Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

grał ktoś już w Modern Warfare 3 bo ja za dwie godzinki odpalam.Jakie wrażenia :kox:?

Czuję, że będzie miażdżący :gwizdanie:

Póki co d*py nie urywa... Dopiero czwarta misja w kampanii, 20 minut online i jedna gra w przetrwanie. Zobaczymy, może się rozwinie. Jeśłi chodzi o kampanię to mam wrażenie, że misje są wyjątkowo krótkie :thumbdown:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No metacritic pokazuje niby ocenę 90/100 (średnia z 44 recenzji) ale zaraz obok jest user score z wynikiem 2,6/10 (średnia ocen 1077 graczy) :shocked:

Opublikowano
  • Autor

czesc to spam, ale to co pisza userzy to prawda.

singiel efektowny, ale multi slaaaaaby, graficznie tez mulit ssie.

Opublikowano

na tej samej stronie BF3 dostał 86% i 7.1 od userów :good:

czyli z zakupem CoD MW3 nie ma co się śpieszyć, mi BF3 pasuje bardzo, szczególnie multi :kox:

Opublikowano

czesc to spam, ale to co pisza userzy to prawda.

singiel efektowny, ale multi slaaaaaby, graficznie tez mulit ssie.

Czyli się zgadza że gra będzie dobra w single a średnia w multi :)[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 12:00_________________________________________________

Macie wspólny sklep z Moskalem ?

Tego nie wiem :decayed:

Opublikowano

Witam pograłem trochę w multi i jest nieźle troszkę mogłyby być większe mapy ale.W singlu tak samo nie kulawa co prawda przeszedłem dwie misje ale fajnie się gra.Jak dla MNIE lepsza od Battlefielda (nie chodzi mi o grafikę bo MW3 ma dość niskie wymagania).Dobra giera. :good:

Opublikowano

A ja dostałem ostatniego Medal Of Honor za 1zł przy zakupie BF3 :evil2:

Chce ktoś kupić :?: Sprzedam za 50zł :good:

medalofhonorbc22469aa.jpg

:polew::decayed:

Nie no żartowałem, zostawię sobie będę miał klasyka za grosza :)

Opublikowano

Witam ma ktoś moze ochote na partyjkę w fife 11?? :) jak cos to na pw

Opublikowano

Ktos chce kupic Uncharted 3?? Wlasnie przeszedlem i juz mi nie bedzie potrzebna, gra wlozona 1 do napedu, kupiona w poniedzialek w tym tygodniu w MM :)

Online nie rejestrowana.

Oddam za 155 zl z przesylka :)

Opublikowano

a ja polecam dla fanow nba i koszykowki, nowe nba2k12, wg mnie znacznie lepsza jak nba2k11. polecam.

Opublikowano

Ktos chce kupic Uncharted 3?? Wlasnie przeszedlem i juz mi nie bedzie potrzebna, gra wlozona 1 do napedu, kupiona w poniedzialek w tym tygodniu w MM :)

Online nie rejestrowana.

Oddam za 155 zl z przesylka :)

Nie kuś mnie :naughty:

Ja za kilka dni będę miał za free jak dobrze pójdzie (pożyczę od sąsiada :polew:) :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 14:07_________________________________________________Panowie podobno Uncharted 3 jest do kupienia za 99zł na PSN :evil:

W 3 osoby po 33zł :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 21:58_________________________________________________A nowy Call Of Duty:MW3 daje radę, mniejsze ma wymagania niż BF3 a nie znacznie gorzej wygląda, chodzi płynniutko na full detalach :)

Opublikowano

Zaraz bede instalowal MW3 :kox:

Opublikowano

Single wydaje się dobry, po 1 misji jestem :decayed:

Opublikowano

Moim zdaniem grafika w MW3 jest dużo gorsza od BF3 na ustawieniach max :wink4:

Opublikowano

Pogralem w MW3 pare misji i jak dla mnie single lepszy od BF3, nawet sporo lepszy.

Misje fajne, tresciwe i nie zauwazylem wiekszych bugow jak w BF3.

A misja w Hamburgu to prawie jak ladowanie na Omaha w MoH :naughty:

Opublikowano

Moim zdaniem grafika w MW3 jest dużo gorsza od BF3 na ustawieniach max :wink4:

Jest gorsza ale czy dużo :mysli:

Co prawda jest na silniku Black Ops'a ale pewnie coś tam ją dopieścili.

Oba tytuły mam na full detalach i widać tą różnicę na korzyść BF3.[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 15:55_________________________________________________Panowie jakie polecanie słuchawki z mikrofonem dla graczy :?:

Słyszałem że jest dobry model Creativa tylko nie pamiętam dokładnie symbolu, kosztuje ponad 100zł :mysli:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 00:13_________________________________________________http://allegro.pl/sluchawki-gracza-creative-tactic-3d-alpha-micr-kr-i1921315380.html :mysli:

Opublikowano

Jest kolejna platynka :evil:

Uncharted3 skonczone w 100%.

Online bardzo fajne, mialem sprzedac gre jak wbije platyne ale teraz sie waham. :naughty:

Opublikowano

Jest kolejna platynka :evil:

Uncharted3 skonczone w 100%.

Online bardzo fajne, mialem sprzedac gre jak wbije platyne ale teraz sie waham. :naughty:

Za 50zł wezmę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.