Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czasu brak więc moja podstawowa rozrywka czyli symulator samolotów II wojny światowej IL2 1946 z modem UltraPack leży gdzieś w nieodwiedzanych sektorach dysku D. Joystick Saitek kurzy się na oknie - raz na jakiś czas go z namiętnością czyszczę wspominając Bomber Nights na amerykańskich serwerach Warbirds of Prey

Jednak pewnie przyjdzie czas gdy znów "wsiądę" do Wildcata by spuścić jak szmatę jakąś Zeczkę nad Midway ;)

Na tą chwilę jedynie dwie gry multi:

World of Tanks - Sroka76

Americas Army 3 - Sroka_Jr

...na nic innego nie mam czasu :( ... może jak Młody do przedszkola pójdzie to się ogarnę i trzepnę znów w jakiś FEAR 2 , Assasina lub CODa :)

:decayed: :decayed: :good:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Łupię od wczoraj w Enslaved :kox:

Opublikowano

Łupię od wczoraj w Enslaved :kox:

Grałem w demko.. Wydaje mi się niedocenioną grą.

Opublikowano

Bardzo fajnie skonstruowana przygoda, chce się grać by zobaczyć co będzie dalej :cool1: No i jest śliczna :>

PS. nówka do wyrwania za kilka dyszek :good:

Opublikowano

Łupię od wczoraj w Enslaved :kox:

A są trofki ? :wink4:

Opublikowano

Łupię od wczoraj w Enslaved :kox:

A są trofki ? :wink4:

Mówiłem Ci jak szukać, co się głupio pytasz :D

http://www.google.pl/search?q=enslaved+trophy+guide&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 11:56_________________________________________________moicz - dawaj mi tu raport twoich beretek w BF3.

Bo własnie zauważyłem, że wbicie M-comów to nie jest łatwa sprawa :kox:

Chyba przeskoczę na kilka dni na Zespołowy Szturm, to powinna mi wpaść obrona M-comów.

Zdobywca powinien pójść łatwiej.

EDIT: Własnie zauważyłem, że mimo, że mnie wywaliło z serwera wczoraj to wpadła mi m-Com Attacker :kox: :kox:

qqqqq.jpg

Opublikowano

Na tą chwilę jedynie dwie gry multi:

World of Tanks - Sroka76

Americas Army 3 - Sroka_Jr

...na nic innego nie mam czasu :( ... może jak Młody do przedszkola pójdzie to się ogarnę i trzepnę znów w jakiś FEAR 2 , Assasina lub CODa :)

:good: :good:

Opublikowano

Łupię od wczoraj w Enslaved :kox:

A są trofki ? :wink4:

Mówiłem Ci jak szukać, co się głupio pytasz :D

http://www.google.pl/search?q=enslaved+trophy+guide&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 11:56_________________________________________________moicz - dawaj mi tu raport twoich beretek w BF3.

Bo własnie zauważyłem, że wbicie M-comów to nie jest łatwa sprawa :kox:

Chyba przeskoczę na kilka dni na Zespołowy Szturm, to powinna mi wpaść obrona M-comów.

Zdobywca powinien pójść łatwiej.

EDIT: Własnie zauważyłem, że mimo, że mnie wywaliło z serwera wczoraj to wpadła mi m-Com Attacker :kox: :kox:

qqqqq.jpg

Pogadać chce :D

Pozatym w robocie byłem, nie ma kiedy szperać po googlach

Opublikowano

Ale na forum wszedłeś ? :evil:

Dobra.. Nie kłóć się, bo wiesz, że mam rację :naughty:

Opublikowano

Na forum to muszę. :wink4:

Zreszta pracodwaca wie że jestem w klubie :)

Opublikowano

Na forum to muszę. :wink4:

Zreszta pracodwaca wie że jestem w klubie :)

Mam nadzieję, że "musisz" wejść na forum..

A nie "musisz" się ze mną zgadzać.. :wink4:

Graliście w SKYRIMa? :gwizdanie: [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 12:45_________________________________________________moicz - została mi jedna beretka i CO-OP. Musimy przysiąść, któregoś dnia..

Tylko proponuję FAQ tej misji nauczyć się na pamięć :D

Opublikowano

Tylko proponuję FAQ tej misji nauczyć się na pamięć :D

której konkretnie ???

Opublikowano

Tylko proponuję FAQ tej misji nauczyć się na pamięć :D

której konkretnie ???

27Sd48e94.pngBullseye

Reach and save the hostages without alerting any enemies in Drop ‘em Like Liquid

Załatw ich na amen (co-op) :wink4:

Opublikowano

Tylko proponuję FAQ tej misji nauczyć się na pamięć :D

której konkretnie ???

27Sd48e94.pngBullseye

Reach and save the hostages without alerting any enemies in Drop ‘em Like Liquid

Załatw ich na amen (co-op) :wink4:

mi zostało 5 beretek

Opublikowano

Kiedy tego Co-opa robimy ?

Opublikowano

Kiedy tego Co-opa robimy ?

hmmm nie wiem teraz mam nocki więc od 18-19 mnie już nie ma

Opublikowano

Sam nie wiem... jakos nie trzyma klimatu poprzednich czesci jak dla mnie... :disgust:

Opublikowano

Dla mnie wręcz przeciwnie :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.