Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie :decayed:, powoli sie wszystkiego dowiesz :cool:

Najgorzej jak cię wciągnie.... :gwizdanie: .. wtedy już nie puści :tongue4:

W Tarnowie spoty mają dość rzadko i nieregularnie, chyba wychodzi im jakoś raz na m-c.

Jak masz ochotę to przyjedź do Krakowa, spoty są co niedzielę o 18 na dachu Galerii Kazimierz.

Jak jest ładna pogoda to ludzie chętniej przyjeżdżają, zazwyczaj jest około 10 aut, bywa że nawet 20.

http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_zdjec_z_spotow_i_imprez_krakowskich-t28986.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spytam poraz ostatni ...ma w tarnowie ktos VAGa i skasuje mi inspekcje oraz sprawdzi bledy i zrobi logi ? Bo jesli nie to musze kupic kabel

ja mam :) inspekcja ok, bledy ok, a logi w benzynie - jezeli wiesz jakie bloki i bedziesz umial je pozniej zinterpretowac :naughty: ale bede dopiero w weekend..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareq - można mu zapisać bloki i niech potem wysyła w świat do analiy już konkretne. apropos - dysponujesz sharewarową :> wersją zapisującą blok 00 ??

a ty TTom3k szukaj już na forum jakie bloki zrobić benzynce z gazem - bo to dość istotne, swoją drogą najpierw powinno się doprowadzić autko na benzynie do stanu idealnego, a potem dopiero zakładać gaz. taka jest książkowa kolejność, benzynowo musi być na 100% i wtedy i gaz poleci dobrze, a jak na benzynie są krzaki to z gazem będzie zawsze przesrane. kukaj na forum o logach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos - dysponujesz sharewarową :> wersją zapisującą blok 00 ??

:naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrapusta jak tam lampki..? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżyku - niesamowicie, zrobiłem własnie trasę do wiednia i z powrotem - nie ma porównania, szkoda tylko że przetwornice sieją na CB, ale to kwestia czasu i załatwie i ten problem. klosze bajer i światło też, polecam, jeśli już mówimy o tuningu to najpierw silnik, potem światła, na końcu felgi spojlerki bajerki świecidełka i inne rurki wydechowe nie poprawiające nic poza samopoczuciem kierowcy. na prawde było warto. teraz jezyku szukam patentu na przeciwmgłowe poniżej - masz jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrapusta :kox:

Oczywiscie ze sa.. :decayed:

Juz pare osob z forum probowalo cos z tym zrobic.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym tu tak gadacie czterocylindrowce:) to jak spocik w sobote walimy jako ze pierwszanam przedla bo swita wylanczamy przeciez:)

czyli jasne ustalamy kaxda sobota pierwsza miesiaca o godz 18 tak czy nie ?????????????????wypowiadac sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reszta co spi ? wiecej głosów !!!!! i wiciu zmeini nagłówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie bardzo dobry pomysl z ta 1 sobota miesiaca, wreszcie bedzie mozna sobie zaplanowac czas !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tez ok, jezeli beda plany na dluzszy spot to moze o 17 - zeby wieczorem mozna bylo wyskoczyc na jakies balety :banan: :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie martwisz o balety:) spot o 18 w lecie to jzu wypasna godzina :)

jak wszyscy za to zglaszam witkowi bo chłopak zapracowany jest i nie czyta forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sobie jakos zorganizowac weekendowe wieczory :sexinbed::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie martwisz o balety:) spot o 18 w lecie to jzu wypasna godzina :)

jak wszyscy za to zglaszam witkowi bo chłopak zapracowany jest i nie czyta forum

Eeeee, no czyta, czyta.

Choć z odzywaniem się jest rzeczywiście problem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) a jednak :)

moze zrobimy wyjatkowo w ten weekend ?? co ? jako ze to niby pierwsza soebota miesiaca?? co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...