Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za ile by poszło FIGHT NIGHT ROUND 4?

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ma ktos do shandlowania uzywke COD Black Ops na xbox?

Opublikowano

Biorę :!:

Jakbyś się widział przed zlotem z Nadarzyniakiem to móżna by go do transakcji wykorzystać.

Jak nie to dawaj jakieś namiary na pw + kw i dobijamy targu :)

Opublikowano

ma ktos do shandlowania uzywke COD Black Ops na xbox?

przeób konsole to Ci podaruje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ma ktos do shandlowania uzywke COD Black Ops na xbox?

przeób konsole to Ci podaruje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No way! :naughty:

Opublikowano

a na krzyżaku Pablo Będzie Grał :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 17:18_________________________________________________ :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

no trejler wymiata :good:

Opublikowano

to jest In-Game....wiec jednym słowem Miazga.... :slina:

Opublikowano

ja też mam kilka gier na sprzedaż : NEED FOR SPEED SHIFT, LBP, UNCHARTED 2 :decayed::naughty:

Opublikowano

UNCHARTED 2 HoW MUCH??

Opublikowano

a na krzyżaku Pablo Będzie Grał :polew: :polew: :polew:

Ty się lepiej nie przyznawaj że ktoś Cię na krzyżaku objeżdża w GT5 :naughty::decayed:

Kupiłem dziś 2 Dualshocki http://allegro.pl/gamepad-esperanza-eg102-do-pc-joy-pad-krakow-i1760156497.html + przedłużacze USB 3m, wszystko za grosze a gra w arcade jest przednia :kox::decayed:

Opublikowano

Dobra dobra.... Ty nie liczysz się :D[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 21:15_________________________________________________Przecież Oryginalny Pad od PS3 działa na kompie...jezuu Pablo....

Opublikowano

no trejler wymiata :good:

Sie tak nie podniecajcie bo przyjdzie Remik i wam powie ze tu i tak chójowo wyglada. za to u niego na kompie to jest tyle blura ze ho ho :decayed:

Opublikowano

blur4ever :sarcastic:

Opublikowano

UNCHARTED 2 HoW MUCH??

poszlo PW

Opublikowano

Kupiłem dziś 2 Dualshocki http://allegro.pl/gamepad-esperanza-eg102-do-pc-joy-pad-krakow-i1760156497.html + przedłużacze USB 3m, wszystko za grosze a gra w arcade jest przednia :kox::decayed:

Inwestycja powiem Ci :kox:

I w drodze z pracy Sobie odbierzesz :naughty:

Co do arcade to jak dla mnie szkoda czasu, jest tyle gier... :gwizdanie:

Opublikowano

Kupiłem dziś 2 Dualshocki http://allegro.pl/gamepad-esperanza-eg102-do-pc-joy-pad-krakow-i1760156497.html + przedłużacze USB 3m, wszystko za grosze a gra w arcade jest przednia :kox::decayed:

Nooooo... za***iste Dualshocki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Co do arcade to jak dla mnie szkoda czasu, jest tyle gier... :gwizdanie:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

no co Ty ? ??? ta gra jest tak za***ista ze mozna samemu ciupać rok czasu jednym autem , na jednej trasie w Tima attack :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 15:31_________________________________________________

Kupiłem dziś 2 Dualshocki http://allegro.pl/gamepad-esperanza-eg102-do-pc-joy-pad-krakow-i1760156497.html + przedłużacze USB 3m, wszystko za grosze a gra w arcade jest przednia :kox::decayed:

Nooooo... za***iste Dualshocki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

pewnie nawet gałki nie działaja :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Co do arcade to jak dla mnie szkoda czasu, jest tyle gier... :gwizdanie:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

no co Ty ? ??? ta gra jest tak za***ista ze mozna samemu ciupać rok czasu jednym autem , na jednej trasie w Tima attack :kox: :kox: :kox: :kox:

o czym mowa?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.