Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może w Bad Company bym pograł bo jedyne co to udało mi się dopiero raz uruchomić :decayed:

odpalaj i skończysz kampanie w jeden wieczór :wink4:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Takie to długie :?: :blink:

Opublikowano
  • Autor

Wiekszosc FPP ma single'a na 1-2 wieczory :)

Opublikowano

JA zaciagam demo DUKE NUKEM FOREVER :kox:

szału nie ma, raz zagrałem i wywaliłem

Opublikowano
  • Autor

JA zaciagam demo DUKE NUKEM FOREVER :kox:

szału nie ma, raz zagrałem i wywaliłem

gnoj straszny podobno... ale to bylo do przewidzenia niestety.

Opublikowano

JA zaciagam demo DUKE NUKEM FOREVER :kox:

szału nie ma, raz zagrałem i wywaliłem

gnoj straszny podobno... ale to bylo do przewidzenia niestety.

Do przewidzenia może i nie było (pomijając jakość "Silnika" gry - bo to było do przewidzenia).

Ale gra rzeczywiście nieciekawa - przynajmniej DEMO.

Słaaaabbeeee..

Opublikowano

Połowę moje życia czekałem na tę grę ;( :wallbash:

Opublikowano

grałem w nią na PC lipa straszna jak dla mnie,ale niektórzy lubią takie giery

Opublikowano

polecam grę OUTLAND :good: do zassania za pare pln'ów z PSSTORE

Opublikowano

Tak tak, wczoraj przyszła kolejna gierka :kox: Zapomniane piaski :naughty:

A jeszcze Bioshock'a 2 mam do odebrania... Kurde, ale będzie grania :kox:

Opublikowano

a ja męcze HEAVY RAIN gra wypasiona jeśli nie wiesz kto zabija :good: rewelacyjna i wciągająca fabuła :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano

Jarko ty nie pograsz bo jedziesz do Chorwacji, chyba że Ps3 zabierasz :naughty:

Moicz, no to powodzenia w zdobywaniu platynki, ja już mam :D

A w dirt 2 brakuje mi 1 pucharku i znudziła mnie ta gra :sick3:

Teraz młuce w AC2, super gra. Z tym że pogoda nie sprzyja siedzeniu przy ps3. Ale co pare dni zaglądam.

Opublikowano

Jarko ty nie pograsz bo jedziesz do Chorwacji, chyba że Ps3 zabierasz :naughty:

:kox::polew: :polew: :polew:

Rok temu na Węgrzech mieliśmy tv i ps3 :naughty: :naughty: :naughty:

Cały dzień na basenach a w nocy młócka :lol1:

Mam taki zapas gier, że zanim je przejdę to te jesienne ( AC:R, Batman, Uncharted 3, Dead Island, Battlefield 3 ) super produkcje już dobrze potanieją :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Rok temu na Węgrzech mieliśmy tv i ps3 :naughty: :naughty: :naughty:

Cały dzień na basenach a w nocy młócka :lol1:

a jednak masz w sobie cos z prawdziwego gracza... :naughty::decayed:

Opublikowano

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

nie grałem jeszcze w zadnego bioshocka :decayed:

Opublikowano

zagraj ..bo gra od 1 części jest KOX!!!! ..a to wygląda na 3 część :shocked: :shocked:

Opublikowano

Ja na PS3 znajduje czas tylko na GT5 i FIFE11. Może jest ktoś chętny na mały sparing w FIFE? :>

Opublikowano

Kupował może ktoś kiedyś pudełko na grę :?:

Są na allegro, ale chciałbym takie ori z napisem playstation :rolleyes:

Wiecie może gdzie :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.