Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

konsole to juz mam :decayed: teraz wychodzi Wiedzmin 2 bedzie na czym grac wziolem gtx560 :kox:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dziwie sie, ze nikt z Was nie wspomina o tym, ze za 10 dni premier ma LA NOIRE ! :slina:

Tylko trofea Wam w glowie, a nie prawdziwe granie... :naughty::decayed:

Opublikowano

Dziwie sie, ze nikt z Was nie wspomina o tym, ze za 10 dni premier ma LA NOIRE ! :slina:

Tylko trofea Wam w glowie, a nie prawdziwe granie... :naughty::decayed:

Maksowanie gry na 100% to jest dopiero granie :kox: :kox:

Alan Wake 2 będzie na PS3 :naughty: :naughty:

Jeszcze trochę i Gearsy będą na Psa :decayed:

Opublikowano

Alan Wake 2 będzie na PS3 :naughty: :naughty:

Jeszcze trochę i Gearsy będą na Psa :decayed:

za***iście , w końcu pogracie w coś dobrego :good: :good: :good:

Opublikowano

Mam dwa pady... I jakoś tak przypadkiem oba pożyczyłem :disgust:

Możecie zamknąć temat do póki ich nie odzyskam bo mnie troch irytuje :angry:

Opublikowano

Ty... nawet nikt nie potwierdzil, ze bedzie Alan Wake 2 :przebiegly: ...a tu juz niby na PS3 :polew::D

source: http://www.videogamer.com/news/alan_wake_2_outed_by_cv.html

Jak oficjalnie ogłosiła bowiem firma:

Do wszystkich fanów Alana Wake'a! TAK - nadchodzi więcej jego przygód! By uniknąć jednak jakichkolwiek nieścisłości oficjalnie ogłaszamy, że nie będzie to Alan Wake 2. Nie będzie to też DLC do pierwszej odsłony tej, już teraz, serii. (...) Mamy tutaj z kolei do czynienia z tworem, który da zdecydowanie więcej emocji wszystkich fanom Alan Wake, ale również POZWOLI ZAZNAJOMIĆ SIĘ Z JEGO SYLWETKĄ GRACZOM, KTÓRZY DO TEJ PORY NIE MOGLI TEGO UCZYNIĆ...

~ pochodzi z ps3site.

Ja tam biorąc pod uwagę ostanie zdanie mam na myśli PS3 - tym bardziej, że AW "1" mógła bezproblemu ukazać się na PS3 tylko Microsoft podpłacił Remedy Entert. :)

Biorąc pod uwagę słabą kondycję rynku game`owego i coraz większe tendencje odchodzenia od Exclusive`ów to nie zdziwiłbym się gdyby

poszerzyli sobie rynek o odbiorców z Ps3.

Takie moje przemyślenia :)

Opublikowano

Do wszystkich fanów Alana Wake'a! TAK - nadchodzi więcej jego przygód! By uniknąć jednak jakichkolwiek nieścisłości oficjalnie ogłaszamy, że nie będzie to Alan Wake 2. Nie będzie to też DLC do pierwszej odsłony tej, już teraz, serii. (...) Mamy tutaj z kolei do czynienia z tworem, który da zdecydowanie więcej emocji wszystkich fanom Alan Wake, ale również POZWOLI ZAZNAJOMIĆ SIĘ Z JEGO SYLWETKĄ GRACZOM, KTÓRZY DO TEJ PORY NIE MOGLI TEGO UCZYNIĆ...

Czyli wrzuca Alana jako grywalną postać do najnowszego "MArvel vs. Capcom"

Opublikowano
  • Autor

Akruat wydawca AW jest MICROSOFT, Remedy bylo tylko producentem gry, wiec... nie ma bata zeby wyszla ona na PS3.

Opublikowano

Sąsiad ma nowego Mortala i nie może się od niej oderwać by mi ją pożyczyć :evil: hehe

Opublikowano

LA NOIRE!!!! MUST HAVE!!! :slina: :slina:

Opublikowano
  • Autor

Zaraz po LA NOIRE jest DIRT3, ale on moze w sumie poczekac... bo nie bedzie niestety tak fajny jakbysmy chcieli :kwasny:

Opublikowano

A kilka dni wcześniej Wiedźmin 2 :kox:

Opublikowano

Ponoć gdzieniegdzie już jest do ściągnięcia. :kox:

Ciekawe czy FAKE.

Ja jako fan tej gry napewno kupie oryginał.

Opublikowano

Akruat wydawca AW jest MICROSOFT, Remedy bylo tylko producentem gry, wiec... nie ma bata zeby wyszla ona na PS3.

Nie w tym rzecz.

Markus Maki, szef Remedy Software:

Alan Wake był planowany na komputery klasy PC, PlayStation 3 oraz Xboxa 360. Mieliśmy już nawet grywalne kody produkcji na wszystkie platformy, aż tu nagle zjawił się Microsoft i złożył nam finansową propozycję nie do odrzucenia. Po prostu. Ekskluzywność Alana Wake była wynikiem wyłącznie drapieżnictwa rynkowego. Nie było mowy o jakichkolwiek problemach technicznych czy przeciwwskazaniach technologicznych, o których plotkowało się przed, w trakcie oraz po premierze samej gry...

- z resztą, mam tyle tytułów do ogrania, że jeszcze mi AW potrzebny :D

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:10_________________________________________________

Sąsiad ma nowego Mortala i nie może się od niej oderwać by mi ją pożyczyć :evil: hehe

Jest przec**j :decayed:

Opublikowano
  • Autor

- z resztą, mam tyle tytułów do ogrania, że jeszcze mi AW potrzebny :D

no wlasnie... :naughty:

Opublikowano

jest PSN :!: :kox::dance:

Opublikowano

AKTUALIZUJĘ SYSTEM!!! :dance: :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

i to by było na tyle :polew: ja aktualizowałem rano i po aktualizacji PSN dalej nie działa

Opublikowano

Wszystko wróciło do normy :):radocha: :radocha:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 21:26_________________________________________________

i to by było na tyle :polew: ja aktualizowałem rano i po aktualizacji PSN dalej nie działa

działa zaloguj sie do PSN teraz i zmień hasło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.