Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moicz, która to już ? Bo mi sie ps3 nie chce włączać.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

22 :decayed:

Opublikowano

Panowie mam takie pytanie bo sciagnalem teraz jakas aktualizacje na x klocka i chcialem sobie pograc w fight nighta, biore go wlaczam i gra nie chce sie wlaczac.. wogole zadna gra nagrana na dvd-rw nie chce dzialac a miesiac temu normalnie gralem.. czy ktos sie orientuje o co z tym chodzi?

Opublikowano

Aktualizacja zabezpieczeń :naughty:

Opublikowano

i jakos teraz mozna to ominac zeby gry normalnie chodzily?

Opublikowano

Normalnie spiracone :wink4:

Opublikowano

i jakos teraz mozna to ominac zeby gry normalnie chodzily?

Z tego co się orientuje, M$ wypuścił w maju aktualkę, która flashowała napęd :) Więc masz oryginalny soft, który musiałbyś ponownie zflashowac.

Opublikowano

Jest już nowy "naprawiający" soft, kolega niedawno robił update i potwierdzam że wszystko znowu ładnie działa.[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 07:28_________________________________________________[br]

Napieram teraz w BulletStorma :evil: niezła sieka :blink::kox:

Opublikowano

Zapraszam do Londynu jeśli chcecie mieć GTA IV na żywo :kox: :kox: :kox:

:polew::decayed:

A tutaj zombiak z Resident Evil 5 :decayed:

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/nigeryjczyk-pogryzl-kontrolera-ma-wirusa-hiv,1,4817401,region-wiadomosc.html

Opublikowano

Tak miałem na ps one :kox::decayed:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 14:48_________________________________________________Panowie chciałbym pograć w różne emulatory na pc (w gry typu cadillac and dinosaurs czy Punisher) i szukam taniego pada na wzór Duala.

Co o tym sądzicie :mysli:

http://allegro.pl/joypad-do-pc-laptop-na-usb-wibracja-pad-dual-shock-i1740516620.html

Albo u mnie w Krk takie znalazłem

http://allegro.pl/gamepad-esperanza-eg106-do-pc-playstation-ps2-ps3-i1760156621.html

Opublikowano

Tak miałem na ps one :kox::decayed:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 14:48_________________________________________________Panowie chciałbym pograć w różne emulatory na pc (w gry typu cadillac and dinosaurs czy Punisher) i szukam taniego pada na wzór Duala.

Co o tym sądzicie :mysli:

http://allegro.pl/joypad-do-pc-laptop-na-usb-wibracja-pad-dual-shock-i1740516620.html

Albo u mnie w Krk takie znalazłem

http://allegro.pl/gamepad-esperanza-eg106-do-pc-playstation-ps2-ps3-i1760156621.html

No, a nie możesz sobie podpiąć pada od PS3 :blink:

Po co chcesz kupować jakieś gówno ? :decayed:

Opublikowano

Tak miałem na ps one :kox::decayed:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 14:48_________________________________________________Panowie chciałbym pograć w różne emulatory na pc (w gry typu cadillac and dinosaurs czy Punisher) i szukam taniego pada na wzór Duala.

Co o tym sądzicie :mysli:

http://allegro.pl/joypad-do-pc-laptop-na-usb-wibracja-pad-dual-shock-i1740516620.html

Albo u mnie w Krk takie znalazłem

http://allegro.pl/gamepad-esperanza-eg106-do-pc-playstation-ps2-ps3-i1760156621.html

No, a nie możesz sobie podpiąć pada od PS3 :blink:

Po co chcesz kupować jakieś gówno ? :decayed:

Myślałem mieć drugi pad do tych gier a nie korzystać z pada od PS3.

A jak wygląda sprawa z podłączeniem pada od PS3, jaki kabel/adapter trzeba mieć :mysli:

Opublikowano

Tak miałem na ps one :kox::decayed:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 14:48_________________________________________________Panowie chciałbym pograć w różne emulatory na pc (w gry typu cadillac and dinosaurs czy Punisher) i szukam taniego pada na wzór Duala.

Co o tym sądzicie :mysli:

http://allegro.pl/joypad-do-pc-laptop-na-usb-wibracja-pad-dual-shock-i1740516620.html

Albo u mnie w Krk takie znalazłem

http://allegro.pl/gamepad-esperanza-eg106-do-pc-playstation-ps2-ps3-i1760156621.html

kup sobie pada od X-a i masz po temacie , bez zbednych kombinacji bedziesz miał najlepszego pada jakiego świat widział :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 15:19_________________________________________________jebaniutki : http://gry.interia.pl/informacje/news/czlowiek-ktory-ma-najwieksza-liczbe-osiagniec-w-grach,1679042

Opublikowano

kup sobie pada od X-a i masz po temacie , bez zbednych kombinacji bedziesz miał najlepszego pada jakiego świat widział :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Miałem pada od Xklocka ten co chłodzi w 3 stopniach :decayed: ale go sprzedałem i teraz żałuje :disgust:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 17:09_________________________________________________Takie coś :mysli:

http://allegro.pl/adapter-bluetooth-pad-ps3-do-pc-i1759935458.html

Ok już wszystko wiem :naughty:

http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site-jak-podlaczyc-kontroler-ps3-do-komputera-klasy-pc/67272

Opublikowano

Tak miałem na ps one :kox::decayed:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 14:48_________________________________________________Panowie chciałbym pograć w różne emulatory na pc (w gry typu cadillac and dinosaurs czy Punisher) i szukam taniego pada na wzór Duala.

Co o tym sądzicie :mysli:

http://allegro.pl/joypad-do-pc-laptop-na-usb-wibracja-pad-dual-shock-i1740516620.html

Albo u mnie w Krk takie znalazłem

http://allegro.pl/gamepad-esperanza-eg106-do-pc-playstation-ps2-ps3-i1760156621.html

kup sobie pada od X-a i masz po temacie , bez zbednych kombinacji bedziesz miał najlepszego pada jakiego świat widział :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Tak, Kup sobie pada od iXa jak leży u niego pad od Ps3.

Pogra na padzie od iXa i za dwa dni zrobi z niego przepychacz do toalety.. Tyle będzie miał po tym padzie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jednak kupię jakiś pad za parę groszy bo nie będę się bawił w te sterowniki itd, nie działa to tak jak trzeba, kumpel już ten temat przerabiał co dałem linka z poradnikiem z Ps3site i są kłopoty ze sterowaniem.

Tak, Kup sobie pada od iXa jak leży u niego pad od Ps3.

Pogra na padzie od iXa i za dwa dni zrobi z niego przepychacz do toalety.. Tyle będzie miał po tym padzie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew::kox:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 18:00_________________________________________________

Co za dzieciok :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kupuj zwykły ja kupiłem za parę zeta 20 chyba i podłączam go do laptopa i do PS3 i wszystko śmiga

Opublikowano

kupuj zwykły ja kupiłem za parę zeta 20 chyba i podłączam go do laptopa i do PS3 i wszystko śmiga

Ten 3 dychy z przesyłką :decayed:

http://allegro.pl/joypad-do-pc-laptop-na-usb-wibracja-pad-dual-shock-i1740516620.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.