Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

... tak nawiąże do tematu GT5 czy ktoś poza mną jeszcze czeka na ten tytuł? :wallbash:

chyba prędzej wyjdzie ps4 niż to gt5 :wallbash:

niestety... to juz jest komedia. mial byc mur beton kwiecien, a bedzie moze listopad :decayed:

a ja mysle ze nie bedzie wcale , a jak wyjdzie to na bank chłam :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... tak nawiąże do tematu GT5 czy ktoś poza mną jeszcze czeka na ten tytuł? :wallbash:

chyba prędzej wyjdzie ps4 niż to gt5 :wallbash:

niestety... to juz jest komedia. mial byc mur beton kwiecien, a bedzie moze listopad :decayed:

a ja mysle ze nie bedzie wcale , a jak wyjdzie to na bank chłam :thumbdown:

Czy wyjdzie to zobaczymy ale na pewno nie będzie to chłam...... czekam na to z niecierpliwością.

P.S.

KUPIE UŻYWKE GRIDA NA PS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPIE UŻYWKE GRIDA NA PS3

Wybierz z Allegro - jest ich kilka i to w bardzo dobrej cenie..

Ostatnio tylko tam kupuje gry :wink4: Jeszcze się nie zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gametrade.pl/g/2740-race-driver-grid/na_sprzedaz/platforma/PlayStation-3

tu kupisz taniej niż na allegro - w opcji kup teraz.

nie mówie o licytacji bo zawsze jest możliwość wyrwania tanio ale to trzeba czaić i pilnować, albo mieszkać na allegro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam smaka w tą grę. Ile dałeś ?

Póki co gram w demo ale to tylko 30 minut gry i trzeba od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam DARMOWĄ grę Trackmania Nations Forever.

Są to typowe zręcznościowe wyścigi ONLINE (single też jest ale nie o to tu chodzi), zabójcze prędkości, serpentyny, skocznie, zero realizmu i SUPER ZABAWA. Już dawno się tak świetnie nie bawiłem. Są rankingi państw, graczy a nawet województw/stanów jeśli dany kraj je posiada. Torów jest multum, serwerów także, do tego zawody, turnieje a nawet mistrzostwa świata. Co ważne gra jest zarówno dla tych, którzy grają godzinami jak i dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na grę (niektóre wyścigi trwaja zaledwie 15sekund ale jest to 15 sekund pełnych emocji :> ). I nie ma się co obawiać, że jak zaczynamy grać to będziemy w ogonie stawki, ponieważ umiejętności graczy są na bardzo zróżnicowanym poziomie, nie jest tu tak, jak w wielu grach online, że grają sami wymiatacze :> W tej chwili jest ok 3,5 mln kont i nie ma problemu ze znalezieniem ludzi do gry, także na polskich serwerach :good:

Trailer:

Link do ściągnięcia gry (oficjalna strona):

http://www.trackmania.com/index.php?rub=downloads

i pierwsza od góry FREE VERSION Trackmania Nations Forever (ok 500mb)

Jeśli ktoś się zdecyduje zagrać, niech doda mnie do znajomych, nick w grze - Maqk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od poniedziałku bede katował :

1. Battlefield 2 : BC

2. Metro 2033

3. Bioshock 2

4. Mass Effect 2

5. Just Cause 2

:wink4:

Nosfer zapraszam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za metro zabiorę się jak przeczytam książke :naughty:

Teraz katuje FFXIII :decayed:

Ale dziękuję, dziękuję - może z browarkiem wpadnę :kox::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem bardzo niepochlebne recenzje co do FFXIII , podobno baaardzo liniowa jak na serie FF :thumbdown: , jakby sie jeździło bobslejem , nie mozna zboczyć z trasy , prawda to ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w splinter cella nowego ktos gral?? :decayed:

a co do Finala XIII, taka opinia:

". Its not even an RPG for christ sake: No towns to explore, no people to talk to, no side quests, no world map, no mysteries to solve, no limits breaks, no eidolon customization, and the battle strategy for about 70% of the game is "smash A button". :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem bardzo niepochlebne recenzje co do FFXIII , podobno baaardzo liniowa jak na serie FF :thumbdown: , jakby sie jeździło bobslejem , nie mozna zboczyć z trasy , prawda to ????

Powiem Ci po weekendzie.. Pierwsze 10-11 misji to tak naprawdę Tutorial - idziesz jak ścieżka prowadzi.. Po 11 misji a jest ich 65 zaczyna się luzik. Podobno.. Pogram - napiszę. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2 : BC

Super gra :good:

Mozemy kiedys zagrac w squadzie. Moj nick jak tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci po weekendzie.. Pierwsze 10-11 misji to tak naprawdę Tutorial - idziesz jak ścieżka prowadzi.. Po 11 misji a jest ich 65 zaczyna się luzik. Podobno.. Pogram - napiszę. :good:

podobno pierwsza polowa gry to bobslej a druga to bezsensowna napierdalanka :thumbdown:

bardzo bym sie zawiódł , jestem fanem serii ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja pierwsza odsłona więc nie mam jak porównać nawet.. :dontknow:

Ale na PS Store jest do ściągnięcia FF7 - warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja pierwsza odsłona więc nie mam jak porównać nawet.. :dontknow:

Ale na PS Store jest do ściągnięcia FF7 - warto ?

FF7 jest specyficzna , typowy jRPG

dla mnie np. najlepsza była dwunastka , było tam wszystko , od eksploracji za***iście wielkiego świata po fajne walki , rozwój postaci :good:

wiem ze 12 miała swoich przeciwników ale to byli głównie ci wychowani na wcześniejszych odsłonach.

Na 12-stce spedziłem około 160h , ale zrobiłem prawie wszystko , subquesty , zarżnąłem prawie wszystkie potwory z bestiariusza , no i miałem bardzo wysoko podkręcone postaci :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XII fajna,ale nie skonczylem.. gdzies tam sie zacialem i odpuscilem.. a szkoda... podobnie jak X, IX... mam zaleglosci :decayed:

VII to wg wielu najlepszy jRPG wszechczasow... choc ja i tak kocham klasyke- Suikoden 2 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat serii FF Nosfer , skoro grałes/grasz tylko w XIII powiem Ci ze głównym atutem kazdej części od I do XII była za***iście rozbudowana FABUŁA, na tym sie cała gra opierała , a w XIII jak sam napisałeś są Misje :thumbdown:

musiałbym zagrać , na razie swoją opinie opieram na przeczytanych recenzjach , i najgorsze jest to ze wszedzie są negatywne , a szkoda :confused4:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 11:51_________________________________________________

VII to wg wielu najlepszy jRPG wszechczasow...

no ja sie w VII tez zaciąłem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...