Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U kumpla na PS3 działa, u mnie już nie :disgust:

Jakieś sugestie :?:

podpiąłeś kiere pod pleja ???? :decayed:

O kuva... :shocked: TAK :evil:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U kumpla na PS3 działa, u mnie już nie :disgust:

Jakieś sugestie :?:

podpiąłeś kiere pod pleja ???? :decayed:

O kuva... :shocked: TAK :evil:

Musi działać - macie ten sam soft ? Zaktualizowany ?

Wchodzisz w Shifta - controls - i powinieneś mieć kierę widoczną..

Z resztą w MENU PS3 - też powinna działać.

Spróbuj przytrzymać przycisk Ps3 na Padzie i zmienić kolejność kontrolera..

(piszę co mi przyjdzie na myśl, bo nie wiem czego próbowałęś a czego nie :P )

A! No i na koniec podłącz kierę do plejki.. Nie wystarczy siedzieć i nią kręcić - Moskal dobrze gada :decayed:

Opublikowano

Próbowałem wszystkiego...

Najpierw na "sucho". później kiere podłączyłem i nic...

Ani w menu, ani w grze jej nie widać...

Stawiam na to oprogramowanie.

Ja mam najnowszy soft, kumpel nigdy nie aktualizował...

Opublikowano
  • Autor

jaro, KUP XBOXA :good: tutaj niczego nie trzeba konfigurowac :polew:

Opublikowano

To już wolę lepszą kierę kupić :naughty::tongue4:

Opublikowano

Jarko, przede wszystkim zobacz jakie kierownice sa wspierane przez jakie gry.

Ja byłem bliski kupna jakiegoś "Lamborghini cośtam" w MM czy innym Saturnie, jednak na szczęście sie zreflektowałem idac z nia do kasy, że lepiej najpierw sprawdzic. Gdybym ja ostatecznie kupił, to bym sie mocno wk.... zdenerwował ;)

Generalnie, w sumie racje ma Flyer bo gry na X'a wspieraja zdecydowanie wiecej kierownic, niż te na PS3 - nawet jeśli weźmiemy pod uwage te same tytuły!

W zasadzie na PSa można tylko w ciemno kupowac Logitechy.

Opublikowano

To już wolę lepszą kierę kupić :naughty::tongue4:

Na jakiej upalasz ?

G27 Logitecha :kox:

Opublikowano

@Jarko, ja też ostatnio miałem problem z podłączeniem gitary ale w końcu jakoś poszło. Spróbuj może jest jakiś guzik na kierze, coś w stylu PS na padzie. Ja tak miałem z gitarą ale w końcu tyle rzeczy próbowałem że nie wiem co zrobiłem i sie udało. :wink4:

A do kolegi poszedłem i jakoś nie możemy u niego jej włączyć. U mnie chodzi.

Panowie, a co byście wymienili z gier dla dwóch osób na PS3 ? Co najlepsze ?

Opublikowano

Panowie, a co byście wymienili z gier dla dwóch osób na PS3 ? Co najlepsze ?

Residen Evil 5 :good:

Opublikowano

Dla dwóch - u nas wygląda to tak :

- Resident Evil 5

- Little Big Planet

- Army of Two (ale średnio w sumie)

- Sacred 2 (od niedawna)

http://www.co-optimus.com/system/2/playstation_3.html - tu masz listę.. nie wiem czy jest bardzo aktualna.

Opublikowano

Resident 5 jak dla mnie totalna porażka, jedynie wygląda (przynajmniej w wersji na PC'ta). :disgust:

Opublikowano

Nosfer ... czemu nic nie mówisz, że cyknąłeś mnie na SPA? :przebiegly::decayed::good:

Opublikowano

Nosfer ... czemu nic nie mówisz, że cyknąłeś mnie na SPA? :przebiegly::decayed::good:

:P

Bo przysiadłem dzisiaj na chwilę :kox:

No dobra.. Może to nie była dosłowna chwila - kilka razy musiałem powtórzyć trasę :decayed:

Jutro postaram się nad resztą :)

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 19:46_________________________________________________

Resident 5 jak dla mnie totalna porażka, jedynie wygląda (przynajmniej w wersji na PC'ta). :disgust:

A w czym ta porażka ? :)

Grałeś w inne części ?

Opublikowano

Dead.Rising.2 he usmialem sie troche zombi i jeszcze raz zombi

Opublikowano

Pograłem troche i za bardzo liniowa mi się wydawała, jakoś mi nie przypadła do gustu, ale o gustach się nie mówi :wink4:

Opublikowano

Nosfer ... czemu nic nie mówisz, że cyknąłeś mnie na SPA? :przebiegly::decayed::good:

:P

Bo przysiadłem dzisiaj na chwilę :kox:

No dobra.. Może to nie była dosłowna chwila - kilka razy musiałem powtórzyć trasę :decayed:

Jutro postaram się nad resztą :)

Również kilka razy się dzisiaj przejechałem :decayed: Czasy już są dobre i nie ma co mowić, że się je rypie od niechcenia :good:

wyścig: SPA GPA

1.2,23,610......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.2,24,210......Nosfer.....PS3 Pad

3.2,25,364......rex........PS3 Wheel

Teraz moge w spokoju obejrzeć sobie jakiś film :kox:

Opublikowano

Panowie właśnie zakupiłem NFS shifta więc za jakiś czas dołączę do rywalizacji :naughty: mam nadzieje że zdąże :cool1:

Opublikowano

Jarko, przede wszystkim zobacz jakie kierownice sa wspierane przez jakie gry.

Kiere mam od kumpla, który upalał na niej u Siebie Shifta, więc chyba nie mam co sprawdzać :wink4:

To już wolę lepszą kierę kupić :naughty::tongue4:

Na jakiej upalasz ?

G27 Logitecha :kox:

Nie, zwykła jakaś kiera za parę złotych...

Chciałem ogólnie sprawdzić czy to fajna zabawa zanim wydam 5 stów na Swoją...

Panowie, a co byście wymienili z gier dla dwóch osób na PS3 ? Co najlepsze ?

- Army of Two (ale średnio w sumie)

Bawiłem się z kumplem na demówce i Nam się bardzo podobało :good:

Teraz poluję na full version :rolleyes:

Opublikowano

Na GT jest tego troche, mozna wybrac

Army of Two http://gametrade.pl/g/army-of-two/ps3/na_sprzedaz od 30zł

Army of Two: The 40th Day http://gametrade.pl/g/army-of-two-the-40th-day/ps3/na_sprzedaz od 60zł

Ja wrzuce to sobie

julo_23.png

w podpis to jak myslicie, złame regulamin? :naughty:

Nie za duze?

Opublikowano

- Army of Two (ale średnio w sumie)

na dwóch idealna :good:

chociaż single tez daje rade , zwłaszcza na maxymalnym stopniu trudności :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.