Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

battle la terz spojżałem to porażka. szkoda kupować ale reszta jak najbardziej auta, piraci i crysis

a gdzie tu ORTOGRAFIA chryste panie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wzielibyśmy może

lego piraci po 28zł

AUTA 2 / CARS 2 139 zl / 5 = 28 zł, ponoć banalna platyna :naughty:

Crysis-69zł13,8zł

lub

Crysis 2-139zł/27,8zl

bo trzeba korzystać z dobrodziejstw systemu póki jeszcze mozna.

ale na tym koncie muszą wziąść te osoby co brały BF3, bo ja tam kase jeszcze mam i nie przeleje juz na inne konto :wallbash:

Więc najlepiej bierzemy w 5 tak jak ostatnio, te same osoby.

Moskal, Lego jest :kox:

Grałeś ? Niby dziecinne ale spróbuj zebrać 100% klocków. :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 20:22_________________________________________________

w sumie te zakupy grupowe to prawie jak za darmo... ciekawe co na to wydawcy gier w ogole, bo dostawali sporo po pupie jak nowosc kosztowala 1/3 ceny pudelkowej.

No dokładnie. Ale wiesz dlaczego gra w dystrybucji elektronicznej kosztuje 239zł, gdzie tego samego dnia w sklepie można ją wyrwać za np. 149zł ? Może własnie dlatego.

Bo o ile tutaj 5 osób kupi grę za 239zł ( i nie trafi ona do drugiego obiegu, jako używka, a ta dalej znowu wróci na rynek i tak przejdzie prze 10 rąk gdzie WYDAWCA zarobi na niej raz) to kupowanie używek to prawdziwa plaga.. Z resztą stąd się wzięły Online passy i inne udziwnienia.

Lepiej sprzedać grę 5 osobom za powiedzmy 50zł i zarobić 240zł, niż sprzedać grę za 150zł, która będzie wymieniana między graczami do "końca świata" :kox:

Nosfer, jest jeszcze taki myk...

Jak przejdziesz gre z PSS, to deaktywujesz slota i sprzedajesz innej osobie. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Crysisa więc z niego odpadam.. Swoją drogą nuuuuuudaaaaaaa...

Crysis 2 nie wiem czy będzie lepszy :gwizdanie:

Naprawdę lepiej pyknąć w Carsy :polew:

Więc jeśli robimy zrzutę na PAKIET - to odpadam, jeśli na pojedyncze tytuły to coś mogę złapać. :wink4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 23:15_________________________________________________Przejrzę PSN jeszcze - coś tam by się znalazło przecież :wink4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 23:16_________________________________________________

jedynie crysis coś soba przedstawia :decayed:

Na PC.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może tylko 2 gry?

Lego Pirates od the Caribbean 139zł

Cars 2 139 zł

139x 2 = 278 / 5= 55.60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może tylko 2 gry?

Lego Pirates od the Caribbean 139zł

Cars 2 139 zł

139x 2 = 278 / 5= 55.60zł

same "must have" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli sie robi platyny to tak :wink4:

Pozatym jak sie wszystkie MUST HAVE juz ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie crysis coś soba przedstawia :decayed:

Na PC.. :)

Chętnie bym zagrał w niego jeszcze raz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni zwykły kabel HDMI pod PS3 wartości kilkunastu złotych od tego ze złotymi końcówkami wartości 80-100 zł??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce kupić PS3 z softem 3.41 lub 3.55 , idzie to sprawdzić po tym co jest napisane na tyle konsoli chodzi mi o Cech

data code, mają te softy swoje oznaczenia data code i Cech?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz się gościa zapytać bo jak była łączona do neta i grana przez niego to ma najnowszy soft.[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 21:54_________________________________________________swoją mam do sprzedania jak byś był zainteresowany :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz się gościa zapytać bo jak była łączona do neta i grana przez niego to ma najnowszy soft.[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 21:54_________________________________________________swoją mam do sprzedania jak byś był zainteresowany :naughty:

Ja chce nową a nie używki , chodzi mi o to czy te softy miały swoje data code i cech ,bo kazdy soft chyba miał inne data code i cech, a to idzie sprawdzić na odwrocie konsoli bo nie sazde aby mi w sklepie każda konsole podłączali i sprawdzali soft :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zamiar kupic nowa konsole z tak starym softem?? Chyba ze jakis lezak magazynowy ktory nie zszedl w czasie. W sklepie raczej tego nie kupisz.

Tymbardziej,ze teraz wszedzie slimy sprzedaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni zwykły kabel HDMI pod PS3 wartości kilkunastu złotych od tego ze złotymi końcówkami wartości 80-100 zł??????????

Taki za kilkanaście złotych może mieć gorszą przepustowość i niższą specyfikację 1.2b. (niższa liczba klatek animacji w zaciętych scenach np. Transformers 3)

Najlepiej nie oszczędzaj i kup dobry kabel o specyfikacje 1.3c dający pełne 1080p :arrow2:http://allegro.pl/przewod-hdmi-1-3-profigold-pro-pgv1000ci-0-5m-w-wa-i1878309913.html

Jeśli masz TV 3D :arrow2:http://allegro.pl/kabel-hdmi-1-4-full-hd-3d-techlink-wiresnx-5-m-i1910965265.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...