Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest ogolnie stosowana praktyka wśród graczy. Kupując gre na danym koncie, tu najlepiej założyć specjalne nowe , masz prawo ściągnąć ją z 5 róźnych IP. Gracze to wykorzystują. Zakładają nowe konto i sie dzielą haslem. Jak juz masz na HDD to logujesz sie na swoje konto i bingo, gra działa.

Mi się wydawało, że można ściągać tylko z 2 IP

- ale ok. nie wiem skąd mam te dane ;) = w razie czego jestem do dyspozycji :)

Tylko wtedy na swoim ori koncie brak trofów, rankingu on line ~ nic.. :)

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Odpale sobie dzis BF3 na PC, zobacze jaka roznica wzgledem X'a jesli chodzi o grafe i sam feeling z gry :decayed:

Opublikowano

To jest ogolnie stosowana praktyka wśród graczy. Kupując gre na danym koncie, tu najlepiej założyć specjalne nowe , masz prawo ściągnąć ją z 5 róźnych IP. Gracze to wykorzystują. Zakładają nowe konto i sie dzielą haslem. Jak juz masz na HDD to logujesz sie na swoje konto i bingo, gra działa.

Mi się wydawało, że można ściągać tylko z 2 IP

- ale ok. nie wiem skąd mam te dane ;) = w razie czego jestem do dyspozycji :)

Tylko wtedy na swoim ori koncie brak trofów, rankingu on line ~ nic.. :)

Będzą Ci trofki sie wbijać normalnie na ory koncie.

Nowe konto zakładasz tylko zeby sie zalogowac i ściagąć gre na HDD.

Później odpalasz na ory koncie i wszystko hula, wszystko juz przetestowane.

Możemy zbierać ekipę, ponoć jutro już Bf3 jest do kupienia na pss.

Opublikowano

aaaaa.. No masz rację :doh1:

Dobra, Ja się piszę :wink4:

Opublikowano

Odpale sobie dzis BF3 na PC, zobacze jaka roznica wzgledem X'a jesli chodzi o grafe i sam feeling z gry :decayed:

Zapowiadam Ci w uj wielka :kox:

Opublikowano

Słyszeliście coś o darmowych kodach na PSN PSN Code Generator 2011 (Version 2.01b) ????????????????

Opublikowano

aaaaa.. No masz rację :doh1:

Dobra, Ja się piszę :wink4:

1. julo

2. Nosfer

3.

4.

5.

Dawać bo do jutra jest z bonusem.

Opublikowano

aaaaa.. No masz rację :doh1:

Dobra, Ja się piszę :wink4:

1. julo

2. Nosfer

3.

4.

5.

Dawać bo do jutra jest z bonusem.

ja też jak będzie 5 osób, bo nie mam aż tyle czasu na granie :(

tylko skąd ja wezmę 13 GB wolnego dysku :gwizdanie:

Opublikowano

1. julo

2. Nosfer

3. T-żółw

4.

5.

zbiórka na BF3 - slot 48zł

Opublikowano

1. julo

2. Nosfer

3. T-żółw

4.

5.

zbiórka na BF3 - slot 48zł

rozumiem ze do ceny 48zł nalezy doliczyc Online Pass?

Opublikowano

no właśnie jak z tym online pass?

są jakieś dodatkowe opłaty do tych 48 zł?

Opublikowano

online pass jest w cenie. Nie ma dodatkowych kosztów.

Teraz tylko 2 osoby jeszcze nam brakuje. No i później kwestia doładowania konta. Wiadomo jest niedziela. Ale moze wyskocze na miasto i kupie zdrapki PSS. Chyba że ktoś ma konto w M-banku ?

Tylko musimy sie spieszyć bo do konca niedzieli jest promocja.

Opublikowano

a jak nie ma dodatkowych opłat to spoko wchodzę w to :good:

karwa moicz wchodzisz a BF3?

Opublikowano

Nowal i moicz ? Wchodzicie ? Bo brakuje 2 userów.

Doładowanie PSN kupimy może na allegro, albo ktoś może ma pod nosem jakiś sklep z kartami ?

Jak sie zrobi płace z allegro to od razu sie ma potwierdzenie i chyba od razu kod. Nie wiem bo nie kupowałem w niedziele.

No chyba że ktoś ma konto w m-bank i kupi a my mu przeslemy tylko potwierdzenia przelewu.

to jak chcecie.

Opublikowano

OK Wchodzę w to. Mam EURO RTV AGD Ile kosztuje BT3 na PSN? Jak to trzeba zrobić? Musze kupic to na swoim koncie czy załozyc nowe?

EDIT

Z tego co widzę to kosztuje ponad 200zł a zdrapki są tylko po 100zł.... Ja mam mBank ale mam tylko 80zł na koncie ;/

Napisz dokladnie jak to zrobic z tym kontem itd to mzoe podjade do wplatomatu

Opublikowano

BF 3 kosztuje 239 zł na PSS

może ktoś wydzieli te nasze gadki do oddzielnego wątku albo tematu o BF3

aaaa i dajcie znać kto to organizuje i komu kiedy kaskę przelać!

Opublikowano

Dobra - przenosimy sie do tematu o BF3

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227233.msg2707956#msg2707956

Ja to organizuje, i rozkminiłem już to. Właśnie kupuje zdrapki.

Trzeba sie nastawić na ściaganie 13GB przez noc.

Szukajcie tylko jeszcze kogoś zeby było 5 chętnych.

Opublikowano

ok Ja biore 2 sloty. Czyli jest 5 osób. Napewno Online Pass jest na 5 slotów? Bo to jest ważne. julo23 daj znac jak to zakupić. Czy na swoim czy trzeba nowe zakladać?

Opublikowano

ok Ja biore 2 sloty. Czyli jest 5 osób. Napewno Online Pass jest na 5 slotów? Bo to jest ważne. julo23 daj znac jak to zakupić. Czy na swoim czy trzeba nowe zakladać?

Pewnie na nowy - najlepsze rozwiązania.

Slotów jest 5.

[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 15:20_________________________________________________Ps.

Może ktoś chce pograć... :)

http://allegro.pl/demon-souls-raz-w-napedzie-ps3-bcm-i1898723210.html

Opublikowano

No kolega od wczoraj gra w Uncharted 3, kupił proorder na ultimie, z tego co mówi to bezapelacyjnie gra roku.

Ja jutro uderzam do Czestochowy i bez U3 nie mam zamiaru wracać. :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.