Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No kolego... to pozycja oboziązkowa :thumbup:

Opublikowano

Jak dobrze rozumiem, to jeżeli Sobie od kogoś gierkę pożyczę to mogę ją zgrać na twardziela w konsoli i z niej później korzystać nie posiadając płyty :?: :mysli:

Opublikowano

uuu lubie takie.. lubie :D

F.E.A.R. - pierwsza część ?

jo,pierwsza

wie ktoś jak wypada dwójka w porównaniu do jedynki :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Jak dobrze rozumiem, to jeżeli Sobie od kogoś gierkę pożyczę to mogę ją zgrać na twardziela w konsoli i z niej później korzystać nie posiadając płyty :?: :mysli:

Nie zartuj :wink4:

GTA4 to juz staruszek, gra ma ponad rok :) - ale i wciagnie Cie na maksa jesli nie grales.

Opublikowano

Właśnie sobie wziąłem GTA IV - zobaczymy co to to jest :mysli:

Opublikowano

Ja mam takie wrażenie, że po przejściu GTA IV nie ma tam już nic do roboty. Albo się gra od nowa, albo się jeździ bez celu :thumbdown: Żadnych dodatkowych misji, prac itp. Takie jest moje zdanie, jak dla mnie San Andreas było lepsze ;)

Opublikowano
  • Autor

GTA4 to kilkadziesiat godzin gry na samych misjach, nie wiem czego bys oczekiwal wiecej... Do tego dochodzi fajny multiplayer - szczegolnie na konsoli.

Nie znam innej tak dlugiej gry.

Opublikowano

Zawsze jak przejdziesz mozesz zapodać kody i czołgiem pojeździć :evil: Gra która pochłonęła mnóstwo mojego czasu :decayed:

Opublikowano

Ostatnio zacząłem grać w COD 5... A na porządku dziennym jest granie w Life For Speed :)

Opublikowano

A może są chetni do popykania w CS-a ?

Kiedyś graliśmy więc może wrócimy do grania ?

Opublikowano

ja codziennie pykam w CS3 (najczesciej Indesign i Photoshop) :wink4:

Opublikowano

Jak dobrze rozumiem, to jeżeli Sobie od kogoś gierkę pożyczę to mogę ją zgrać na twardziela w konsoli i z niej później korzystać nie posiadając płyty :?: :mysli:

Nie zartuj :wink4:

No nie żartuje :decayed: Takiego sprzętu nigdy nawet nie dotykałem więc nie mam pojęcia czym sie to je :wink4:

Właśnie sobie wziąłem GTA IV - zobaczymy co to to jest :mysli:

Ja również zakupiłem. Mam nadzieję że dojdzie razem z konsolą :rolleyes:

Week zapowiada się całkiem nieźle :naughty:

Opublikowano

Do mnie idzie infamous, grał ktoś w to ?

Opublikowano

Jak dobrze rozumiem, to jeżeli Sobie od kogoś gierkę pożyczę to mogę ją zgrać na twardziela w konsoli i z niej później korzystać nie posiadając płyty :?: :mysli:

Nie zartuj :wink4:

No nie żartuje :decayed: Takiego sprzętu nigdy nawet nie dotykałem więc nie mam pojęcia czym sie to je :wink4:

Masz za małą pojemność twardego żeby zmieścić tam gre , już na PS2 gry miały po kilka GB , były nagrywane na płytach DVD , z tego co wiem to na płytach B-ray można chyba do 50 GB wrzucić , nie wiem na 100%.

Ale bądź co bądź raczej nie bedziesz miał możliwości zrzucenia całej gry na twardego

Opublikowano

Filozof..

Miejsca mu starczy.. .. ale nie ma takiej opcji.. :naughty:

Opublikowano

To na chu mi ten twardziel :disgust: lipa...

BTW gdzie jest ten wątek o wymianie gier :?: Nie mogę namierzyć :mysli:

Opublikowano

Wątek umarł i został pogrzebany..

Do mnie idzie infamous, grał ktoś w to ?

Grałem w demo. - nie powaliło mnie :wink4:

To na chu mi ten twardziel :disgust: lipa...

BTW gdzie jest ten wątek o wymianie gier :?: Nie mogę namierzyć :mysli:

twardziel potrzebny Ci jest do ściąganie gier z sieci, filmów, zdjęć.. etc. Robienie save-ów, coś tam coś tam.. Gry też często rozpakowują się na dysk..

Ale może, niedługo będzie jakiś myk z tym dyskiem..

- typu HOW TO HACK YOUR PS3 in two steps,

1) Plug your Pen Drive with HACKCKRACK executor programme

2) Done.

:decayed::polew:

Opublikowano

że niby PS3 padło? bo nie śledzę tematu ale SONY chyba sporą kasę władowało w zabezpieczenia...

żeby było na temat to dodam że jak zobaczyłem (pograłem trochę) GTA4 i Assassin's Creed to mi się konsoli zachciało... a miałem okazję tylko na CRT niestety...

Opublikowano

Ja chce jeszcze coś takiego :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.