Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wierzysz w to?

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To w takim razie po jasną cholerę każą tyle czekać na premierę skoro już dawno są wytłoczone i gotowe :wallbash::wallbash::wallbash::facepalm:

Opublikowano

bo to są ©hu** :decayed:

Opublikowano

Tym czasem sprawdzam na iksie nowego Batmana Arkham City ze wszystkimi dodatkami ale pasowało by przejść najpierw wcześniejsze części jak Asylum bo w ogóle nie grałem w części Batmana.

Opublikowano

wczesniej tylko jedna była ale za***ista :) pamiętam do dziś jak platyne w niej wbijałem :wink:

Opublikowano

Ja cisne w koncu tego Max Payne'a 3... Należała się gra prawie miesiąc to postanowiłem pograć. Hehe. Wporzo gierka, tylko te filmiki... Ahhhh... Denerwująco czasem długie. :-P

Naciapane z mojego Galaxy S II

Opublikowano

Dandi, tak jak pisałem filmiki tylko przy pierwszych 2-3 chapterach sa długie niczym telenowela :decayed: później już jest spoko, im dalej to coraz ciekawsza fabuła i misje:kox:

Ja cisne w Batmana Asylum, później trzeba zaliczyć Arkham City.

Opublikowano

Dzięki Nosfer za Dead Island. Gra wymiata. :banan:

Opublikowano
Dzięki Nosfer za Dead Island. Gra wymiata. :banan:

Dobre jest:question: Bo nie wiem czy sobie ją sprawić w PL na iksa :mysli:

Opublikowano

Dobre. Pół niedzieli grałem. Fajne zadania, wolny świat. Ładna grafika. No i ta rzeź....:wink:

Ale pucharki ciężko wpadają.

Na ps3 tez jest po PL.

Opublikowano

Wymęczyłem Majin Forsaken Kingdom, za***ista gierka ale ciągnęło się to u mnie niemiłosiernie... 25h grania i mam prawie fulla, dzisiaj postaram się zapiąć ostatnie achie i będzie z czapki.

Opublikowano
Tym czasem sprawdzam na iksie nowego Batmana Arkham City ze wszystkimi dodatkami ale pasowało by przejść najpierw wcześniejsze części jak Asylum bo w ogóle nie grałem w części Batmana.

też zacząłem grać w Akham City, całkiem, całkiem gra. muszę wziąć od kolegi jeszcze Heavy Rain bo podobno dobre, a póki co na allegro były tylko na PS3 dostępne "move edition", a ja move'a nie mam :kwasny:

Opublikowano

Ale to chyba kazda jest move edition, i możesz wybrać w czasie gry. Tak mi sie wydaje. Nawet te stare wersje Heavy Rain pobierają patcha i są move edition.

Tak mi sie wydaje, na 90%.

Kupuj, jak coś to sie z tobą zamienie bo mam zwykłe HR, z tym że tak jak mówie, pobrał patcha na HDD i mogę grać movem.

A te nowe mają już tego patcha na CD.

Opublikowano

Panowie ktory ma fife 12 na PS3 i chcial by zagrac jakis meczyk?? :decayed:

Opublikowano
Ale to chyba kazda jest move edition, i możesz wybrać w czasie gry. Tak mi sie wydaje. Nawet te stare wersje Heavy Rain pobierają patcha i są move edition.

Tak mi sie wydaje, na 90%.

Kupuj, jak coś to sie z tobą zamienie bo mam zwykłe HR, z tym że tak jak mówie, pobrał patcha na HDD i mogę grać movem.

A te nowe mają już tego patcha na CD.

nie wiem, nie znam się :decayed: dziś mi kolega pożyczył HR i zobaczymy jak to będzie wyglądało :decayed:

Opublikowano

no co jest Panowie czy nikt tu nie gra w fife??:facepalm:

Opublikowano

czekamy na 13

Opublikowano
no co jest Panowie czy nikt tu nie gra w fife??:facepalm:

Cuber :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.