajac, ze max moc jest w okolicy 6000 wychodzi mi ze przy 250koniach moment jest w okolicy 292

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam kotleta jutro odbieram 2.7 w multi po programie.... pojezdze i za jakis czas napisze jak sa moje spostrzezenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Odswiezam kotleta !!! Ktos chipowal multitronica w B8 w silinku diesla? Jak sie sprawuje? Prosze o sugestie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam robić program dla multitronic. Jak powinien wyglądać program pod multitronic? Słabszy dół,mocna góry żeby skrzyni szybko nie rozwalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

I jak panowie? Jakie nowe doświadczenia z chipem multi?

Też mam ochotę na chipa i się zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...