Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dirt2 i MW2 sa rownie za***iste :kox:

...ale drit2 rozni sie mocno od dirta1 - jest mniej rajdow, ale grafika duuuzo lepsza i gra sie poprostu bardzo przyjemnie.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 349 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale w dirt 2 w porównaniu do dirt 1 jest podobnie jak w przypadku AC:1 i AC:2 :?:

Spory skok do przodu czy średnio :?:

Opublikowano

Dirt 2 czy COD MW 2 :mysli:

ciezki wybór :kwasny:

jest mniej rajdow

a czego jest wiecej ???? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Więcej szoł :naughty:

Opublikowano

Więcej szoł :naughty:

na torach ??? to bajka :> :good: :good: :good:

Opublikowano

Haha dobra, przekonaliście mnie...

Biorę wszystkie 3 :cool1:

Opublikowano

Ale w dirt 2 w porównaniu do dirt 1 jest podobnie jak w przypadku AC:1 i AC:2 :?:

Spory skok do przodu czy średnio :?:

w przypadku AC1 AC2 graficznie 2ka "zauwazalnie" lepiej :kox: i daje wiecej mozliwosci :wink4:

Ostatni AC B jest :kox: :kox: :kox:

ale praktycznie oprocz ciekawych misji nie rozni sie od AC2 :decayed:

wiec polecam AC2 i ACB :good:

Opublikowano

katowaliścue Demon Souls ? :evil:

Ale wk***ia :decayed::polew:

Opublikowano

do mnie leci kilka gier , jak bede miał to sie pochwale :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

do mnie leci kilka gier , jak bede miał to sie pochwale :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Dajesz, co kupiłeś :naughty:

Ja też właśnie czekam na kilka paczek... No w sumie na dwie :rolleyes:

Opublikowano

Dajesz, co kupiłeś :naughty:

Ja też właśnie czekam na kilka paczek... No w sumie na dwie :rolleyes:

w sumie jeszcze sam nie wiem :kox: :kox: :kox:

na bank : AC:B , Dead Space 2 , TDU 2 , Dirt 2 i jeszcze jakies 2 tytuły ale nie pamietam jakie :decayed:

I tak w piątek skończyłem Dirt1 , włożyłem płytke z AC2 i na razie nie wyciągam :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 11:59_________________________________________________

Ja też właśnie czekam na kilka paczek... No w sumie na dwie :rolleyes:

konkretnie ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Haha, no to zaszalałeś widzę :naughty:

Ja wydałem tylko skromne 250zł na AC:B, COD MW 2, Dirt 2 :gwizdanie:

AC2 już na półce leży, Dirt 1 pewnie skończę zanim paczuszki dostanę - zostało mi 6 tras :cool1:

Opublikowano

Haha, no to zaszalałeś widzę :naughty:

Ja wydałem tylko skromne 250zł na AC:B, COD MW 2, Dirt 2 :gwizdanie:

no mnie wyjdzie coś koło 150pln :gwizdanie:

Opublikowano

Ahhh te możliwości x-box'a :rolleyes:

Opublikowano

a ja upalam KILLZONE 3 :naughty: :naughty: :naughty: i też myślę nad kupnem DIRT'a 2 :mysli:

Opublikowano

Ahhh te możliwości x-box'a :rolleyes:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak to mówią : "skoro nie widać różnicy to po co przepłacać ???" :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja to się już w sumie przyzwyczaiłem że nie mam wszystkich gier jakie bym tylko zapragnął...

Ograniczenia finansowe wiadomo...

I raczej bym się nie zdecydował na mozliwość uruchamiania w PS3 kopii zapasowych tych że gier :mysli:

Opublikowano

I raczej bym się nie zdecydował na mozliwość uruchamiania w PS3 kopii zapasowych tych że gier :mysli:

co kto lubi :wink4:

Opublikowano

Yaha :wink4:

Odpaliłem właśnie Mortal Kombat... Niezłe :kox:

Opublikowano

Moicz, jak skoncze moge Ci odstąpić dirta 2. Tylko nie wiem dokładnie kiedy to nastąpi, jest 3 w kolejce.

Teraz dorwałem super hiciora megamaind - szykuje sie 7 platynka :P

Później Heavy Rain musze skonczyć - mam również aspiracje - nie ukrywam że na platyne.

No i Colin2 - tu moze być cieżko z online-em.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.